Jump to content
GIGN Forum

Rit JAAAIET VEELET!


0xDEAD BEEF
 Share

Par kuru partiju balsosi  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bet Kalviitis vismaz iesaldees deputaatu algu paaugstinaashanu!1!onevieneins2

Tu ko ? NIRGAJIES?

Notikumu seciba-

vispirms ilgi muljaja inflacijas apkarosanas planus lidz beidzot planus publiskoja (likumu nepienema), bet ka vienu, no punktiem, minot algu samazinasanu valsts sektora.

nakamaja diena prese pazinojums, ka Kalvitis palielinas algas (piedevam ta pamatigi)

Pec tam presidente uzdeva tempu un tagad peksni sak atsaukt visu, ko pirms tam ir teicis!

Tas ir tipa no serijas - ja zaglis noliek atpakl plautka nozagto, kad atbrauc menti, tad vins ir svetais????

TP SMIRD!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Bet Kalviitis vismaz iesaldees deputaatu algu paaugstinaashanu!1!onevieneins2

lawl, interesanti zinaat, kas cits vinam atlika? ja vinsh buutu pieneemis leemumu par algu palielinaashanu tiem pidinjiem, tad es nebriiniitos, ja vinju kaadaa jaukaa dienaa uz ielas nolinchotu, taa jau dzekiem suudi smelaas mutee, bet Kalviitis (bljadj resnaa cuuka) tikai staasta, ka vinsh visu kontrolee un nav jaapaniko, ka viss ir chiki-poki un valstii ir stabila situaaciju, yeah right - p1mp1s bla smile.gif

un taa hujnja (uuberplaans), lai mazinaatu inflaaciju - kalviitis ierosina nenemt tik daudz krediitus un vairaak taupiit naudu (kraat zetjee?), p1mp1s! lawl, resnajam, jau nekrata, ka tas pilniigi neko neatrisinaas, galvenais naakt klajaa ar kkadu uberpazinojumu, lai paraadiitu, ka it kaa dzeki risina probleemu...

cerams, aatraak naaks jaunaa polititju paaudze un tur kaadam arii kratiis, kas notiek shinii valstii, ne tikai, lai vairaak pagraabtu no lielaa piiraaga, pidari bljadj! smile.gif

cerams buus referendums - naxuj to Tautas Partiju ar savu kruto oligarhu Shtjeeli priekshgalaa un blja penzionaarus arii naxuj, neshaubos, ka liels vairums TP atbalstiitaaju tieshi sastaaveeja (jaa, sastaaveeja, jo tagad jau visi redz patieso situaaciju) no penzionaariem, naxuj vinjus smile.gif

P.S. sore par rupjiibaam, es vienkaarshi nevaru...

Link to comment
Share on other sites

Bet Kalviitis vismaz iesaldees deputaatu algu paaugstinaashanu!1!onevieneins2

Kalvītis ir smagā dirsā cool2.gif Pēc nedaudz vairāk kā 3 mēnešiem būs jaunas Saeimas vēlēšanas.AHAHAHA.Pimpausis.Pirmais sakarīgais iekšpolitiskais gājiens no VVF puses.

Link to comment
Share on other sites

mle, Kalvītim nemaz nav tādas mozgas lai šito visu aptveru

gan jau ka apakšā tam visam ir tas pats vecais krāns - Šķēle kurš visu kruķī. Tipo Kalvīts tagad viņa seja dry.gif

Tautiskāk - viņa šņukurs. laugh.gif

Mani fascinē tie izskandinātie "3 brāļu projekti", tas ir pēscē šitā izdarīties... es vēlētos kaut viņi to Gaismas Pili uzblieztu, aber kaut kāda kultūras ministrīte vēl intervijās lej, ka kaut kāds mistisks "visai publikai" pieejams muzejs ir svarīgāks. AB dambja būvniecība vispār ir draza, dēļ tās koncertzāles tikai mierpilsoņu miegs tiks tramdiits!

