Jump to content
GIGN Forum

BobTheUDBuilder

Mirstīgais
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

BobTheUDBuilder last won the day on February 4 2021

BobTheUDBuilder had the most liked content!

About BobTheUDBuilder

 • Birthday 09/27/1995

Profile Information

 • Location
  Latvija
 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

BobTheUDBuilder's Achievements

Nūbiņš

Nūbiņš (2/23)

2

Reputation

 1. GIGN ir dzīvojoša Leģenda. Ja vien CS:GO visi nespēlētu Valve serveros un būtu komūni, te protams būtu daudz jautrāk. Blame it on Valve.
 2. Jauna kriptovalūta Coinbase Earn programmā - GRAPH. Iespējams iegūt 3$ par 3 jautājumiem, nav ielūgumu. https://www.coinbase.com/earn/the-graph 1. Blockchain data. 2. GRT tokens. 3. Curators.
 3. Sveiki, GIGN lietotāji! Šodien neatklāšu neko jaunu. ASV lielākā kriptovalūtu kompānija Coinbase dod lietotājiem iespēju saņemt kriptovalūtu par video skatīšanos un testu izpildīšanu saistībā ar dažādiem blockchain protokoliem - Coinbase Earn. Piedalīties var tikai Coinbase lietotāji, kas ir veikuši identitātes un adreses verifikāciju (1. un 2. līmeņa verifikācija), izmantojot ID/Pasi/Auto tiesības un dokumentu, kas norāda dzīvesvietu(komunālie,rēķins), es izmantoju no Swedbank konta internetbankas izdruku par pēdējiem mēnešiem PDF formātā. Nauda 3$ - 10$ par Katru kriptovalūtu, man ievietojot invite linku arī es iegūstu kaut ko, kamēr jūs Neko no tā nezaudējat , puse no šiem ir pat bez invite linka. Ik pēc kāda laika(ne pārāk bieži) Coinbase Earn parādās jauna kriptovalūta ar kuru var iepazīties noskatoties 3 video, katrs video nāk ar savu Testa jautājumu, kuru var aizpildīt jau ātrāk. 3 pareizas atbildes un Tu saņem daļiņu šīs jaunās kriptovalūtas, kuru vari izmantot pēc saviem ieskatiem. Personīgi es konvertēju bez komisijas maksas citā kriptovalūtā tūlītēji un tērēju kā vēlos. 1. Jaunākais pielikums - BAND protokols (BAND) https://coinbase.com/earn/band/invite/54q8xvmg Atbildes - Real World Data Oracles Earn crypto rewards 2. Compound (COMP) https://coinbase.com/earn/comp/invite/qgbdfjhm Atbildes - 1. Earning interest on your Crypto 2. Supply a crypto asset as collateral 3. COMP token holders 3. Stellar Lumens (XLM) https://coinbase.com/earn/xlm/invite/4yqshjtp Atbildes - 1. Stellar is a decentralized coin that unites currencies 2. Facilitating low cost universal payments 3. Fast, secure, and global 4. To issue and exchange tokens quickly 5. It relies on the cooperation of trusted nodes Kā arī bez Affiliate linka 4. Maker (MKR) https://www.coinbase.com/earn/maker Atbildes - 1. MKR and DAI 2. MKR holders 3. A crypto wallet and crypto collateral 5.Celo (CGLD) https://www.coinbase.com/earn/celo Atbildes - 1. By making crypto accessible on mobile phones 2. Staking, governance 3. Using the Valora mobile app
×
×
 • Create New...