Jump to content
GIGN Forum

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 08/07/17 in all areas

 1. 1 point
  Gribu tik pateikt to, ka macho ir pilnīgi iedomīgs krāns. Ieraudzīju viņa feisu LinkedInā, nodomāju - svoj pacan, jāuzaicina. Redzēju, ka šis mani ir ielūrējis, bet tā arī nav apstiprinājis. Laikam apvainojies par to, ka bērnībā es viņam vairākkārt galvu CSā izšāvu.
 2. 1 point
  Laimīgu Jauno gadu!
 3. 1 point
  čau... Joprojām iet iet
 4. 1 point
  Nupat tikai pamanīju šo opciju: Uzreiz cita aršana.
 5. 1 point
  Es nesaprotu, kur visi aktīvisti pazuduši? Visi tik tiešām ir apbērnojušies un pie ķēdes piesaitēti? Okej es saprotu ir citas jaunas spēles ko spēlēt, vai arī ir citas intereses,kāds varbūt tikai tagad nevainību zaudējis...Bet visi tak mēs buhājam vai tik tiešām nepietiek drosmes, kaut ko ieskricelēt aiz cieņas pret veco labo gign? Nu tad lūdzu... Man jau pāris litri ali ir māgā,manā dzīvē nekas daudz nav mainījies...Alko eleksīrs, bez TĀ nekādi... It kā 1nu brīdi biju atkal plānojis mest malā šmigu un sākt sportot, bet tad nāca apgaismības stunda, ka no manis jau vairs nekāds sportists nevar sanākt...Nu šoreiz vismaz 17dienas sausais likums tika uzstadīts līdz Hockey Chempim , kur bez 'shmigas isti nevar iztikt....Nu tad tagad esmu pratigi atsaaacis plinteet... Starp citu 17dienu laikaa bez alus zaudeju aptuveni 6kg no svara... Taa kaa laikam esmu tieveshanas dietas magjisko recepti atradis...Jaasak kaa ir, smago arteleriju neesmu jau labu laiku garshojis un iisti laikam arii neprasaas...Lab izskataas man apnika garumziimes spiest..Tas nozimee ka jabeidz! Varbuut veel kaads forshs kadrs pastaastiis kaa iet un kas notiek! Starp citu nu jau CS 1.6 max 1-2reizes menesii uz kadu stundinju sanaak tikai uzdriceleet! OVER AND OUT!
 6. 1 point
  plkst 00:00 gign pub serveris.... šāds prieks uz nedelu maksa 15 eiro. Varbut kadam ir lieka kapeika un var pacelt atpakal gign.... panemu pa 1.50eiro uz 8 stundam... slinkums stastit ka tas darbojas... Isuma kad noperc boostu serveri iemet masterliste , kura ir tukstosiem cs klientu un tie spiezot internet CS.ā izmet serveri pirmo jebkura pasaules nosturi. SĪKĀK http://cs-boost.com
 7. 1 point
  viņa ip adrese ir zināma? Ja provaideris balticom, tad varu mēģināt uzjautāt paziņai ja vēl tai kantorī strādā, lai uzzin uz kāda vārda/uzvārda ir līgums, un adresi, tad jau tālāk problēmu nebūtu.
 8. 1 point
  apgrozās, stāsti kas par lietu, uzmeta kāds?
 9. 1 point
  Ar lielu spēku, nāk liela atbildība..
 10. 1 point
  Ja, vasaras periodā diezgan daudz. Bet ziemas mazāks. Aicinu uz Siguldu, lai pats apskatīt visu.
 11. 1 point
 12. 1 point
  Labprāt novāktos uz ko tādu: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=517839496
 13. 1 point
  Driizaak piekristu shim viedoklim... Viss ko raksti iet uz nee, peedeejaa mana pieredze sheit paluudzot padomu bija Skaaba - mazgaat rokas, nopietni? .D Paluudzot vnk padomu kaapeec Iphone telefoniem vareetu gljuchiit skanja - man atbild lai es peec kkaa mazgaaju rokas.
 14. 1 point
  Tev mans tel.nr. ir.
 15. 1 point
  pamēģini uzrakstīt jebko, uzradīsies daži (vecie gignieši) , kas noliks jebko ko tu raksti, un viņam būs atbalstītāji, protams viņi paši nav spējīgi neko uzrakstīt, un tad tos, kam bija vismazākā vēlme ko darīt lietas labā tiek nocirsta saknē.
 16. 1 point
 17. 1 point
  Dzeršana īsti neskaitās kā spēle
 18. 1 point
  http://lmgtfy.com/?q=.com+domains
 19. 1 point
  omg, izskataas, ka ar sienu, jo tavs IQ nav iipashi augsts...p.s. uzraksti veel paaris reizes, ka fingaz pr0, mosh beidzot kaads noticees!
 20. 0 points
 21. 0 points
  Nesaprotu kas tur sarežģīts šajā foruma dizainā. Nevari atrast kur ierakstīt postu vai kā?
×
×
 • Create New...