Jump to content
GIGN Forum

Mega Rofl


bencik
 Share

Recommended Posts

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: bukuc!S

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: d2_Team | Bencik

BAN] Iemesls banam: 4itax

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 0 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ----------------------------------------------------------------------

Kicked :TEV IR BANS. Iemesls: 4itax.

Hmm...

Why....

WTF...

smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu, tika dota atļauja no "zilā" admina, jo uzrakstot maģisko "xcheck" parādijās šis brīnums

d2_Team | Bencik (adm=jerrico, banned=d2_Team | keks, reason=smile.gif norecoil popal 18.gif

vispaar jau tas ir galiigi stulbi, ja jau shitaa var dariities tad pusserveris buutu izbanots veelreiz par to ka vienaadas ip adreses vai par to ka ieprieksh banoti

ban jaanonjem confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Ceru, ka tevi uzklausiis, nejutos vainiigs, un 4itax jau nu arii kaut kaa nejutos nepavisam biggrin.gif

Ticu tam, ka nejūties vainīgs, bet noteikumi paliek noteikumi, uz visiem attiecas vienādi! Būtu labāk pieskatījis savu brāli, lai viņš nebūtu sācis 4iitot. Es banoju visus, kuriem xcheck parādās vecs bans (par 4iitiem), jo iespējams, k-kad tu savu brāli laid spēlēt no sava pc!

p.s tas diemžēl ir augstāko adminu viedoklis, un tur nekas netiks mainīts wink.gif

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

Ticu tam, ka nejūties vainīgs, bet noteikumi paliek noteikumi, uz visiem attiecas vienādi! Būtu labāk pieskatījis savu brāli, lai viņš nebūtu sācis 4iitot. Es banoju visus, kuriem xcheck parādās vecs bans (par 4iitiem), jo iespējams, k-kad tu savu brāli laid spēlēt no sava pc!

p.s tas diemžēl ir augstāko adminu viedoklis, un tur nekas netiks mainīts wink.gif

Oij... nu tas bans bratukam arii bija taads interesants, pats biju blakus un galvoju chiitu nebija, bet taa ir cita dziesma...

Nu ko zheel, ja arii 10 ls ir iespeja tikt atbanotam, tad gribaas pateikt pashli... jo kur vainiigs nejuutos tur nejuutos, ja taadi ir noteikumi zheel, vismaz tagad ir labs iemesls partraukt spelet c.s un veltiit laiku kam citam...

It was fun playing with you guys thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Ticu tam, ka nejūties vainīgs, bet noteikumi paliek noteikumi, uz visiem attiecas vienādi! Būtu labāk pieskatījis savu brāli, lai viņš nebūtu sācis 4iitot. Es banoju visus, kuriem xcheck parādās vecs bans (par 4iitiem), jo iespējams, k-kad tu savu brāli laid spēlēt no sava pc!

p.s tas diemžēl ir augstāko adminu viedoklis, un tur nekas netiks mainīts wink.gif

tas ir galiigs stulbums, un bukuci tu vispaar es palicis riebiigs peedejo divu meeneshu laikaa sad.gif

Link to comment
Share on other sites

nu pilniigas mulkjiibas.. es vel saprastu ja tam pasham cilveekam, bet nu ne jau par to ka no taa pc kaads kaadreiz ir cheatojis !

aa un apskaidrojiet, ja arii teixim es dabunu banu, samaksaaju savus gruuti nopelniitos 10Ls.. bans tiek nonjemts.. bet vai naakoshaa dienaa neienaak bukucis un redzot mani xcheck neuzliek akal banu?

Link to comment
Share on other sites

muahaaahaa Bukuci nevajag ieviest revoluciju. Shito joku es arii pirmo reizi dzirdu, kad bano par xchekiem. Taa taksh nevar darit. Tad te puse izlidotu lauka man liekas. Bani ir tachu bijushi arii bez iemesla, kludas pec. Un tagad vinjus par to banosi araa ?

Burzujs jopick lol.gif

Edited by Mahmeds
Link to comment
Share on other sites

nja šitas ir pilnīgs bullshits..

cik zinu benciks spēlē jau diezgan ilgi un daudziem zināms, tad kāpēc būtu jāliek bans par to, ka viņam paziņa (vai kas viņam tas nobanotais paciks skaitās) dabūjis banu? bukucis jau biki sāk pārspīlēt.. zilais admins deva gaismu, a kāda vella pēc tev jaskatās tas x-check? es būtu pastījies un redzejis, ka tur kkāds bencika klan meits kkad ir nobanots un kas no tā? benciks norm čalis, lai spēlē! un vai ir bijušas vēl sūdzības par kādu no viņa klana m8iem? domāju, ka taisnīgi būtu pievērt acis uz rūliem un noņemt viņam banu, domāju viņš to ir pelnījis!

Link to comment
Share on other sites

Bukuci nevajag ieviest revoluciju.

Es to neieviešu. Tik izpildu pavēli, ko deva worm un, ja ir jautājumi, tad adresē tos viņam, bet mircā viņa viedoklis bija viennozīmīgs.

nu pilniigas mulkjiibas.. es vel saprastu ja tam pasham cilveekam, bet nu ne jau par to ka no taa pc kaads kaadreiz ir cheatojis !

