Jump to content
GIGN Forum

Gign Web


FoX^
 Share

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

man patiik tas, ka no foruma var tikt atpakalj uz saakuma lapu wink.gif

To jau sen var.

Aij, kas es te vienīgā, kurai nepatīk jaunais dizains? sad.gif Man kaut kā iepriekšējais likās foršāks. Šis ir pārāk stilīgs smile.gif. Bet pārveidotā memberu sadaļa gan man patīk - uzreiz pārskatāmāk thumbsup.gif.

Link to comment
Share on other sites

To jau sen var.

Aij, kas es te vienīgā, kurai nepatīk jaunais dizains? sad.gif Man kaut kā iepriekšējais likās foršāks. Šis ir pārāk stilīgs smile.gif. Bet pārveidotā memberu sadaļa gan man patīk - uzreiz pārskatāmāk thumbsup.gif.

Man arī vecais kkā labāk patika, betw laikam jāpierod.

Link to comment
Share on other sites

Viss ir zbis, tikai 1 problēmele - kad ieeju forumā, tad neielogojās automātiski sad.gif

Mhm sad.gif.

Piebildīšu to pašu, ko jau dienas raksta komentos rakstīju - Ok, dizainam nav ne vainas, bet man laikam neiet pie sirds tas, ka balsošana, viedokļi un "novelc kādu failiņ'" ir pašā vidū, tādējādi nostumjot dienas rakstus uz kreiso malu. Manuprāt labāk būtu, ja dienas raksti būtu lapas vidū..

Link to comment
Share on other sites

Ok, maajaslapa man simpatizee ar savu mudzekljaino dizainu, bet nau ne vainas.

Vissvairaak es nobijos kad uzspiedu uz pogas "ieluugumi". Vai tieshaam lielaakaa dalja padomaas ko ieluudz? NEEE ! Man gigns patiik taads kaads vinjsh ir. Varbuut tos ieluugumus saakumaa vareetu izdaliit adminjiem tikai vai izredzeetaam personaam?

P.S. Tiko paarlasiju, un sapratu ka esmu kljuudijies, bet kaapeec gan ir vajadziigi eluugumi uz web lapu ?

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

p.s. tas ko Anfisa tur noburbuleeaj par jaunumiem centraa - tas izjauks visu "ki4iigo" odzinju.

Kādas muļķības! Pašreizējais lapas izkārtojums sux. Starpcitu, vārds "kičīgi" ir baigi stulbs smile.gif. Vēl kas - lūdzu manu niku rakstīt ar mazo burtu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...