Jump to content
GIGN Forum

Prikolīga Spēlīte


vincister
 Share

Recommended Posts

šeit jau sen nekas nenotiek...

Vēl svarīgāk!!!! tagad spēlējam galvenokārt s6.travian.com par to topiks šeit

s4.travian.com

Svarīgi! Ja taisies spēlēt un būt mūsu aliancē tad reģistrējoties izvēlies position "north-east"

spēlīte veidota ar gif'iem un php, liekas ka nekas liels nevar būt, bet izrādās ka reāli prikolīgi var uztaisīt.

baigais plus ka nepaņem daudz laika, jo darbību laiki ir samērā ilgi (e.g. uzbūvēt kaut ko sākot no dažām minūtēm līdz pat stundām)

pamatdoma ir karot. lai to darītu vajag attīstīties, kam savukārt vajag resursus, kurus var ražot pats, vai arī iet atņemt citiem.

Piezīmēšu par ciltīm, jo tā ir lieta kuru jāizvēlās pirms sāk spēlēt un vēlāk var nākties nožēlot savu izvēli:

spēlē ir trīs veida ciltis (tribe) - Romieši, Teitoņi un Gauli. katrai savi plusi un mīnusi.

piemēram Teitoņiem ir lētāki karavīri, spēcīgāki nesēji(var nospert citiem vairāk resursus un tirgotājs panest vairāk), bet sliktāk ar aizsardzību

Gauliem savukārt izmaksas ir dārgākas, būvēšanas laiki arī ilgāki, toties ir labāka aizsardzība, ir iespēja būvēt lamatas etc.

Romieši ir apmēram pa vidu starp Teitoņiem un Gauliem

kādu laiku sākumā ir beginners protection un neviens tev nevar uzbrukt, bet tas tev neaizliec uzbrukt citiem, ko es arī veiksmīgi realizēju :devil:

P.S. mums tur ir latvijas aliance, var piebiedroties :)

P.S.S. s4 ir 4. serveris, kurā ir mūsu aliance

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 812
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ble taa spelee reeali mani paraava :D

Nekas sarezgiits tur nav vnk domaa un riikojies, thats what i like :)

Klasuies kaa lai es karaviirus dabuunu, tjipa jasagaida noteikti tas 3 main building lvl?

Un kaa lai pievienojos juusu Lv aliansei ?

BLin iztereeju visu savu gold izskatas buus japanem vel kaadu 600 klaat :thumbsup: Zin kaa saimnieciibaa noderees :)

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

tā spēle ir tendēta uz to lai nepaņemtu daudz laika tapēc laikam tie būvēšanas laiki tik lieli, bet tā ir

lai pievienotos aliancē vajag embassy un lai tirgotos vajag marketplace (abiem)

Ew , ja es tagad iziesu no speles , tad mani var apzagt un iekarot , jo tad tiesam buus sudigi.
tev var uzbrukt un apzagt jebkurā brīdī, tiesa gan kādu laiku sākumā ir beginner protection un neviens nevar uzbrukt/aplaupīt

Ja vēl kāds nesaprata - spēle notiek vislaik, nav jābūt online. viss notiek visu laiku.

Link to comment
Share on other sites

ir dažādas darbības kuras nevar atcelt, tipa lai tās netiktu izmantotas kā resursu slēptuves uz brīdi kad uzbrūk

* Apgreidi akademijā/armoury/blacksmith

* Tirgošanās

* Karavīru taisīšana

resursu slēpšanai ir tāda māja kā Cranny. gauliem ir 2x lielākas cranny, savukārt teitoņi uzbrūkot var līdz 1/3 no cranny tomēr nospert

Link to comment
Share on other sites

tu domā to kas saucās "merchants from home land" (vai kaut kā tā)?

man bija jāuzbūvē 3lvl cropland lai saņemtu tos resursus

tāpat protams resursi nāk atkarībā no lvl. nevis ik pa stundu bet vislaik, piemēram man ir 81 clay per hour un nāk biežāk kā 1 minūtē

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...