"Nav ne vismazāko šaubu - 3 brāļu projekts ir nekaunīgs TP biznesa plāniņš..." © Sukinsins.

Link to comment
Share on other sites

Dotaja momenta inflacijas ierobezosana un areja konta deficita samasiznasana ir GALVENA problema!

Milzu dargas celtnes, algu palielinasana - tas viss tikai vel vairak paasina situaciju valsti, kas var novest Latviju pie neka cita, ka vien lata devalbvacija un loti daudzu majsaimniecibu bankrots.

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Man vispār liekas, ka pirms balsošanas katram vēlētājam vajadzētu veikt aptauju ar kuras palīdzību konstatētu cik kompetents ir attiecīgais cilvēks politiskajos jautājumos nevis kaut kādi defaultie pensionāri, kas bieži neko nerubī.

gribeeju iebilst.. tas babu6kas visu zina.. dienu nakti noseezot pie tv .. panoraama and else... takaa nevajag evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

tas nebija joks .. ta ir realitaate..

man liekas babu6ka mana vairaak kko sajeedz neka mana maasa kura ir JL wink.gif

Tava babuska sajedz tik daudz, cik pasaka pa radio, bet vinas viedoklis par to, kas ir pareizi un kas ir nepareizi, var but aplam nepareizs, jo vinai trukst pamata izpratnes par ekonomikas procesiem. Tadas ir tas problemas ar babuskam, ka vinas balsos par to, kas vairak pa spalvai paglaudijis.

Piemeram. - ja tagad valdiba palielinatu nevaldami algas skolotajiem un pamatigi palielinatu pensijas babuskam, tad babuska butu stara, bet reali tas valsti izdronjitu un tad gan es butu dusmigs, jo esmu jau smuku ciparu sakrajis pensijas fondos, BET PROTAMS KA TA NAURA IR LATOS, a tad, kad eistasies grize un ja vel lats devalvesies, tad mana pensija cau cau. Man tas nav izdevigi! Piedevam babulai pec tada paversiena pensijas vispar vairs nebus!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Tava babuska sajedz tik daudz, cik pasaka pa radio, bet vinas viedoklis par to, kas ir pareizi un kas ir nepareizi, var but aplam nepareizs, jo vinai trukst pamata izpratnes par ekonomikas procesiem. Tadas ir tas problemas ar babuskam, ka vinas balsos par to, kas vairak pa spalvai paglaudijis.

Piemeram. - ja tagad valdiba palielinatu nevaldami algas skolotajiem un pamatigi palielinatu pensijas babuskam, tad babuska butu stara, bet reali tas valsti izdronjitu un tad gan es butu dusmigs, jo esmu jau smuku ciparu sakrajis pensijas fondos, BET PROTAMS KA TA NAURA IR LATOS, a tad, kad eistasies grize un ja vel lats devalvesies, tad mana pensija cau cau. Man tas nav izdevigi! Piedevam babulai pec tada paversiena pensijas vispar vairs nebus!

Beefy

nu no vienas puses pareizi .. bet es nedomaaju ka mana babulja ir tik stulba..

nu bet paga ko tagad tas ckmens ira izdariijis? es uzskatu vajadzeeja JL.. JL tikai tepeec netika iek6aa. deel rep6as + veel pedeejaas dienaas cilweeku nobrauc dry.gif

Link to comment
Share on other sites

nu no vienas puses pareizi .. bet es nedomaaju ka mana babulja ir tik stulba..

nu bet paga ko tagad tas ckmens ira izdariijis? es uzskatu vajadzeeja JL.. JL tikai tepeec netika iek6aa. deel rep6as + veel pedeejaas dienaas cilweeku nobrauc dry.gif

ckmens ir tadu putru ievarijis! wink.gif

Karoce - valdiba vispar neko nav darijusi pedejaja laika un tikai pisusies ap inflacijas "apkarosanu", 3 bralji, ministru aglu palielinasana un kas tru vel bija! Ak ja... Rgias mers ari nomainits un atcela to likumu par reklamas budzetu - proti - balsotajus T{P prosta nopirka, konkreti parsneidzot reklamas budzetu, bet tagad atcelj likumu, lai pasiem sudi nebutu! nu baigi pedari!

