Jump to content
GIGN Forum

Aizmukushie Chiiteri


EDD
 Share

Recommended Posts

CSDMā šitais skraidīja ar komplektu. Tikai slay strādāja, tā panācām ar Max viņa aiziešanu no servera. Kad banošana sataisās, tad šitam permanento studijā.

13 narsphinx STEAM_ID_LAN 28163 93.185.246.133:27005 No No

Link to comment
Share on other sites

mind es nesaku konkreeti par sho gadiijumu, bet citreiz gadaas, ka "blajuj" - es apstos, bet neko tur neredzu, vienreiz tik traki viens bljaava, ka nobanoju normaalu speeleetaaju... Es saprotu, ka vajag admin chataa reporteet, bet nevajag arii trakot. Varbuut arii tas chalis ar aimu speeleeja un toch neviens admins nepieveersa uzmaniibu, bet tomeer es ljoti shaubos, ka admins ar xb ljaava speeleetaajam ar aim briivi speeleet.

Link to comment
Share on other sites

L1m1t pooL. vispār nevienu no tā klana neesmu manijis, kas nečītotu.

Snakeeater []

Snake nobanoju, L1m1t paķeršu IP caur taviem statiem un nobanošu tuvāko 5 minūšu laikā. Un vispār apskatot šo topiku, man čota sāk likties, ka tev vajadzētu apdomāt pieteikumu uz xb CSDM. Tur adminu vismaz pagaidām nekad nav par daudz. :hrmmm:

Link to comment
Share on other sites

Nu re, kāds manu domu saprata. Es pat varu pieteikties kā admins, kas varētu Epixonkuli rekomendēt uz šīm tiesībām, lai viņu vismaz no foruma nenobano, jo visticamāk pēc pēdējā laika notikumiem mans viedoklis nav īpaši svarīgs, bet nu tomēr. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...