Jump to content
GIGN Forum

Sesdien Ietresīsim?


^Ali^
 Share

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

busim ar snaikeru tik es nez kur ir skolas 21 BLOODLORD vari iedot savu mob numuru privataja !

denja , es tikko atvilkos majaas , doma ir iet nedaudz pagulet smile.gif tapec nezinu vai tieshi uz saakumu buushu , labaak uzprasi kadu citu numuru kadam kas tur buus ...

Link to comment
Share on other sites

uy, naakamreiz laiciigaak uzzinjo, ka buusi, es taadai sawljei kaa tev speciaali vakaru izbriiveetu smile.gif

U know me, es jau tikai saku, ka buushu, bet beigu beigaas taa pat neatnaaku. Izskataas, ka shoreiz vareetu buut liidziigi wink.gif

Link to comment
Share on other sites

> Sesdiena plks ~18 zvana mr.veemeejs un saka, ka ar snikeru jau esot centrā eju ārā no mājām un braucu uz kafejnīcu

> Iesākām 3jatā pēc brīža atbrauca AsinainaisssslordZzz kā arī worms ar spiti

> Tā nu mēs tur sēdējām un dzērām, bet worms aizbrauca mājās ieiet vannāā(vai arī darīt ko citu)

> ap 9 kad kafejnīcas oficiante mums lika manīt, ka grib tīties prom un pēcāk jau sakot, ka tūlīt slēgs ciet un alu vairs nevar ņemt nolēmām doties pie manīm !

>Atbraucām līdz manīm sākām ietresīt un pēc brīža jau atbrauca worms(tīrs)

>Tika sazvanīts arī allworthZ un izvilkts no gūltas kurš jau pēc dažām minūtēm bija klāt un sāka triekt aliņus !

>Tā nu mēs pirmoreiz nobildējāmies

user posted image

user posted image

user posted image

> Labi, ka worms paklausīja denju un sāka ar 5%, savādāk būtu žopa! biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

sexseris worms

user posted image

> Tālāk jau daži sāka mīcīties

user posted image

user posted image

> kamēr denja vēma

user posted image

> worms būdams saprātīgs cilvēks teica, lai vairs tā nedarot smile.gif

user posted image

> Protams tika ieiets gignā "pakrušīt"(nu labi paslapot hivemaindu un 4uwi)

> Tas, ka denja vēma nenozīmēja, ka viņš nebija svaigs kā gurķītis cool2.gif

user posted image

> Šoreiz iztikām bez majonēzes, bet tika izmantots floomāsteris smile.gif

user posted image

> & man sāka asiņot pirksts biggrin.gif

user posted image

Reklāmas pauze

user posted image

> asinjlords pielējās kā žūpa laugh.gif

user posted image

> Un kāds vēl pamanijās viņu apzīmēt (vot nelieši)

user posted image

> Worms atviegloti uzelpoja, jo viss bija beidzies

user posted image

> Klusā daba

user posted image

Tā nu tas vakars beidzās visi devās pie miera, bet daži cilvēki skatījās filmu, diemžēl no rīta neviens neatcerējas kādu ! sad.gif

Nakamajā dienā visi aizbrauca prom bet mēs ar asinjlordu izdomājām dzet tālāk , tika nopirkta šmiga, bet bloodlords kā rigtīgs alkāns nopirka bezalkoholisko alu kurš oēc tam tika izliets podā smiliez.de_2524.gif Tā nu mēs tur sēdējām un dzērām ik pa brīdim iešnaucām, lai papildinātu degunu ar brūno masu, kas savienojumā ar alu labi deva galvā biggrin.gif

Tākā neviens negribēja braukt tusēt tad tika izlemts braukt ciemos (Ja muhameds nenāk pie kalna , kalns nāk pie muhameda)

Bija rīgtīgi forši, jo kāds bija uzcepis pankūciņas šur, pankūciņas tur ap 8 vakarā tika izlemts doties mājās, jo kā nekā rīt skola 18.gif

šorīt pamodos un sapratu, ka vēlaizvien man ir pālis,bet līdz skolai tomēr tiku, kautgan pateicu māsiņai, ka jūtos slikti un aizbraucu uz mājām & tagad sēžu te un atkal dzeru alu biggrin.gif

Tā nu īstenība bija tīri labs pasākums, bet ka vienmēr biku par daudz iedzēru un vienu brīdi pat nevarēju nostāvēt kājas, rezultāta apgāzu pakaramo un ar visām šmotkām nogāzos lejā biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

^Ali^ rakstīja ?

Kaa iet sauliit?

H!vemind rakstīja ?

nebur draamu mazais

smiliez.de_2524.gif

^Ali^ rakstīja ?

Shodien nespeeleejas sauliit?

4uwis rakstīja ?

ko saulit es tuliit raudaash uzb nafig tu mani slap besii laukaa taa gariigais dirsaa paldies tew! jaiet galiigi pielikt muulis! piss!

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...