JL ir cits storijs - nav jau vini vairs tik spodri un ideali ka tajos senajos labajos laikos, bet es prosta neredzu citus variantus! :/

Beefy

Link to comment
Share on other sites

nu no vienas puses pareizi .. bet es nedomaaju ka mana babulja ir tik stulba..

nu bet paga ko tagad tas ckmens ira izdariijis? es uzskatu vajadzeeja JL.. JL tikai tepeec netika iek6aa. deel rep6as + veel pedeejaas dienaas cilweeku nobrauc dry.gif

čalīt, ne tev ne tavai vecmāmiņai nav ne cik liela sapratne par politiku skatoties TV un lasot avīzes. Man vecmāmiņa balsoja vislaik par tb/lnnk, bet šogad viņai uz laukiem aizbrauca un kaut ko tur izdarīja viens no TP un viņa par tiem nobalsoja dry.gif

Link to comment
Share on other sites

čalīt, ne tev ne tavai vecmāmiņai nav ne cik liela sapratne par politiku skatoties TV un lasot avīzes. Man vecmāmiņa balsoja vislaik par tb/lnnk, bet šogad viņai uz laukiem aizbrauca un kaut ko tur izdarīja viens no TP un viņa par tiem nobalsoja dry.gif

Vo vo laukos it sevishki tas taa ir, tur cilvekiem nav attistiita taada sekoshana politikai, un tas kurs vairak sastaastiis, vai pat atbrauks uz pagastmaaju uztasies cilveku priekshaa,un salieliis savus darbus arii dabuus balsis. A Riga vispaar dirsaa, visur reklama, visur viens otru noliek, tapeec man poh es neskatos ko tie mulkji tur daraas, balsoju par Riktiigu latvieshu partiju(Tb/lnnk)un miers, lai tie gaili ciinas par savaam vistaam thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Par tām babuļām - lai iet dirst ar savām avīzēm. Avīzē uzraksta - JL ir pret koncertzāli, tātad JL ir pret kultūras attīstību utt utt. A reāli kaut kādi pidari pasaka - nu tjipa koncertzāle izmaksā tur pārdesmit miljonus, pohuj, uzbliezīsim. To arī tādā avīzē uzraksta. A to, ka reāli dambja pārbūvēšanai un vietas sagatavošanai un pārējai herņai vajag vēl pārsimts miljonus, pret ko arī tāds JL iestājās, tas visiem pohuj, tas ir mazsvarīgi, ne? Un reāli tad arī tādai omītei iesēžās doma, par JL nebalsosim, JL gremdē tautas kultūras līmeni.

Anyway, man par politiku runāt besī, jo es zinu, ka Latvijā tāpat ir pietiekami daudz visādu muļķu, pidaru un lauķu, kas toč no politikas neko nerubī un balso par Šķēli, cūkmenu un pārējiem dauņiem. Līdz ar to es tur arī neko nevaru mainīt un man īpaši nav vēlmes savu prātu nodarbināt ar domāšanu par lietām, kuras mani neapmierina, taču kurās es neko nevaru ietekmēt.

Link to comment
Share on other sites

JL nav mainоjies kopр dibinврanas.Vienоgais mоnuss ir Repрes pвrambiciozais ideвlisms.Piemзram, tв vietв, lai atkвptos no partijas priekрsзdзtвja amata, Repрe sвk dirst, ka vadоtвja nomaiтa nav nekвda burvju nыjiтa un lоdz ar nomaiтu nekas nemainоsies.Izvзloties starp papildus procentiem papildus vзlзtвju balsu un kвєtзjo nolikрanas vilni kabatas medijos, viтр izvзlзjвs otro variantu un popularitвtes kriрanos.

