Jump to content
GIGN Forum

Rit JAAAIET VEELET!


0xDEAD BEEF
 Share

Par kuru partiju balsosi  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tu pats apzinies, ka esi propogandas upuris ? Tvnet, LNT, TV5, NRA, Latvijas Avīze un citi mediji ir oligarhu kontrolēti.Piemēram, Latvijas Avīzes un NRA īpašnieks ir Ventspils Nafta par kuras saistību ar Lemberu tā kā vajadzētu zināt.Vienkārši bez komentāriem, reklāmu un propogandas rezultāts.

Nea, es neapzinos, jo es piemēram pasmejos par Vakara Avīzi, kas naturāli spārda dirsu, jo var rust, ka lobē vienas partijas interese, bet nu Diena vispār ir unikums - tur džeki apmēram jau pasaka par ko jābalso, kuri ir godīgi un kuri nē!

Raksturo mazliet precīzāk, kāpēc mani uzskati par ento "propo. upuri"! smile.gif

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jā, ja man būtu iespēja es protams būtu par LPP, jo skaidrs, ka visi zog, tikai daži arī k-ko dara! Piem. JL piestāda gan māmiņu algas, gan minimālās algas un pensijas paaugstinājumu kā JL veikumu un tas vien jau rada riebumu!

1) Tā pati Čepāne šodien tika pieķerta melojot tiesā! (Sīkāk varat lasīt @ ŠEIT)

2)

JL (izņemot Ingūnu Rībenu un Paulu Kļaviņu) visi nobalsoja par visiem pederastiem u.t.t! Forši, ja piem. skolā bērnus mācītu pedofīls! wink.gif

Anyway šovakar varēs visu partiju izvirzītos premejera amata kandidātus TV ekrānos vērot @ LTV/Milžu Cīņas un nedaudz pirms šīs diskusija raidlaiku sev nopircis Lembergs @ LTV pēc panarāmas viņs teiks uzrunu - smile.gif

chill

vbyer jau to pateica, bukuci.. Nelasi rakstu portala, bet lasi raksta komnetaarus - taa tu daudz lielaaku sajeegu ieguusi! wink.gif Tici man! wink.gif

Lai veicas un pienem pareizo lemumu! Isteniba laikam jau labak PAR TP, kas apdirsa tiko visus ar VN 2vas dienas pirms velesanam, neka par LPP, kur ir rakete slesers! 4.gifD

Te bildite! wink.gif

Beefy

post-6-1160145040.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nea, es neapzinos, jo es piemēram pasmejos par Vakara Avīzi, kas naturāli spārda dirsu, jo var rust, ka lobē vienas partijas interese, bet nu Diena vispār ir unikums - tur džeki apmēram jau pasaka par ko jābalso, kuri ir godīgi un kuri nē!

Raksturo mazliet precīzāk, kāpēc mani uzskati par ento "propo. upuri"! smile.gif

Diena pasaka par ko balsot? Diena pauž savu liberālo, ASV mūžu nodzīvojušu cilvēku viedokli, kas dzīvo sapņos un īsti neapzinās, kurā valstī viņi ir nonākuši.Vakara Avīze ? Tā dzeltenā lapele ?

Pēc taviem tekstiem spriežot, tev nav sava personīgā viedokļa un zināšanas aprobežojas ar JL nomelnošanas kampaņu, kurā cilvēki ir apvainoti par pilnīgi nevērtīgām lietām.Viens piemērs - Repše vienam malacim no, ja nemaldos LPP, savstarpējās sarunas laikā uz pleca bija uzlicis roku, viņš apsūdzēja Repši par vieglu miesas bojājumu izdarīšanu, savukārt NRA publicēja milzīgu virsrakstu "Repše piekauj to un to" un tā tas turpinās jau gadiem ilgi.Uzbrukums jau ir labākā aizsardzība, tas nu gan ir fakts.

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

Sit mani nost ,bet par tavu suda JL nebalsoshu....

Es par TP.

Da ibio rijo ,tapat ne suuda neizjutishu uz savas adas. Vai pie varas naks JL vai TP .

Tipiski.Tikai pēc tam nesūdzies, sarunāts ?

Link to comment
Share on other sites

Nu lūdzu iskaidro man KO TĀDU LABU IR IZDARIJIS JL (precīzāk Repše), neskaitot to ka iztērēja valsts nodokļu maksātāju naudu.

JL ir nepieļāvis valsts izzagšanu, piemēram, digitalizācijas lieta, LMT akcijas utt Skaidrs, ka tie ir vairāki simti miljoni latu, JL ir aprēķinājis, ka tas ir aptuveni miljards latu, lai tā būtu, neesmu pietiekami kompetents, lai to rēķinātu, JL ir iesācis virzīt vairākus realizētos projektus, taču problēma tāda, ka formāli tos ir realizējušas koalīcijas partijas, un kā zināms Jl aizgāja no koalīcijas.JL ir atzinis savu kļūdu.

edit: Tas ir jautājums par katra cilvēka vērtību sistēmu, ja vari balsot par zagļiem, kas brīvajā brīdī padara ko noderīgu, tad dari tā.Es vados pēc saviem principiem un nespēju balsot par valsts naudas izsaimniekotājiem, lai gan pieļauju, ka TP cilvēki bez zagšanas noteiktās jomās spētu strādāt profesionālāk un produktīvāk nekā JL.

