Jump to content
GIGN Forum

Problema Ar Amxbans!


Recommended Posts

Tātad ...... serveri Amxbans straadaa .... kaa funkcija - respektivi servers uzliek ban + kick ......... visiem paradas ka tads un tads admin tada un tada reason delj nobanojis to un to ..... viss ok ..... majas lapa bans ieraxtaas ....... apskatoties majas lapa nobanotais Ip ieksh ban details ar paradaas ..... bet problema tada , ka cheaterim atliek tikai reconnect un vins atkal ir atpakalj ...... pluginos ir uzlikts admin_sql.amxx un admincmd ir partasiits , respektivi , defaultaaaa ban komanda ir parlikta uz xx_banip bet amxbans komanda ir x_banip ka ari visa parejas komandas esmu paarlicis uz x_ ....... kaadi ieteikumi ? varbuut kkas nava pareizi izdarits, kgan teoretiski viss ir ok :/ vairaaks reizes esmu parbaudijis ....... mysql infa visa pareiza, jo bans jau ieraxtaas datubaazee ....... admini ari ieladejas no datubazes ..... nezinu vairak kas par vainu varetu buut ...... baac ..... help ?

P.S tikai luudzu bez google.lv, un veel sazin kadiem bezjedzigiem komentariem lai tikai vairaak postu buutu biggrin.gif

Edited by niker444
Link to comment
Share on other sites

mans sql.cfg saturs .......

amx_sql_host "localhost"

amx_sql_user "*****"

amx_sql_pass "*******"

amx_sql_db "amxbans"

taaka sheit problema nevaretu buuut ...... kaa ari LiL_Netii , ja nebutu noradiita shii infa, reali vins neraxtiitu info ieksh database ...... jo

public sql_init()

{

new mhost[64], muser[32], mpass[32], mdb[32]

get_cvar_string("amx_sql_host",mhost,64)

get_cvar_string("amx_sql_user",muser,32)

get_cvar_string("amx_sql_pass",mpass,32)

get_cvar_string("amx_sql_db",mdb,32)

sql = dbi_connect(mhost,muser,mpass,mdb,merror,128)

if(sql <= SQL_FAILED) {

  server_print("[AMXBANS] %L",LANG_SERVER,"SQL_CANT_CON",merror)

  log_amx("[AMXBANS] %L",LANG_SERVER,"SQL_CANT_CON",merror)

}

return PLUGIN_CONTINUE

}

... cik es saprotu ...... pats amxbans.amxx info nem no sql.cfg, bet pashaa admin_sql infa ir noradiiita ..... tatad, ja sql.cfg butu nepareizs, tad banus visapr neraxtitu datubaazee .... veel kaadi varianti ? Edited by niker444
Link to comment
Share on other sites

XAMPP 1.5.4

MySQL 5.0.24a

OpenSSL 0.9.8c

PHP 5.1.6

phpMyAdmin 2.8.2.4

Apache 2.2.3

FileZilla FTP Server 0.9.18

Bet read&write process notiek ...... jo jaunie bani tiek pievienoti, un piemeram webadmins tiek nolasiiti ....... nedomju ka vaina buutu ieksh mysql .... maybe ieksh amxbans.sma/amxbans.amxx ?

Edited by niker444
Link to comment
Share on other sites

mjaaa...man agraak bija appserv versija 2.5.5 un amxbans negaaja,tad paklausiiju LiL_Netti smile.gif un uzinstaleeju appserv 2.4.4a un iet gan amxbans pareizi un PsychoStats viss bezx probleemeam! smile.gif man ir turpinaajums shism staastam, bet man slinkums raxtiti! biggrin.giflaugh.gif

Edited by mandele
Link to comment
Share on other sites

Kaaads Juusu praat ir sakars webam ar to, kad servers laizh ieksha nobanotos speletajus, un ja mysql datubaze shancee , un web shancee .... paarbaudi pats - Amxbans, vaina ir kkur ieksh amxx ........ te nav nekada sakara ar apachi, jo apachei veicu konfu lai viss normal straadaa ...... starpiiba starp apachem ir tikai tada, ka mainaas kuru php&mysql un citus atbalsta un defaulta konfa liidz ar to mainas , bet ja visu pats saliek normal , tad viss ir normal ...... apaches vaina te nav , un mysql arii , jo mysql strada , respektivi - bani tiek ieraxtiiti datubaze, un tiek uzraditi majas lapaa ...... mysql username ir gan read gan write acces , jo gan tiek ieraxtits no serva , gan nolasits prieksh web kaa ari admini tiek nolasiiti no datubaazes .... taaka ar useriem viss kartiba arii ..... vienigi varbuut kkas ieksh sql tables, respektiiv tables nesakriit , bet tad jau ari web teoretiski nestradatu - mestu error, un ari bans neraxtiitos iekshaa ... mestu ka nevar atrast tad table or db

Ir kaada pasha serv konfa (hlds) , no kuras butu atkarigs tas vai amxbans strada vai nee , iznmeot konfu ieksh sql.cfg, admin_sql.sma un amxban.sma, jo tur viss ir ok ....?

Edited by niker444
Link to comment
Share on other sites

Veeelreiz atkartoshu! Kaaads sakars tam ka servers nekiko aaraa , tos kam ir ban, ar apache, es veel saprastu ar mysql vinam butu problemas , bet arii nav ........ jo mysql gan write, gan read funkcija straadaa ......

Japamegina laikam buus amxbans jaunie release ar sqlX ... bet tad man amxx versija jamaina uz 1.76a, or vismaz uz 1.75 lai uzliktu vismaz 4.4rc4 versiju, jo parejaaas sqlX

Edited by niker444
Link to comment
Share on other sites

L 10/07/2006 - 19:05:30: [amxbans_4.3.1.amxx] AMXBans 4.3.1 is online

[AMXBANS] No reasons found.

L 10/07/2006 - 19:05:30: [amxbans_4.3.1.amxx] AMXBans Menu 4.3.1 is online (0 reasons loaded)

Vienigais error ko atradu ieksh log failiem .... tam varetu buut kkaads sakars ?

Link to comment
Share on other sites

Vienigais error ko atradu ieksh log failiem .... tam varetu buut kkaads sakars ?

L 10/07/2006 - 19:05:30: [amxbans_4.3.1.amxx] AMXBans 4.3.1 is online
[AMXBANS] No reasons found.
L 10/07/2006 - 19:05:30: [amxbans_4.3.1.amxx] AMXBans Menu 4.3.1 is online (0 reasons loaded)

Shim viss kaartiibaaa... tam taa jaabuut! Nu nezinu visp kas par probzu! NU amxbans man ir origjinaalie ENG, bet pashi plugini ir no netii linka!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...