Jump to content
GIGN Forum

Video Karte


deeler
 Share

Recommended Posts

man ir tizla video karte!! (vina pat neatbalsta 3D) biggrin.gifbiggrin.gif tadelj gribu nopirkt jaunu!! smile.gif nepirksu nekadu lbo, jo man ir tikai 11 gadi un nudas nav ti daudz!! biggrin.gif

video kartes neko nejedzu!! biggrin.gif tadelj lugsu jusu palidzibu!!

kura no sim ir labaka, un par cik daudz labaka, un vai vinjas vispar ir verts pirkt!!

XFX GeForce 6200A 256mb DDR2 AGP VGA/DVI/TV-out Ј28.61

USED XFX Geforce FX5200 128MB DDR AGP8x TV-Out Low Profile Card Ј23.67

Link to comment
Share on other sites

šo topiku izmantošu savām vajadzībām....

gribēju pirkt šādu karti

Palit radeon x1300PRO AGP 256mb 128 bit DDR2 57ls.

Ir cenas vērta? itkā esmu radeonu fans un geforce īsti nepatīk, bet varbūt kāds var ietekt ko citu? cenu griesti 60ls.

Karti ņemtu tīri priekš spēlēm.

p.s. karti uz agp slota.

Link to comment
Share on other sites

šo topiku izmantošu savām vajadzībām....

gribēju pirkt šādu karti

Palit radeon x1300PRO AGP 256mb 128 bit DDR2 57ls.

Ir cenas vērta? itkā esmu radeonu fans un geforce īsti nepatīk, bet varbūt kāds var ietekt ko citu? cenu griesti 60ls.

Karti ņemtu tīri priekš spēlēm.

p.s. karti uz agp slota.

Tas razhotaajs Palit nav diez ko labs. Vinju videokartes ir diezgan leenas saliidzinaajumaa ar citu razhotaaju videokarteem... bet taa par RADEON never neko sliktu teikt. Pats cienu arii GeForce, bet ir dzirdeeta un lasiita info ka RADEON parspeej GeForce videokartes.. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

man ir tizla video karte!! (vina pat neatbalsta 3D) biggrin.gifbiggrin.gif tadelj gribu nopirkt jaunu!! smile.gif nepirksu nekadu lbo, jo man ir tikai 11 gadi un nudas nav ti daudz!! biggrin.gif

video kartes neko nejedzu!! biggrin.gif tadelj lugsu jusu palidzibu!!

kura no sim ir labaka, un par cik daudz labaka, un vai vinjas vispar ir verts pirkt!!

XFX GeForce 6200A 256mb DDR2 AGP VGA/DVI/TV-out Ј28.61

USED XFX Geforce FX5200 128MB DDR AGP8x TV-Out Low Profile Card Ј23.67

man ir verts pirkt kaadu no sitam??? plzz pasakiet!!! upset.gifconfused.gif

Link to comment
Share on other sites

Un Tev 11it gadiigais ieteiktu pastiities vai Tavs kompis atbalsta vispaar taadas videokartes.. cik noprotu nekaads jaunais Tev vinjsh nav.

kompis man ir jauns!!! vnk vins tika pirkts prieks filmam un muzona!! un tadelj nepirka ar nekdu labo video karti!!! vinm vajadzetu pavilkt geforce6600 vismaz!!!

bet vai man ir verts pirkt kadu no tam kuras es biju uzrakstijis!!! plzzz palidzat kads... unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

a mana video karte ir GeForce 7300 GT 512 Mb!! laugh.gif

pasakiet kaada vinja ir?? laba vai slikta?? vai man vajag jaunu videokarti??? XD.gif

tu atnaaci te meeriities vai kaa? nezin pat vai laba vai slikta, cik dumjam jaabuut, lai pirktu nezinot, kas un kaa...

pie teemas: precizee kompi, nevar jau zinaat kaada tev maates plate, AGP vai PCI-E, izejot no taa jaaskataas kaadu video karti pirkt.

ja ir AGP, tad nu ir shvaki, jo AGP videokartes vnk kriminaali samazinaat, vnk nerazho vairs, tagad viss uz PCI-E naak, vienkaarshi pats mazliet apstulbu, kad baazes maajaslapaa ieskatiijos nesen VGA sadaljaa un pamaniju, ka ir kautkaadas 3 AGP kartes palikushas, laigan senaak bija ljoti daudz biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Negribas jaunu topicu taisiit. bet man ar ir 1 jautaajums sakaraa ar videokartem.

Lieta taada, tuvakaja laikaa velos iegadaties jaunu videokarti un velos zinat vai man pc to vispar uz mana pc vares uzlikt. Vai tie AGP un PCI-E ir vieniigie faktori uz ko jaskatas peerkot videokarti.

Link to comment
Share on other sites

deeler,neviena no tām kartēm tev neko īpašu nemainīs abas ir kakas.Labāk tomēr ir samksāt kādus latus 100 un nopirkt kā jau daži teica GF 6600 GT ,tad vismaz kādus pāris gadus varēsi močīt normāli.Un tev noteikti būs vajadzīga AGP versija ,bet kā jau teica sarkanābota ,tad viņu tirgu paliek aizvien mazāk.Vari paskatīties caur reklāmas portālu un paņemt lietotu ,būs lētāk.Tie mb neko īpašu nenozīme ,svarīgāk ir cik viņām ir biti.

Link to comment
Share on other sites

Nu Koma Tu zagnul smile.gif Kur piuka 100 ls sagrabinaas, ja nu vieniigi Tavam autinjam kauko noskruuvees un notirgos smile.gif

Nezz deeler sagrabini visu savu naudinju un pameklee kautvai ss.lv kaadas lietotas kartes... Tikai uzmanies ka tevi neappis tur visaadi kidalas, pajautaa lai kaads vecaaks draugs to tavaa labaa izdara!

Es ar savam LV kaajminamajam kompiitim nopirku pa leeto caur reklaamu, un viss ok, veel tagad vareetu pashaut smile.gif Good luck! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

tu atnaaci te meeriities vai kaa? nezin pat vai laba vai slikta, cik dumjam jaabuut, lai pirktu nezinot, kas un kaa...

pie teemas: precizee kompi, nevar jau zinaat kaada tev maates plate, AGP vai PCI-E, izejot no taa jaaskataas kaadu video karti pirkt.

ja ir AGP, tad nu ir shvaki, jo AGP videokartes vnk kriminaali samazinaat, vnk nerazho vairs, tagad viss uz PCI-E naak, vienkaarshi pats mazliet apstulbu, kad baazes maajaslapaa ieskatiijos nesen VGA sadaljaa un pamaniju, ka ir kautkaadas 3 AGP kartes palikushas, laigan senaak bija ljoti daudz biggrin.gif

es tik nesen vinju nopirku! biggrin.gif es pats domaaju ka ir laba prieksh manis! man pilniigi pietiek!!

Link to comment
Share on other sites

Negribas jaunu topicu taisiit. bet man ar ir 1 jautaajums sakaraa ar videokartem.

Lieta taada, tuvakaja laikaa velos iegadaties jaunu videokarti un velos zinat vai man pc to vispar uz mana pc vares uzlikt. Vai tie AGP un PCI-E ir vieniigie faktori uz ko jaskatas peerkot videokarti.

Nav jau vieniigie faktori tie. veel jau der arii pastiities uz herciem un bitiem kaa arii megabaitiem..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...