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

lol, kaa vbyuers un biifijs bombii, negribat kopaa kkadu politisko partiju izveidot? smile.gif

skatos lielaakaa dalja tikko sasniegushie veleeshanas vecumu bombiis pa TP, jautaajums tikai kapeec? skaidrs, balonus ar heeliju dabuujaat vecriigaa smile.gif

kaa jau teicu toreiz tajaa topikaa, kur vbyuers mani nolika pie vietas, ka balsoshu par Teevzemieshiem! JL, hmm, nu nez... man liekas, ka JL nav taadi zaglji kaa taa siveenu partija TP ar lielo ruksi priekshgalaa smile.gif

lol un pats labaakais, ka visi paatji saskries balsot par ZZS, jo tur ir Lembergs, vinsh tak to Ventspili taa uzprishinaaja, skaties ka neatbrauc uz muusu Varakljaaniem neizbrudjee t ielas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

draugiem.lv arii saacies veeleeshanu bums

Sveicināti!

Aicinu visus aizdomaties un piedalīties rīt vēlēšanās! Protams, ka aicinu balsot par LC/LPP 9. sarakstu!

Tas bus balsojums par:

mamiņu algam (3gadu garuma)

Eiropas limeņa autoceļiem

maziem nodokļiem (15 %)

Sporta ministriju

videjo algu 500 LVL

vienotību sabiedrībā

aizpriedumu un diskriminācijas izzušanu sabiedrībā!

PS - izvertējiet un domajiet paši jo ka izlemsiet ta bus!

(visi kas balsos par LC 9 sarakstu pielieciet lūdzu + Nr. 18 Sanitai Meijerei!)

ja nav slinkums pārsutiet šo ziņojumu saviem draugiem!

Link to comment
Share on other sites

draugiem.lv arii saacies veeleeshanu bums

Sveicināti!

Aicinu visus aizdomaties un piedalīties rīt vēlēšanās! Protams, ka aicinu balsot par LC/LPP 9. sarakstu!

Tas bus balsojums par:

mamiņu algam (3gadu garuma)

Eiropas limeņa autoceļiem

maziem nodokļiem (15 %)

Sporta ministriju

videjo algu 500 LVL

vienotību sabiedrībā

aizpriedumu un diskriminācijas izzušanu sabiedrībā!

PS - izvertējiet un domajiet paši jo ka izlemsiet ta bus!

(visi kas balsos par LC 9 sarakstu pielieciet lūdzu + Nr. 18 Sanitai Meijerei!)

ja nav slinkums pārsutiet šo ziņojumu saviem draugiem!

Nevēlies iedot sūtītāja vārdu un uzvārdu ? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

JAA! biggrin.gif Dobelis ir VIENKAARSI PIZDJEC ar to sviestu ko vinjsh dzen... biggrin.gif Man parasti taa reeku rauj, kad klausos vinja klucos (radio naba 4trudienas no 9 - 12 saeimas plenarsezhu tranlsacija). Vins parasti reaali apdirsh bites un tas ir riktiigi smiekliigi! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Velreiz atgadinajums tiem, kas izvelejas pedejo variantu balsot par citu suudu -

Lūdzu tā nedariet, jo balsojot par šīm zem 5% partijām jūs vinekārši izmetat vēja savu balsi, jo valdību tāpat veidos tikai tās partijas, kas pārvarēs 5% barjeru, tāpec labāk izdariet savu izvēli par kādu no tām (piemeram JL vai TB/LNNK tikai ne PCTVL vai saskanas centrs)

Cheers,

Beefy

Link to comment
Share on other sites

bukuci lol. pareizās avīzes lasi. es lasu Dienu. un nesūdzos. viņi raksta arī pietiekami daudz par JL netīrumiem. jo atšķirībā no sūda NRA, Dienai ir pietiekami liela tirāža un tas ir pelnošs uzņēmums.

tagad vajadzēja kādam iepostēt "eu džeki tās visas latviešu partijas ir sūds, reku tā Vesti Segodņa uzrakstījuši". like, yeah sure.

izskatās ka nevienam Jūrmalgeita pareizajā vietā smadzenes nav iegrozījusi.

