Jump to content
GIGN Forum

300, The


EDD
 Share

Recommended Posts

Filma ir Frenka Millera "komiksa" par Spartu 480 gadus pirms Kristus ekranizējums.

Stāsts pamatā atspoguļo Spartas valdnieka Leonidas (Gerard Butler) un 300 viņa vīru cīņu kalnu pārejā pie Thermopylae pret daudz, daudz reižu lielāku persiešu armiju (dažos avotos skaitļi iet līdz 5,3 miljoniem-Hērodots; patiesība varētu būt bijusi aptuveni no 100 000 - 400 000 pret 300 īpaši 31337iem spartiešiem +5000 "parastiem grieķu kareivjiem"). Tas tika darīts, lai pārēja armija (tobrīd ap 6000 vīru) varētu atkāpties un sagatavoties tālākām kaujām (un beigās-reāli izglābtu Grieķiju no okupācijas).

Atradu jauku citātu: The casualties on the Greek side were small: Ctesias claims that the first 10,000 Persians killed only two or three Greeks.

Vārdusakot, pāris vārdos - Troja+Gladiators+Sin City. Tikai kas daudz, daudz labāks.

Tātad, jaunais HD treileris:

http://www.apple.com/trailers/wb/300/hd/

Attachoju arī postam 480p versiju. Paskatieties paši, kur jums labāks ātrums, ko jūs gribat.

Kopumā es varētu teikt: No Comment. Tāpat es varētu teikt, ka tas ir vizuāli iespaidīgākais un skaistākais treileris, kādu jebkad esmu redzējis. Bet es vienkārši papopularizēšu šo filmu, jo gribas redzēt diskusiju smile.gif

Btw mūzika ir Nine Inch Nails - Just Like You Imagined. Perfekti iet kopā, imo.

Starp citu release date: 03.09.2007. (nākamā gada marts).

300_tlr1_h480p.mov

Link to comment
Share on other sites

holy fak.

mani gan viņi var paņemt uz treileriem. Jūtos pilnīgi tāds idiots, kas iekrīt uz reklāmām smile.gif

likās, ka karalis Artūrs arī būs ok filma, bet beigās izrādījās tāds neveselīgi lēts kreps. Uz šito noteikti iešu uz ķinīti, dikti interesē filmas par vēsturi un visādiem mahačiem. Jo vairāk līķu jo labāk happy.gif

p.s.

sparta pwns.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...