Jump to content
GIGN Forum

Rit JAAAIET VEELET!


0xDEAD BEEF
 Share

Par kuru partiju balsosi  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kas notiek Latvijā ir diskusiju raidījums un tam nav nekādu informatīvo funkciju.Loģiski, ka Dienā ir krasi atšķirīgi pasniegta informācija kā citās avīzēs, jo citas lielākās avīzes NRA un LA ir oligarhu kontrolētas.Tiešām neatminos, ka Dienā būtu bijusi tik tendencioza informācija par Repši, domāju, ka tu kaut ko jauc, visdrīzāk tā ir bijusi NRA, kas pirms pāris gadiem avīzē ievietoja virsrakstu "Repše fiziski ietekmē deputātu", lai gan patiesībā šim deputātam tika ap pleciem draudzīgi aplikta roka.

Starp citu, ir aizturēts Lembergs.Sasteigtais Šķēles glābšanas mēģinājums no TP puses (drošības likums) liecina, ka arī šo personu drīz var sagaidīt līdzīgs liktenis.Izskatās, ka beidzot oligarhu trijotne sāk izjukt.

nee dienaa tas bija 100to4kas ... ja par lembergu biju parsteigts... laugh.gif arii nesen dzirdejeu..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kas notiek Latvijā ir diskusiju raidījums un tam nav nekādu informatīvo funkciju.

Nez, man kaut kā liekas, ka bieži vien es uztveru informāciju no tā raidījuma. Lielākoties "šis ir nekompetents muļķis, kas ne sūda nav izdarījis un ir te atnācis citiem aizrunāt ausis" wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nez, man kaut kā liekas, ka bieži vien es uztveru informāciju no tā raidījuma. Lielākoties "šis ir nekompetents muļķis, kas ne sūda nav izdarījis un ir te atnācis citiem aizrunāt ausis" wink.gif

Vinsh varbut ir nekopetents mulkjis, bet vinsh vismaz saicina visus to sexpertus kopaa un tad skatittajs var redzet un saprast isto situaciju par atteicigo temu. Patik tas reizes kad tiek pieaicinati kadri no PCTVL , tad ir jautri smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu padsani - Ka jums tagad Tautas Partija?

1) Shmucite ar reklamas izdevumiem un vini atcela to likumu, lai nebutu sudi

2) Lieliska Demakova - koncertzales uz AB dambja - viss nepiemerotakas un dargakas vietas.

3) Izmainas drosibas likumos

4) Rigas mera nomaina, lai varetu uzbliezt koncertzales

5) Vai gadijuma TP nesolija palielinat algas mentiem un skolotajam? Vai tas ir izdarits?

he he

Beefy

Jaa, man tiiri labi patiik Tautas partija. Nobalsoju par vinjiem, jo izveeleejos nobalsot par mazaako ljaunumu no esoshajiem. Kalviitis pashlaik ir visreaalaakais no visiem bijushajiem premjeriem.

Nez kaadaa zinjaa AB dambis ir visnepiemeerotaakaa vieta? Taa ir ljoti piemeerota un skaista vieta! Un es kaa riidzenieks leposhos, kad tur buus uzcelta jauna, skaista eeka, par kuru varees lepoties aarzemniekiem. Jo pashlaik mums ir tikai "Saules akmens", par kuru saakumaa arii visi dirsa, ka sabojaas Riigas izskatu.

Par mentiem nezinu, bet skolotaajiem algas paaugstinaaja.

Un Aksenoks bija bezmugurkaulnieks. Taapeec arii nomainiija.

Starp citu, droshiibas likumos veel nekas nav pienjemts.

Link to comment
Share on other sites

Neit jau runa apr to vai taa koncertzale der uz taa dambja vai nee. Iet runa par to vai ir jega izgast 60 milj ls tajaa visaa apsakuma, ja valstij pietiek gana citu problemu ar kuram cinities un butu velams finansialias atbalsts.