Koncertzвle tuvвkajos 30-40 gados nav vajadzоga.Kopзjвs izmaksas sasniedz pвris simtus miljonu Ls, kas sastвda 1% no kopзjв valsts budюeta.Vairвk nekв valsts aizsardzоbas ministrijas budюets.

TB/LNNK ir pilns ar иekistiem, bijuрajiem LTF biedriem, kas vienmзr ir atraduрies tur, kur atrasties ir visizdevоgвk.Tagad, kad Visu Latvijai! apvienоba ar Jaunajiem Demokrвtiem, Pensionвru un Senioru partiju gыst aizvien lielвku vзlзtвju popularitвti, роs оpaроbas sвkt izpausties arvien lielвkos apmзros, jo visdrоzвk рie ir pзdзjie gadi pie Rоgas domes un Saeimas siles.Piemзrs - Rоgas mзra gврana.

Par vecmвmiтвm runвjot, klausoties TV, lasot avоzes nav iespзjams gыt priekрstatu par situвciju valstо.Piemзram, рobrоd LNT cauru diennakti ziтo par ministru algu nepalielinврanu, TP gatavоbu parskatоt droроbas likumu( likums ir iesaldзts un pвrskatоt to nav nekвdas jзgas) un 2 brоvdienu kompensвciju (nemaz nerunвot par Kalvоti ikrоta 900 sekunюu raidоjuma studijв), bet par referendumu, droроbas likuma apturзрanu un Jыrmalgeitas tiesu minimвls informвcijas apjoms.Tоra propoganda.Tas pats attiecas uz, piemзram, tvnet, (Ne)atkarоgo rоta avоzi, Latvijas avоzi un citiem medijiem.Vзrts lasоt vienоgi Dienu un paskatоties Panorвmu, De Facto, lai gan arо, piemзram, Dienв katru nedзпu ir pвrdesmit raksti par holokaustu, antisemоtismu, apbalvojumiem юоdu vзstures izpзtз utml.

Link to comment
Share on other sites

vbyer chekisti ne chekisti tajaa Tb/lnnk, tas poh lietas biida pa pareizam biggrin.gif

Redz, ka nebīda gan pareizi.Ja ar pusmiljonu katra biedra kontā no privāta "investora" nepietiek un Rīgas domē var bezkaunīgi gāzt no amata vienīgās sabiedrotās partijas pārstāvi, tad gribot negribot nākas salīdzināt TP un TB/LNNK.TB/LNNK vienīgā atšķirība ir tā, ka tā spēlē uz jūtām, nevis lieto parastu propogandu, bet tā vai citādi vienīgais partijas mērķis ir nauda un vara.JL joprojām paliek pie saviem principiem un tautas intereses aizstāv pilnībā un pat dedzīgāk kā TB/LNNK (piemēram, robežlīguma jautājumā).

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

Redz, ka nebīda gan pareizi.Ja ar pusmiljonu katra biedra kontā no privāta "investora" nepietiek un Rīgas domē var bezkaunīgi gāzt no amata vienīgās sabiedrotās partijas pārstāvi, tad gribot negribot nākas salīdzināt TP un TB/LNNK.TB/LNNK vienīgā atšķirība ir tā, ka tā spēlē uz jūtām, nevis lieto parastu propogandu, bet tā vai citādi vienīgais partijas mērķis ir nauda un vara.JL joprojām paliek pie saviem principiem un tautas intereses aizstāv pilnībā un pat dedzīgāk kā TB/LNNK (piemēram, robežlīguma jautājumā).

pilniiba piekriitu tev.. + veel paziistot daudzus culweekus personiigi kas bija ieklauti uz velee6anaam jl sarakstaa..

tomeet domaaju ka JL bija labaakais variants ... par TP esam parliecinaaju6ies bet par TB/LNNK neko iipa6i nezinu ...