Link to comment
Share on other sites

nu viennozīmīgi, ka par bitēm!

nu labi, ja tā godīgi, tad laikam par TB/LNNK, kāpēc par viņiem? jo man visi pārējie nepatīk, paliek tik šie pāri, varbūt tas ir tādēļ, ka viņi ar neko īpašu nav izcēlušies, jo bija maz vietu Saeimā, bet man viņi liekas godīgākie no pārējiem blēžiem un viņiem ir pietiekoši liela pieredze, un vēl man simpatizē vārds "Tēvzemei un brīvībai" smile.gif

LPP/LC riebjas šlesera dēļ

TP vispār nav par ko runāt (vienīgais jāatzīst, ka tā balona dalīšana vecrīgā bij super, katrā vecrīgas stūrī kāds sīkais sūc iekšā hēliju un močī wink.gif )

JL agrāk Repše patika, bet, eh, tagad īsti nē.

ZZS - ūdre pwnz

kā redzat, īsti balsoju tik par sejām, bet nu, ko lai dara, tā jau dara lielākā daļa latviešu...

ā, un vispār, es tikko mainīju domas - balsojam par sarakstu nr.1 par "Māras zemi"! kāds būtu skats, ja viņa tiktu pāri 5%, ko viņa diez darīta, viņa tik viena partijā, būtu viņai vairākas balsis? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu viennozīmīgi, ka par bitēm!

nu labi, ja tā godīgi, tad laikam par TB/LNNK, kāpēc par viņiem? jo man visi pārējie nepatīk, paliek tik šie pāri, varbūt tas ir tādēļ, ka viņi ar neko īpašu nav izcēlušies, jo bija maz vietu Saeimā, bet man viņi liekas godīgākie no pārējiem blēžiem un viņiem ir pietiekoši liela pieredze, un vēl man simpatizē vārds "Tēvzemei un brīvībai" smile.gif

LPP/LC riebjas šlesera dēļ

TP vispār nav par ko runāt (vienīgais jāatzīst, ka tā balona dalīšana vecrīgā bij super, katrā vecrīgas stūrī kāds sīkais sūc iekšā hēliju un močī wink.gif )

JL agrāk Repše patika, bet, eh, tagad īsti nē.

ZZS - ūdre pwnz

kā redzat, īsti balsoju tik par sejām, bet nu, ko lai dara, tā jau dara lielākā daļa latviešu...

ā, un vispār, es tikko mainīju domas - balsojam par sarakstu nr.1 par "Māras zemi"! kāds būtu skats, ja viņa tiktu pāri 5%, ko viņa diez darīta, viņa tik viena partijā, būtu viņai vairākas balsis? smile.gif

Viņa skraidītu pa saeimas zāli un močītu pa 5 pogām viena pati 4.gif Btw tie Hēlija baloni ir vienīgie, kas tautas partijai ir izdevies biggrin.gif Man arī patīk ar viņiem izklaidēties biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Eu kas juus traki nebalsot par zap4ol jeb PCTVL negribat, lai PSRS atgriezas 4.gif

balsojam par zalajiem ar lembergu priekshgalaa vai par Repshi(NLO_+) vinsh itkaa reklaama staats kad neljaava kjipa nozagt 4milionus latu LOL!!!! smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

kopumaa topiks taads labi meerens smiliez.de_2125.gif , tas labi smile.gif paldies beefam.

pokor, man jaasaka, tu vienkaarshi no politikas un ekonomikas absoluuti neko nesajeedz. bet thu neustraucies, reti kursh te kaut ko vispaar sajeedz thumbsup.gif

par JL - nezinaataajiem (un beefam) varu atklaat faktu, ka vinji (tobriid Karinjsh kaa ekonomikas ministrs) megjinaja izmest manu faateri un vinja priekshnieku no mazo un videjo uznjemumu atbalsta fonda, kas tobrid formejas par ministrijas struktruvienibu tikai taapeec lai pashi kontroleetu, kursh dabuun tos liidzekljus. uzstaadiija debiilas apsuudziibas par 8 gadus vecaam lietaam, lietu sleedza, jo apsuudziibai nebija pamata. bet, protams, vinji nebija jau arii pirmie. visas partijas taadas pashas. savaadi diezgan, bet mans faateris tik un taa balsos par JL.

vispaar man kaa "aspiring" ekonomistam jaasaka, ka praktiski nevienai, and i mean it, nevienai partijai nav reaala, straadaajosha plaana, kas buutu jaadara ar valsts ekonomiku. dazhi aptuveni kaut ko rubii, tas arii viss. lielaakaa dalja, piemeeram, pat nesaprot no kurienes rodas inflaacija (tikai vienreiz Dienaa esmu redzeejis kaut ko vismaz tik konkreetu un pareizu, kaa to, ka nepiecieshama "nacionaalaa pieprasiijuma samazinaashana", lai gan Dienas "gudrais" zhurnaalists to taapat nebija sapratis un nepareizi interpreteeja smile.gif ).

ah well, kam es to staastu. lielaakaa dalja no shejienes lasiitaajiem gan noteikti to visu saprot smile.gif

galu galaa gribeeju pateikt to, ka, ja taapat neatkariigi no partijas, kas tiks ieveeleeta, nevareesiet labi dziivot/daudz pelniit, tad juus taapat esiet idioti thumbsup.gif kaa lielaakaa dalja Latvijas (un pasaules) iedziivotaaju. GL

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...