Nu gluži pa muļķībam es tās nesauktu, jo par piemēru var ņemt alda 4itoshanu un to, ka rādījās, ka no Pulkveža pc ir 4itots. Mini kāds bija gala iznākums....

tas ir galiigs stulbums, un bukuci tu vispaar es palicis riebiigs peedejo divu meeneshu laikaa

Nejauc adminēšanu ar mūsu savstarpējām attiecībām! wink.gif

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

viņš tikai izpildīja worma pavēli - vienk ROFLMAO + nošaujiet mani..

tev pašam poxodu nav galva uz pleciem, pasaki, tam wormam (jā tam), ka ja viņš grib, tad lai ņem un bano, ka tu nesaskati vajadzību to darīt, bet nu ja tavs viedoklis sakrīt ar viņa, tad rīkojies kā zini.. es vienk šeit neredzu neko vairāk par netaisnību un palieku pie sava viedokļa, ka benciks ir ticis netaisnīgi nobanots!

Link to comment
Share on other sites

Šis gadījums ir identiski vienāds ar alda & pulkveža gadījumu! Cita lieta, ka bencik ar daudziem ir sačomojies... Tad jau Pulkvedi arī nevajadzēja banot... Man vairāk nekas īpaši nav sakāms - ņemiet un lasiet to topiku... Pulkveža bans

viens citāts, kas sakrīt ar bencika teikto, tik Pulkvedi neskatoties uz to nobanoja....

par banu - nu lohs, ko es varu pateikt? nahuj jaabano ar taadu suuda iemeslu, ja es neesmu chiitojies. man pohuj no kura kompja ir chiitojis aldis, es tas nebiju. es nomainiiju ip, bet taa pat tas suuda xcheck paliek.
Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

līdzīga situācija taču bija Pulkvedim un aldim un jūs jau paši zinat, kas tur  notika.

Pag pag, gadijumi lidzigi, bet situacijas pavisam dazhadas,ceru ka nekludos, talaak rakstitaja...

Par to, ka Aldis chitoja laikam shaubu nebija....

Par to, ka Kek's chitoja bija daudz diskusijas, past biju klaat nebija chiitu tur ...

Ja nemaldos Pulkvedis solija rokas visiem salaust, un veel gaja speleet ieksh gign, lai gan to nedriksteeja, vins te suudus cik savarijis dry.gif

Un atgriezhamies tagad pie shi gadijuma, rokas es jums nelauziishu. Kamer nelaus, gign neradiishos un ip nemainiishu(mdsl), es mierigi speleju, ne kam es dirsaa lienu, ne augumaa bracu, just having fun, thats all.

P.s.

Bukuci nezinu,kas ar tevi, bet laikam jau neatceries,kaa no ritiem chiterus palidzeju kert... tnx

Bukuci vai tas bija no worma paveles, vai tev pirksti niezeja vinjam paprasiit...

Worm es tev veel gribeeju naudu noziedot, normals dzeks autinju taisa pats zinu kaa tas ir, tos nabaga 10 ls parskaitiishu tev taapat solijis biju thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Bukuci nezinu,kas ar tevi, bet laikam jau neatceries,kaa no ritiem chiterus palidzeju kert... tnx

Bukuci vai tas bija no worma paveles, vai tev pirksti niezeja vinjam paprasiit...

Atceros pat ļoti labi, vnk esmu par taisnīgu tiesu pret visiem, neskatoties uz to, ka tu pa mic draudzīgi bazarē... Jā, man niezēja gan paprasīt, jo negribētu situāciju, ka no tava pc vālē tavs bračka un klaji pasmejas, ka neskatoties uz 4itoshanu var turpināt spēlēt @ gign.

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

Es to neieviešu. Tik izpildu pavēli, ko deva worm un, ja ir jautājumi, tad adresē tos viņam, bet mircā viņa viedoklis bija viennozīmīgs.

Nu gluži pa muļķībam es tās nesauktu, jo par piemēru var ņemt alda 4itoshanu un to, ka rādījās, ka no Pulkveža pc ir 4itots. Mini kāds bija gala iznākums....

Nejauc adminēšanu ar mūsu savstarpējām attiecībām! wink.gif

nu man liekas ar muusu attieciibaam viss ir kaartiibaa - taas ir neitraals, bet vispaar tu esi palicies ljauns, riebiigs nezinu kas ar teviim ir noticies - agraak tu taads nebiji, es tev ieteiktu noklausiities dziesmu Paraguay Zoo - Gimenes dzive

un par banu vispaar bija taa nevis tev liak banot bet tu pats paprasiiji vai var banot

Link to comment
Share on other sites

Atceros pat ļoti labi, vnk esmu par taisnīgu tiesu pret visiem, neskatoties uz to, ka tu pa mic draudzīgi bazarē... Jā, man niezēja gan paprasīt, jo negribētu situāciju, ka no tava pc vālē tavs bračka un klaji pasmejas, ka neskatoties uz 4itoshanu var turpināt spēlēt @ gign.

sorre ja tu shitaa bukuci daries tad tu esi konkreets pederasts, un tava taisniigaa tiesa ja ir shitadaa tad pashol v zhopu ar savu tiesu, kaut kaads lomiks tu esi palicies agraak tu taads nebiji kad nesen paraadiijies gignaa, tu biji normaals chomaks bazareeji pa mikrofonu, pajokojies, tagad ienaac serverii nomeetaa barigu un aizej, tas jau nu galiigi vairs nekam neder

Edited: Nu, es jautāju, ko darīt Bencika gadijumā un sekoja atbilde, lai tik bano, jo iespējams aiz bencika aizsega ik pa reizei spēlē viņa brālis....

tas kaut kaa nav pofig ja pa reize uzspeelee vinja? galugalaa ja vinjam ir dota iespeeja speeleet gignaa atkal un vinjsh nechiito kaadeelj gan vinjsh buutu jaabaano? vinjsh nekaa slikta nav dariijis

Edited by jerrico
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...