Jump to content
GIGN Forum

Artro - Paldies Ka Valdiet


z00m
 Share

Recommended Posts

Piedziedajums nepatiik, paaraak aatrs, gruuti saprast, vispaar galiigi garaam. smile.gif

Un pats texts varbuut buutu ok, bet tu k-kaa nepareizi vinju lasi, taada sajuuta, ka tu vinju lasiitu no lapas, liekas vispaar bez emocijaam.

Taaka tu to textu lasi normaalaa aatrumaa, piedziedajumam vajadzeetu buut leenam, nevis 2x aatraakam.

Muuzika vareetu nebuut tik vienveidiiga, uzreiz rodas saajuuta par amatieru darbu, vismaz buutu k-kaada ritma atshkjiriibas starp piedziedajumu un paarejo textu.

Tas tik mans, njuuba, viedoklis.

Edited by Nak3D
Link to comment
Share on other sites

1. repaa biezhi ir taa ka saprast kaut ko nevar... vajag patiit atpakalj smile.gif it iipashi ja ikdienaa neklausies repu tad patieshaam gruuti saprast vaardus... hah ! smile.gif

2. taa kaa es lasu tekstu... aciim redzot laikam jau es tieshi taadaa intonaacijaa arii veeleejos to tekstu skaitiit.... taatad es pareizi to lasu...

3. un 4. nejuuti ka esi pretrunaa pats ar sevi ? Muuzika jeb biits nav vienveidiigs... piedziedaajumaa biitam ir aatraaks temps un taapeec arii skaitu aatraak...

anyway paldies arii par njuuba viedokli... cerams ka njemsi veeraa arii manus ieteikumus ! 4.gif

Link to comment
Share on other sites

KO? Labaak norepo to peedejo, varbut vares saprast labaak.. biggrin.gif

P.S. Tur ir taa pati vien stabulee puushana, tikai paatrinaata, nekaa savaadaka tur nava. Prasaas k-ko koloriitaaku...

Edited by Nak3D
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
zabiis =] bet es gribeeju paprasiit par to dziesmu vienmeer manaa sirdii.. ko tur dzied piedziedaajumaa?

Ar tevi sirds man pukst *** reiz dziivaak

kas par vaardu ir zvaigzniishu vietaa? nevar saprast dziesmaa

thumbsup.gif zvaigzniishu vietaa ir "miljons"

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...