Link to comment
Share on other sites

Nez, man kaut kā liekas, ka bieži vien es uztveru informāciju no tā raidījuma. Lielākoties "šis ir nekompetents muļķis, kas ne sūda nav izdarījis un ir te atnācis citiem aizrunāt ausis" wink.gif

Godīgi sakot, neesmu tam pievērsis pārāk lielu uzmanību, bet man tomēr šķiet, ka "Kas Notiek Latvijā ?" nav informatīva ievada un diskusiju laikā var iegūt informāciju tikai ar zināmām priekšzināšanām par tēmu.Protams, arī viena aktualitāte nedēļā nav salīdzināma ar simtiem atspoguļotu notikumu Dienā.

Link to comment
Share on other sites

Jaa, man tiiri labi patiik Tautas partija. Nobalsoju par vinjiem, jo izveeleejos nobalsot par mazaako ljaunumu no esoshajiem. Kalviitis pashlaik ir visreaalaakais no visiem bijushajiem premjeriem.

Nez kaadaa zinjaa AB dambis ir visnepiemeerotaakaa vieta? Taa ir ljoti piemeerota un skaista vieta! Un es kaa riidzenieks leposhos, kad tur buus uzcelta jauna, skaista eeka, par kuru varees lepoties aarzemniekiem. Jo pashlaik mums ir tikai "Saules akmens", par kuru saakumaa arii visi dirsa, ka sabojaas Riigas izskatu.

Par mentiem nezinu, bet skolotaajiem algas paaugstinaaja.

Un Aksenoks bija bezmugurkaulnieks. Taapeec arii nomainiija.

Starp citu, droshiibas likumos veel nekas nav pienjemts.

Kapec AB dambis butu nepiemerota vieta? Nu varbut tapec, ka aizies vairaki 10miti miljoni tas vietas nostiprinasanai, jo tur nevar neko buvet ta prosta jo tas ir dambis. Pat purvs butu krutak vai udens, bet tas ir dambis!

Kapec lai nebuvetu koncertzales? Nu - ja nenem vera apstakli, ka paris simts miljoni ieripos viniem kabatas, tad paliek tads otrs nenozimigs faktors ka inflacija. Ka tu doma, 300 milj no valsts budzeta palielina vai pazemina inflaciju?

Nu un ka tu verte drosibas likumu? Tu pats vispar saporti kaut ko no ta visa, vai atbaro to, ko tev mamma vai vecmamma pastastija? wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Kapec AB dambis butu nepiemerota vieta? Nu varbut tapec, ka aizies vairaki 10miti miljoni tas vietas nostiprinasanai, jo tur nevar neko buvet ta prosta jo tas ir dambis. Pat purvs butu krutak vai udens, bet tas ir dambis!

Kapec lai nebuvetu koncertzales? Nu - ja nenem vera apstakli, ka paris simts miljoni ieripos viniem kabatas, tad paliek tads otrs nenozimigs faktors ka inflacija. Ka tu doma, 300 milj no valsts budzeta palielina vai pazemina inflaciju?

Nu un ka tu verte drosibas likumu? Tu pats vispar saporti kaut ko no ta visa, vai atbaro to, ko tev mamma vai vecmamma pastastija? wink.gif

Beefy

Tev tie 10 miljoni kaut ko izmainiis? Ja vinji gribees dabuut naudu sev kabataas, tad vinji dabuus shaadi vai citaadi.

Un dambis koncertzaales ieriikoshanai ir ljoti piemeerots. Ne tev, ne man tie 300 miljoni neko nemainiis. Un, ja nauda tiek kaut kur ieguldiita, tad labaak jau shaadaas celtnees, kas uzlabo pilseetas teelu. Piemeeram, Sidnejas opera arii uz dambja ir uzcelta un tagad ir viena no slavenaakajaam pasaulee.

Un, inflaacija buutu jebkuraa gadiijumaa, neatkariigi no valdoshaas partijas. Un tie, kas pashi prot naudu nopelniit, par to vispaar neuztraucaas.

Ko es varu veerteet par droshiibas likumu, ja groziijumi veel nav pienjemti? Var veerteet tikai prezidentes un parlamenta riiciibu. btw, visticamaak, ka nepienjems...

