Jump to content
GIGN Forum

Blurry


PliKaiS
 Share

Recommended Posts

tāk nerakstīšu gari.

Sūdzība ir par blurry, kurš nekad nelieto savu skaisto xb iespēju un nekad nebano čīterus. Vienmēr, kad ieeju serverī blurrī skraida un šaudās , bet tauta brēc ,ka ir čīteri un man beigu beigās ir jānobano 1-2 čaļi. Viņš NEKAD nelieto savas tiesības. Iesaku padomāt vai cilvēkiem vajag tiesības, ja tās nelieto!

Link to comment
Share on other sites

katra zinja es gaju, bet vot vakar blurry vispar parmeta pari... es iegaju specos, pasaku, ka diviem chaljiem ir paligieriices, tas vnk pazud no serveri... h1tex liecinieks... nacas vinjam xnick izmantot, tad mistiskaa karta atnak chalis ar niku gign back, nomaina vinjam uz macho, tas krushi talak, tad peec paris xrock chalis pats nozuda !

Jau ieprieksh shito biju raxtijis.... !!!

Link to comment
Share on other sites

Sūdzība ir par blurry, kurš nekad nelieto savu skaisto xb iespēju un nekad nebano čīterus. Vienmēr, kad ieeju serverī blurrī skraida un šaudās , bet tauta brēc ,ka ir čīteri un man beigu beigās ir jānobano 1-2 čaļi. Viņš NEKAD nelieto savas tiesības. Iesaku padomāt vai cilvēkiem vajag tiesības, ja tās nelieto!

tauta breec, ka ir chiiteri.. tu atkal izcelies, ka bano shaa iemesla deelj.. taa arii neesi uzrakstiijis, kur man bija chiiti

Link to comment
Share on other sites

:sparta:

Roltoon, tu te beidz par mani ņirgāties ja? :D

Runājot tēmā, blurrijs tiešām nav no aktīvākajiem banotājiem, bet, cik atceros, viņš vēl kādu laiku atpakaļ nemaz nezināja, ka viņam tādas tiesības ir un bija par to pavisam pārsteigts. Tātad viņš nemaz nav vainīgs, ka viņam tādas tiesības ir iedotas. Līdzīgs gadījums kā Alise, kaut gan šķiet, ka pat viņa kādu ik pa laikam nobano, bet nu tas tā. Visticamāk vajadzētu ar viņu pašu kādam parunāt par šo tēmu personīgi un pastāstīt kā tas xbip īsti strādā, jo forumu viņš tā vai tā pārāk bieži neapmeklē. :)

Link to comment
Share on other sites

pirms ezisu, miedzinu, klumpu utt adminu invazijas speletajus pirms banosanas paveroja.

ar to gribu teikt, ka man principa ka adminam ir pie dirsas ko speletaji brec un ja man kads pasaka admin chata - klau sitam ir man liekas wh, tad ari eju verot. Savadak - brivi varat iet ieskrieties, jo es del breksanas nebanoju.

Ideju sapratat?

Un tas, ka blurry neizmanto visas komandas, tad iedomajaties sava prata, ka vinam xbip nav, bus vieglak dzivot un nebus jamekle skabarga citu acis.

un treskart tie, kas tik loti algst atnemt kadam tiesibas, tikai tapec, ka tas netiek visas izmantotas, visticamak ir uzsakusi sliktu karjeru ieks gign.lv, jo tas tomer liecina par kautko nelagu cilveka.

taka, atslabstam cali uz so un domajam labak par to ko darisim ziemassvetkos

Link to comment
Share on other sites

Es pat domaaju, ka te vairs neiet runa pa xb izmantoshanu man liekas ka vinsh vispaar neko no pravaam neizmanto!

p.s. es neesmu no tiem kas alkst atnjemt blurrijam pravas! lai vinjam vinjas ir tikai jaatceraas tas, ka ar vinju ka ar chiteru pazineju neavjag reekjinaties i vsjo!

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Nekad nevienu uz haļavu neesmu banojis. Vienmēr eju specos, skatos ko cilvēks dara pat tad, kad esmu manāmi iereibis, bet nu tādos gadījumos vienmēr saucu palīgā kādu, kas redz labāk par mani. Reāli bez skatīšanās banoju tikai tādus čaļus, kurus man noreportē adminčatā kiborgs, roltoons vai tamlīdzīgi čaļi, kas reāli ik pa laikam dara adminu darbu, sēž specos un vaktē spēlētājus. Un es arī neesmu par to, lai blurrijam kaut ko noņem, jo čalis tiešām spēlē bieži un manā klātbūtnē nekad nekādus brīnumus nav vārījis, pozitīvs spēlētājs etc., tāpēc arī ieteicu parunāt ar viņu privāti un pastāstīt viņam par xbip pielietošanu ar domu, lai viņš sāk strādāt ar to, kas viņam sniegts. :) Enīvei, dareka ieteiktais alus skillu nedod tāpēc šovakar jūtos nedaudz piekāsts. :D

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

tāpēc jau arī var ieiet paspecot, nevis uzreiz banot, nav jau jāņem viss tik burtiski.

nepaspēju visu topiku izlasīt, tāpēc iespējams atkārtošos.

blurry, manuprāt, drīzāk līdzinās vienkāršam krušītāj-spēlētājam, līdz ar to viņš aizraujas ar spēli un domāju, ka pat čatā neskatās, līdz ar to - čīteris paliek un skaidrā, līdz ienāk kāds cits admins. Protams, ir jau uzkrītoši kadri, kas skraidā pa mapi ar aimu šaudās jau otrā mapes galā, bet, jā viņš paliks i to neskarts. Pēdējās dienās serverī it īpaši tas atspoguļojas.

Link to comment
Share on other sites

Es tikai nesaprotu, kāds labums būs no tā, ja viņam tās tiesības arī noņemtu? Nav jau tā, ka viņam ir vienalga, kas serverī notiek, un tādēļ, lūk, viņš nav pelnījis admina statusu. Varbūt, viņš baidās no nepareiza lēmuma pieņemšanas, nezinu, bet nekā pozitīva nesaskatu, ja viņam tās tiesības tiktu noņemtas. Tad jau drīzāk vajadzētu apgriezt xsay komandu tiem, kas to bezjēgā izmanto, lai vienkārši čatotu, kaut arī šī tendence pēdējā laikā ir mazinājusies.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...