EDIT: ko tu teici vbyuer par dienu to gan neatbalstu .. jo tur vienmeer atrodas kaads pidins kas uzrakstaa kko pavisam aplamii kaa i visaas aviizees.. un arii dienaa bija raksts ka rep6e bija iedzeeries kad notrieca cilweeku ... kaut visi zina ka nee... uzskatu pats normaalaakais ira kas notiek latvijaa... jo tur vinji tiekas aci pret aci un izmet taadus briinumus par kuriem valsts pirmo reizi dzird... nu jaa +-defacto arii...

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

pilniiba piekriitu tev.. + veel paziistot daudzus culweekus personiigi kas bija ieklauti uz velee6anaam jl sarakstaa..

tomeet domaaju ka JL bija labaakais variants ... par TP esam parliecinaaju6ies bet par TB/LNNK neko iipa6i nezinu ...

EDIT: ko tu teici vbyuer par dienu to gan neatbalstu .. jo tur vienmeer atrodas kaads pidins kas uzrakstaa kko pavisam aplamii kaa i visaas aviizees.. un arii dienaa bija raksts ka rep6e bija iedzeeries kad notrieca cilweeku ... kaut visi zina ka nee... uzskatu pats normaalaakais ira kas notiek latvijaa... jo tur vinji tiekas aci pret aci un izmet taadus briinumus par kuriem valsts pirmo reizi dzird... nu jaa +-defacto arii...

A Tas vispar bija prikols ar to repsi un to sabraukto cilveku!

Reali - sanses, ka to lohu sabrauc Repshis - 1:1000 000! Man jau likas, ka Repshi padjibalji un dzeraju vinam papisa zem riteniem! nu... varbut ta nebija, bet man patik sazverastibas teorijas! smile.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

A Tas vispar bija prikols ar to repsi un to sabraukto cilveku!

Reali - sanses, ka to lohu sabrauc Repshis - 1:1000 000! Man jau likas, ka Repshi padjibalji un dzeraju vinam papisa zem riteniem! nu... varbut ta nebija, bet man patik sazverastibas teorijas! smile.gif

Beefy

iedomaajies ja tev ta buutu pirms vele6anaam kaut vins nebija favoriits bet nu ta pat..

mana maasa tajam 4uvakam otreiz parbrauktu pari kad uzinaaja 6ito .. jo domaaju 25% del sii negadiijuma jl zaudeeja savus veletajus...

taa ir dziive evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

ko tu teici vbyuer par dienu to gan neatbalstu .. jo tur vienmeer atrodas kaads pidins kas uzrakstaa kko pavisam aplamii kaa i visaas aviizees.. un arii dienaa bija raksts ka rep6e bija iedzeeries kad notrieca cilweeku ... kaut visi zina ka nee... uzskatu pats normaalaakais ira kas notiek latvijaa... jo tur vinji tiekas aci pret aci un izmet taadus briinumus par kuriem valsts pirmo reizi dzird... nu jaa +-defacto arii...

Kas notiek Latvijā ir diskusiju raidījums un tam nav nekādu informatīvo funkciju.Loģiski, ka Dienā ir krasi atšķirīgi pasniegta informācija kā citās avīzēs, jo citas lielākās avīzes NRA un LA ir oligarhu kontrolētas.Tiešām neatminos, ka Dienā būtu bijusi tik tendencioza informācija par Repši, domāju, ka tu kaut ko jauc, visdrīzāk tā ir bijusi NRA, kas pirms pāris gadiem avīzē ievietoja virsrakstu "Repše fiziski ietekmē deputātu", lai gan patiesībā šim deputātam tika ap pleciem draudzīgi aplikta roka.

Starp citu, ir aizturēts Lembergs.Sasteigtais Šķēles glābšanas mēģinājums no TP puses (drošības likums) liecina, ka arī šo personu drīz var sagaidīt līdzīgs liktenis.Izskatās, ka beidzot oligarhu trijotne sāk izjukt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...