Jump to content
GIGN Forum

Quotes


macho
 Share

Recommended Posts

1

2

3

4

5

6

man tāds kā hobijs vākt cilveeka quotes smile.gif Iesaku jums darīt līdzīgi, jautri pēc tam palasīt smile.gif

tāda kā pēdējā quote man ir vairrākas reizes veltīta. Man ļoti patika viņa teksts, kuru es gan nenoprintscreenoju, bet pēc kura es sāku vākt šādas quotes. Teksts bija "NAXUJ TU TUR SĒDI JA NEVIENU NOŠAUT NEVARI?". Es godīgi nespēju atbildēt smile.gif

Vēl man ļoti patīk, ka cilveeks uzskata ka visai komandai ir viņu jāpiesedz un NEDOD DIEVS kāds to nedarīs (kā parasti arī notiek, vai arī, pat ja kāda persona to tiešām dara, bet viņai nesanāk, viņa tāpat tiek nodirsta no galvas līdz kājām smile.gif ).

No sākuma, kad cilveeks vienreiz man pateica ka es esmu loxs un sēžu kaut kur bet nemāku nošaut, es biju nedaudz aizvainots, bet tagad esmu saskatījis šajā visā foršo pusi un katrs nākamais viņa drūmais uzbrauciens man sasilda sirsniņu smile.gif

p.s.

aizmirsu pateikt, ka pirmajā skrīnā cilveeks bija tik sašutis ka 2x U nospieda smile.gif

p.p.s.

UTAS IR PSC!!!

p.p.p.s.

ble, ja varētu mikrofonu ierakstīt, kas tik tur nebūtu, sākot no MĪNĒ MĪNĒ MĪNĒ MĪNĒ MĪNĒ un beidzot ar "*histērisks bļāviens* FREDERIC MALĀ PAEJ".

p.p.p.p.s.

UTAS IR PSC!!

p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.s.

ja kāds, kas nesen spēlē gign serverī šo lasa, iesaku neņemt galvā cilveeka bļāvienus un uzbraucienus bet mīļi atbildēt "labi saule" smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kad ar cilveeku spēlēju vienā klanā, tad tur bija tik nenormāli daudz pērles...

Cilveeks pats pa sevi ir viena liela pērle ar savu mūžīgo bļaustīšanos pa mic, jo dažreiz cw to vairs izturēt nevarēja. Sākot ar frāzēm "NU GLUDAIS!!!!" "BLAD NEPEERC TO AWP" "BLAD JUUS 4 NEVARAT VIENU TOCHKU PANEMT". Tās bija tikai pāris frāzes no miljona, un pašas labākas esmu aizmirsis sad.gif, tapēc, ka sen neesmu spēlējis ar viņu cw. Varbūt samuray`s ar blade atcerās kādu spilgti foršu frāzi! smiliez.de_29.gif

Link to comment
Share on other sites

Cilveek nenem personiski ,bet ir tads teiciens - "Ko mulkim padarisi" ! confused.gif

HA HA HA! JEM tu neko stulbaaku nevareeji uzrakstiit kad rakstiji "NENEM PERSONIIGI". Tu vel vareeji vinekarsi uzrakstiit- "nenjem personiigi, njem mutee! Tu esi mulkjis un tev neko citu nevar padariit kaa iedot mutee!" Haa haa! laugh.gif

Taa normaali uzbrauci cilveekam... ai ai.. es jau vinja vietaa TO taa neatstaatu - tak sto tev tagad jaasaak kacaat muskuli - jem! wink.gif

Biiifs

Link to comment
Share on other sites

HA HA HA! JEM tu neko stulbaaku nevareeji uzrakstiit kad rakstiji "NENEM PERSONIIGI". Tu vel vareeji vinekarsi uzrakstiit- "nenjem personiigi, njem mutee! Tu esi mulkjis un tev neko citu nevar padariit kaa iedot mutee!" Haa haa! laugh.gif

Taa normaali uzbrauci cilveekam... ai ai.. es jau vinja vietaa TO taa neatstaatu - tak sto tev tagad jaasaak kacaat muskuli - jem! wink.gif

Biiifs

Neesu tik launs ,ka tu XD.gif

Tad tu man palidzesi mani dabut laba forma ,ja nu tomer vinsh pie manis atesh ? smiliez.de_2551.gif

Ja nee ,tad lugshu sllowikam palidzibu ")

Link to comment
Share on other sites

cilveeks, visi jau nav tik stiliigi kaa tu - neapmeklee 8 dienas nedeeljaa solaariju, neklausaas popsu, klubu muuziku, kalbasu un sazin ko tur veel... nu jaa, ko padariisi, ka ir taadas necilveeciskas buutnes kas klausaas nu tos matainos, kas vazaajas apkaart sasviidushos, netiiros kreklos un breec mikrofonaa, kaa lai saka - vinji nav paarveertuski savu muuziku par komerciaalu suudu un uzliek miiksto taadiem popsas cieniitaajiem kaa tu smile.gif domaaju, vinji ir 5x laimiigaaki savos sasviidushajos kreklos kaa tu - puba karali, vareetu tu novaakt kaadu bliciiti un vareetu uzmaukt kaadu cw, ko saki PUBA KARALI? smile.gif

kvotes, protama lieta, ka rullee - atceros veel meedzu agraak pie biitiem uzspeleet kaadu cw un kaa mazais gludeklis (LOL) teica, ka peerles tur bija daudz un dikti, pats labaakais - cilveeks nolien stuurii, kad visus saveejos apshauj iznaak mediibaas, noshauj 3 pretiniekus un tad pa mic: "bljadj, ko juus darat - nax juus nevienu noshaut nevarat?" smile.gif

Link to comment
Share on other sites

LAIMIIGAAKI? vissa dziive taadiem urodiem sastaav no melnaam kraasaam anormaalaam un pretiigaam lietaam un atrast celju kaa tik piepisties un satiekas tad vissi un stasta sava starpaa cik pretiigi pieleejushies ir. normaali? 1000000x labak klausos house neka kautkaadu metalu nee nu protams ir dziesmas kadas kas no soad patiik bet nu nejau aizrauties un klausiities taadaa muuzikaa ko burtiski par muuziku pat nosaukt nevaretu. kur slimi cilveki dzied jo savadak sevi paradit nevar

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...