Un kaadaa sakariibaa tu piemin mammu un vecomammu? Tev pasham briizhiem taadi teksti naak aaraa kaa paaraugusham tiinim. wink.gif

Edited by slc
Link to comment
Share on other sites

Tev tie 10 miljoni kaut ko izmainiis? Ja vinji gribees dabuut naudu sev kabataas, tad vinji dabuus shaadi vai citaadi.

Un dambis koncertzaales ieriikoshanai ir ljoti piemeerots.  Ne tev, ne man tie 300 miljoni neko nemainiis. Un, ja nauda tiek kaut kur ieguldiita, tad labaak jau shaadaas celtnees, kas uzlabo pilseetas teelu. Piemeeram, Sidnejas opera arii uz dambja ir uzcelta un tagad ir viena no slavenaakajaam pasaulee.

Un, inflaacija buutu jebkuraa gadiijumaa, neatkariigi no valdoshaas partijas. Un tie, kas pashi prot naudu nopelniit, par to vispaar neuztraucaas.

Ko es varu veerteet par droshiibas likumu, ja groziijumi veel nav pienjemti? Var veerteet tikai prezidentes un parlamenta riiciibu. btw, visticamaak, ka nepienjems...

Un kaadaa sakariibaa tu piemin mammu un vecomammu? Tev pasham briizhiem taadi teksti naak aaraa kaa paaraugusham tiinim. wink.gif

Skolotāju algas pacēla JL un piesaistīja tās vidējam algu pieaugumam šajā sektorā.Kalvītis palicis pie 10% algu palielinājuma katru gadu, lai gan algu pieaugums sektorā bija 23% šogad, nākamgad 17%.

Izmesti 300 miljoni laikā, kad skolās ir katastrofāls skolotāju, policistu, ugunsdzēsēju trūkums, laikā, kad valstī ir praktiski iznīkusi rūpniecība un valsts tautsaimniecība balstās uz smirdīgu tranzītu, laikā, kad pensijas ir mazākas par iztikas minimumu.Tas ir augstākais debīlisms.

Drošības likums netika pieņemts, jo to iesaldēja valsts prezidente (pirmais iesaldētais likums 9 gadu laikā!).Tā būtība ir valsts specdienestu atdošana ministru prezidenta rokās, valsts noslēpumu pielaide ministru prezidentam, kas ir ĻOTI spēcīgi ieroči tādu cilvēku rokās, kas vēlas izvairīties no oligarhu notiesāšanas (Šķēle, Lembergs uc).TP var mainīt šajā likumā ko vien vēlas, parakstu vakšanas datumi jau ir paziņoti un varam gatavoties referendumam, kura iznākums jau tagad ir skaidrs.Sekas visdrīzāk izpaudīsies kā jaunas Saeimas vēlēšanas un pāris arestēti oligarhi, kas līdz šim bija noteikuši procesus valsts politikā.

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

Vinsh varbut ir nekopetents mulkjis, bet vinsh vismaz saicina visus to sexpertus kopaa un tad skatittajs var redzet un saprast isto situaciju par atteicigo temu. Patik tas reizes kad tiek pieaicinati kadri no PCTVL , tad ir jautri smile.gif

Ja tu domā, ka es runāju par Domburu, tad tā nebija. Domburs demonstrē ļoti lielu kompetenci cik esmu redzējis, vismaz raidījumam viņš ir sagatavojies.

slc un kā tu vari teikt, ka 300 miljoni neko nemainīs, es nesaprotu. Jā, nebūs tas pasaules gals, tikai vēl viens posms ceļā uz galīgu dirsu.

Link to comment
Share on other sites

Tev tie 10 miljoni kaut ko izmainiis? Ja vinji gribees dabuut naudu sev kabataas, tad vinji dabuus shaadi vai citaadi.

Un dambis koncertzaales ieriikoshanai ir ljoti piemeerots. Ne tev, ne man tie 300 miljoni neko nemainiis. Un, ja nauda tiek kaut kur ieguldiita, tad labaak jau shaadaas celtnees, kas uzlabo pilseetas teelu. Piemeeram, Sidnejas opera arii uz dambja ir uzcelta un tagad ir viena no slavenaakajaam pasaulee.

