Jump to content
GIGN Forum

Sūdzība


Fruktainais
 Share

Recommended Posts

Labs vakars-jūsmājas!

Es vēlos uzrakstīt sūdzību par vienu spēlētāju ar niku amniijs *^-, jo viņs spēlē cs gign pubā ar 4ītiem!

Kā es to zinu un varu tā teikt?!Varu, jo ir pierādījumi.Š.g. 11.aprīlī plkst. 22.50-23.10 mapē cs_office es pats uz savas ādas izjutu viņa kodus jeb 4ītus!Vai jums viņš arī neliekas aizdomīgs?Man liekas, ka viņam ir tīrs wh.Demo iemetīšu rīt no rīta!Tad paši varēsiet ar savām acīm to nobaudīt! :thumbsup:

PS.Lūdzu kāds apstās demku!

Link to comment
Share on other sites

Kaut arī postoju sadaļā ne pa tēmu, bet šitādu stulbumu nevaru neignorēt.

Pastāv minimāla iespēja, ka man nav taisnība, bet amnijs gign forumā apgrozas jau ļoti ilgu laiku, kā arī spēlē ir manīts. Nedomāju, ka viņš pēkšņi būtu sācis ar WH spēlēt. Savukārt topika aFFtars foruma ne vienu vien reizi ir izcēlies ar pārdabiskām smadzeņu spējām.

Link to comment
Share on other sites

kā tad tu mums to tā vari zināt, ja es tevi neesmu redzējis spēlējam tad kontru, kad spēlējis ir tas amniijs!

vienīgais tu to vari no zila gaisa izraut!

esmu gan ar vinu speleejis kopaa, man csaa niks ir Inv. un beidz spamot un quotu visus postus kopaa, nevis kraaj postus. :slap:

btw, kaads admins tak 100% buus paneemis screenu

Edited by Invincible
Link to comment
Share on other sites

amniijs *^-, jo viņs spēlē cs gign pubā ar 4ītiem!

PUB'ā ir gandrīz neiespējami apiet busteri nu nez varbūt vinju jau sen nonēma un es kļūdos bet kad pēdējo reizi spēlēju BUSTERIS bija (pēc foruma sarunām busteri ir iespēja apiet bet ilgi jāmocās un nedomāju ka Popularā servera adminam sagribētos spēlēt ar čītiem. Vienkārši tu nevari saskatīt skillu no čītiem =/

Link to comment
Share on other sites

Pastāv minimāla iespēja, ka man nav taisnība, bet amnijs gign forumā apgrozas jau ļoti ilgu laiku, kā arī spēlē ir manīts. Nedomāju, ka viņš pēkšņi būtu sācis ar WH spēlēt. Savukārt topika aFFtars foruma ne vienu vien reizi ir izcēlies ar pārdabiskām smadzeņu spējām.

auns apsties šito: http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=9480&st=150

Link to comment
Share on other sites

Fruktiņ, vienīgais, ko tavos 15 gados nesaprotu, ir, kādam daunim jābūt, lai spēlētu ar niku "amnija tetis pedins"? Saprotu, ka tu esi baigais nūbs un botiņš šajā visā padarīšanā un centies sevi pierādīt kā baigo čali, bet tev tas lāgā neizdodas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...