Jump to content
GIGN Forum

Bans!


Excel
 Share

Recommended Posts

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: evilworm

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: Excel

BAN] Iemesls banam: WH

BAN] Bans uzlikts pirms 486 dienam 56 stundam 44 minutem 5 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] --------------------------------------------------------------

1 .Atdziiistu ka speeleju ar WH tajos laikos... unsure.gifsad.gif

2. Bet nu jau meeneshus 4 to vairs nelietoju... Un nemaz nav arii vaidziba smile.gif

3. Pa sho laiku esmu sapratis ka dariiju nepareizi un wallhack man nevaidzeeja lietot...!

4. Veeletos paluugt worm vai macho lai nonjem banu!

5. Protams ceriibas ir mazas..Bet savu esmu sapratis... :/

Tajos laikos biju totaals smiliez.de_2428.gif Kas iegaaja gin serevri un veelejas kljuut par baigo smiliez.de_2524.gif ...Bet nepagaja pat 5 minuutes ka izkjeeru banu no evilworm...

Tapeec ceru uz juusu atsauksmeem un nozheeloju to ko esmu izdariijis... sad.gif

smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Nuuuu, izklausās, ka puisis sapratis savu vainu un tiešām varbūt varētu viņam izņēmuma kārtā piedot un ļaut sākt jaunu karjeru @ gign!?

Atbilde - Protams, ka tā pat nevienam nepiedod! Pārskaiti 10Ls @ GIGN officiālo kontu un tapsi atbrīvots no vēstures smagajām važām! smile.gif

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

Nuuuu, izklausās, ka puisis sapratis savu vainu un tiešām varbūt varētu viņam izņēmuma kārtā piedot un ļaut sākt jaunu karjeru @ gign!?

Atbilde - Protams, ka tā pat nevienam nepiedod! Pārskaiti 10Ls @ GIGN officiālo kontu un tapsi atbrīvots no vēstures smagajām važām! smile.gif

Heh..!

Tevi bukuc! atceros.. smile.gif

Kad speelejam kopaa gign...Varbuut mani veel atveries jaa nee tad ok.. wink.gif

Njaa 10 LS! sad.gif

Pagaidaam ar finanseem taa pashavki..!

Bet laika gaitaa visu vareetu nokaartot!

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka laika gaitā visu var nokārtot, jo mēs tos 10LS vērtējam otrajā kadrā, jo GIGN galvenā ir labā dvēsele, jo tie 10LS daļēji ir ieguldījums GIGN attīstībai! Tu vari būt viens no daudzajiem ķieģelīsiem mūra pamatā! Izmanto izdevību & esi viens no cherņa taisītājiem! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka laika gaitā visu var nokārtot, jo mēs tos 10LS vērtējam otrajā kadrā, jo GIGN galvenā ir labā dvēsele, jo tie 10LS daļēji ir ieguldījums GIGN attīstībai! Tu vari būt viens no daudzajiem ķieģelīsiem mūra pamatā! Izmanto izdevību & esi viens no cherņa taisītājiem! wink.gif

Cik paspeeeju tagad palasiit pa forumu , jaa tieshaam ir cilveeki kas veel gign to labaako..Bet es taads sad.gif ....! Protams 10 LS nav nekas salidzinaajuma ar to ko worm`s ir ieguldiijis serverii..

Godīgi sakot naacu ar domu lai palugtu adminiem unban

P.S - Runaajot par tiem 10 LS!

To vareetu es izdariit oktobra viduu vai beigaas...

Iemesls : Tiko ievaacos jaunaa maaja...Un diezin vai sen4i tuvaakaja meenesha laikaa izsniegs kaadu baknoti.. unsure.gif

Bet kaa jau teicu shis viss paliek juusu rokass..!

Link to comment
Share on other sites

Nuuuu, izklausās, ka puisis sapratis savu vainu un tiešām varbūt varētu viņam izņēmuma kārtā piedot un ļaut sākt jaunu karjeru @ gign!?

Atbilde - Protams, ka tā pat nevienam nepiedod! Pārskaiti 10Ls @ GIGN officiālo kontu un tapsi atbrīvots no vēstures smagajām važām! smile.gif

Es te taa padomaaju.. wink.gif

Ja nosuutiishu naudu riit vai pariit...Mans bans tik nonjemts? un vai + ieguushu soliito slotu... unsure.gif ? Vai tas buus tikai unban?

Edited by Excel
Link to comment
Share on other sites

Tev VARBUUT dos iespeeju speeleet uz servera par tiem 10ls! Par slotu no bijushajiem 4eeteriem papildus 50 ls, un Teervetes alus kaste smile.gif

Redz tur taa lieta ka naacu luugt unban , jo bans staav jau jomajo cik ilgi protams pats pie taa esmu vainiigs tapeec naacu jautaat vai pastaav iespeeja bnau nonjemt?!!

Link to comment
Share on other sites

Nekaadu slotu tu nedabuusi pa 10 Ls, tikai unban. Katraa zinjaa atbalstu ka vinjam nonjem banu, jo izklausaas ka dzeks ir sakariigs, un vai nav vienalga ka senaak speeleeja ar wh, itkaa mees visi nebuutu kaut vien reiz uzspeeleejushi ar wh.

Link to comment
Share on other sites

' date='Sep 13 2006, 10:14'] Hmm ,kautkas tomēr nelīmējas kopā.Es ticu ka puisis vēlas laboties,bet vaitad mainot dzīvesvietu paliek vecā IP??Nu teorētiski itkā jau tas ir iespējams ,bet praktiski es domaju ka jaunam pieslēgumam nāk arī līdzi jauna IP adrese.Laikam tu mums tomēr spraud batonu,ko ????

gribeeju ko liidziigu no riita rakstiit, tachu kaveeju, taapeec nebija laika

p.s. prieks, ka ar vecumu nezuud tava indiaanja-eerglja acs smile.gif

p.p.s. slota nebuus, banu veel vareetu nonjemt, ja iemaksaa droshiibas naudu

p.p.p.s. veram ciet, lai te nesaaktos chernis. kad izdomaasi kauko saistiibaa ar ziedoshanu/droshiibas naudu, tad raksti kaadam no adminiem PM. un tad jau arii izdomaasim, kas un kaa thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...