Un, inflaacija buutu jebkuraa gadiijumaa, neatkariigi no valdoshaas partijas. Un tie, kas pashi prot naudu nopelniit, par to vispaar neuztraucaas.

Ko es varu veerteet par droshiibas likumu, ja groziijumi veel nav pienjemti? Var veerteet tikai prezidentes un parlamenta riiciibu. btw, visticamaak, ka nepienjems...

Un kaadaa sakariibaa tu piemin mammu un vecomammu? Tev pasham briizhiem taadi teksti naak aaraa kaa paaraugusham tiinim. wink.gif

slc - var redzet, ka tu nerubi fisku! wink.gif

Tagad inflacija ir 7%. Ja valsts izteres vel 300 miljonus koncertzales celtniecibai, ka tu doma, vai tas samazinas vai palielinas inflaciju? Protams, ka palielinais, jo vel pamatiga naudas cupa iepludis cilveku kabatas (celtnieku), kuri prasis lielaku algu un teres naudu un pardeveji cels vel vairak cenas un inflacija bus vel lielaka!

Pie ka novedis inflacija?

- pie lata devalvacijas

- pie ni tirgus sabrukuma

- pie daudzu majsaimniecibu bankrota (parsvara vidusslanu un nabadzigako)

Spriezot pec tavas kompetences varetu teikt, ka tu esi vidusslanis. Varbut pat maksa kreditu par dzivokli? Saubos, ka strada uz eksporta tirgu! Viss drizak kruki kaut kadas gelas te pat LV un tavs tirgus ir Latvija - tad nu skaties - kad bus zopa, tad tu vari padirst darbu un tagad pajauta velreiz, vai tevi tas ietekmes, ja tu padirsisi darbu?

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Kur te nesen dzirdeju kaut kur, ka man liekas Zimbabve ar likumu pasludinaja, ka tadas inflacijas nemaz nav vinju valsti smile.gif Varbut ari mums ir jarisina taa lietas smile.gif

Ja nemaldos, Zimbabvē inflācija bija tuvu 4000% smile.gif

Link to comment
Share on other sites

būšu laikam šo palaidis garām. kuri datumi tad ir?

3.aprīlis - 2.maijs.

Link to comment
Share on other sites

kr4 jaunumi .. zinaat kapeec viss ir tas ar lembergu jo tas pigmen ir sastriideejies ir ar skeeli un skeele +veel partijas dibinaataajs utt... un kr4 a skele sadarbojas ar lembergu un pasi zinat kas notika i parko tur lembergs dabuuja... itapeec tur kkadas fignjas.. kr4 es visu man teikto neatceros bet puse ira.. un .. saderam ka kalviitis ar savu bandu kritiis!!!

Link to comment
Share on other sites

kr4 jaunumi .. zinaat kapeec viss ir tas ar lembergu jo tas pigmen ir sastriideejies ir ar skeeli un skeele +veel partijas dibinaataajs utt... un kr4 a skele sadarbojas ar lembergu un pasi zinat kas notika i parko tur lembergs dabuuja... itapeec tur kkadas fignjas.. kr4 es visu man teikto neatceros bet puse ira.. un .. saderam ka kalviitis ar savu bandu kritiis!!!

Lembergs tika lenkts vairāk par 10 gadiem un tikai "kontaktpersonu" Latvijas Ģenerālprokuratūrā dēļ viņam bija izdevies izvairīties no kriminālatbildības.Kāds sakars Kalvīša iespējamam strīdam ar Puķu Andri ar Lemberga apcietināšanu ?

Link to comment
Share on other sites

Lembergs tika lenkts vairāk par 10 gadiem un tikai "kontaktpersonu" Latvijas Ģenerālprokuratūrā dēļ viņam bija izdevies izvairīties no kriminālatbildības.Kāds sakars Kalvīša iespējamam strīdam ar Puķu Andri ar Lemberga apcietināšanu ?

es neatceros man stastiito bet loti liela... itka kalvitis negrib sadarbiibu ar lembergu vai negribeeja.. a skeele otradaak .. i saakas parasa.. nu kr4 viss sakidrs .. kritiis vinji !!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...