Jump to content
GIGN Forum

'max'


calens
 Share

Recommended Posts

mdaa...neaizgaju uz skolu domaju japaspeele GIGNA cs , ok ieeju viss norm INFERNO 1vieta kr4 viss reali mainas uz dd2 ieejam pa T viss norm TEAMS ka TEAMS tad PTB mani samaina ar vienu 4uvaku ieeju pa CT , T es visiem teicu kur jaiet piem visi B vai kka tml.Pa CT ieejot es saku a2 , Orc man pasaka aizveries-es vinam saku preti Vai tew patiktu tu pasaki kur iet un uzreiz tew atbilde preti - klusee sieviete.Talak 'MaX' mani izkikoja : Reason : apniki wtf ko es vinam wsp izdariju es vnk pateicu vai patiktu tu pasaki kur iet un uzreiz tew atbilde preti - klusee sieviete p.s es to teicu Orcam vop6em welak iedoshu linku uz demku p.s vispaar ja godigi wel kad sn00ps iegaja inferno Ts zaudeja 8:0 bet vinsh uzreiz gaja pa CT un wel es vinam teicu tu vienmer ej pa tiem kas vinee? vinsh atbildeja ai zb tu man (nebija citu ko teikt) un tad sekoja no [GIGN] EDDa Llama uz 1 roundu es pateicu par ko tas vinsh neatbildeja un nakoshaja raunda nonema Llamu wsp nezinu kapec pret visiem tie GIGN ta izturas kas citi ir sunji nevis tadi pashi dieva radiiti cilveki ka GIGNieshi.Mdaa bus par ko padomat... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Nābadziņš, Tu visiem saki, kas jādara, lai komanda uzvarētu, un šie nūbi Tev neklausa un vēl runā pretī. Iesaku vainīgos adminus sodīt ar access noņemšanu, EDDu un Sn00p izslēgt no GIGN klana, pārējos, kas bija neiejūtīgi un rupji, permanenti nobanot.

Link to comment
Share on other sites

Tu par mani nirgajies?Es speleju cs ilgak neka tu kopsh cs 1.3 ja zini kas tas tads wsp ir tu doma ka esmu kaartejais LOXS kas neko nejedz mo6 tu wsp taads esi violent1.gif

smile.gif

1.3 oooo iespaidīgi, ja neņem vērā to, ka es no 1.1 spēlēju. Un ar tiem LOXS (lai kas tas arī būtu) uzmanīgāk, man tas vārds nepatīk.

Link to comment
Share on other sites

man dikti gribās turpināt šo diskusiju tāpēc attaisīju topiku smile.gif

snoop nekad nav bijis gign klanā smile.gif

un tādus mikrofona piedirsējus - uz sārta. Un to ka tu calens spēlē cs no 1.3 tu mums visiem ieliki kloķi smile.gif wsp es speeleeju cs wsp no 1.0 un wsp man liekas ka tu wsp neko nejeedz. Wsp.

Link to comment
Share on other sites

ehe.. heeee hee.. heh...

te tagad iederās smiliez.de_2125.gif

kā arī smiliez.de_2428.gif un wsp smiliez.de_2469.gif

tāds āksts, vienkārši unikāli. apbižotā nabaga dvēselīte.... AWWWWWWWW, HOW SAD!!! laugh.gif

pirmkārt, es tev llama uzliku, jo tu biji bots ar lielo burtu, bet bez waypointiem un mani tevis dēļ novāca. es vienkārši pat uzmanību nepievērsu tiem infantilajiem tekstiņiem, kas no tevis nāca laukā.

ehh, normāls smiliez.de_2551.gif paldies vismaz par to, ka labi izsmīdināji!

p.s. wsp es arī atļaušos atbildēt uz to jautājumu, ko tu allwortham uzdevi:

NU BET TU DOMA ka tu mani vari izsmiet???Tas ka tu esi forshais admins tu esi 100x KRUTAKS?
jā. kāpēc lai es nevarētu tevi izsmiet, ja tu atklāti rādi foršu stulbību?

p.p.s. es cs spēlēju no 7.1 betas. un atšķirībā no tevis, apzinos, ka tas vismaz tiešām IR kaut kas tāds, kurā es lielu daļu citu spēlētāju pārspēju. idiņš wsp.

Link to comment
Share on other sites

Nābadziņš, Tu visiem saki, kas jādara, lai komanda uzvarētu, un šie nūbi Tev neklausa un vēl runā pretī. Iesaku vainīgos adminus sodīt ar access noņemšanu, EDDu un Sn00p izslēgt no GIGN klana, pārējos, kas bija neiejūtīgi un rupji, permanenti nobanot.

laugh.gif alvis Jokpeteris :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...