Jump to content
GIGN Forum

Apollo!


jerrico
 Share

Recommended Posts

man ir MDSL bljed un visu laiku ir zem 100kb/s jeb ja arii uznaak tad maksimum liidz 200kb/sec tas ir psc nahuy es viniem maksaaju !! zb poh velc no kada dreses gribi vislaik leens !! !!! man tas ir kop6 uzstadishanas !! kaut kaadi jākļi !! takhs taa tak nevar sad.gif es maksaaju un nesanemu + citreiz ilgi jagaida kamer valja atveers ! Tas ir " UZHASNA " devil.gifdevil.gifdevil.gif

tie visi bezmaksas taalruņi arii Lej vien lieshanaa : Es shiem prasu IP var nomainiit , shi saka ka nevar ik pec 6 men mainaas , es shim akal prasu a kaadu pprogrammu vajag lai nomainitu varbut ir kada iespeeja , a shis saka ka NEVAR ! a tagad es IP var ik pa 2 min mainiit !!! Dirsh viena gabalaa sad.gif

Atvainojos par shaja postaa izskaneeto lamashanos bet vnk man arii pacietiibas meers ir pilns , un ja jau esat 6o teemu aizskaarushi gribeeju " izlaadeeties " upset.gifupset.gif bet tiem Visiem internetiem ir nosplauties par cilvek ulabklajibu ka tikai naudiņa grozāas 76.gif76.gif

Link to comment
Share on other sites

taaks rekur bija mana veestule vinjiem!

> Jautajums: Labdien, esmu ljoti dusmigs un sarugtinats ar jusu

sniegto pakalpojumu Apollo pDSL, sakaraa ar to ka es nu jau vairaak

kaa devinjus meneshus nevaru ar sakarigu atrumu apmeklet majas lapas

vai serfot interneta, kur nu vel lai es varetu uzspelet kadu speliti

atnakot majas no darba

> Interneta atrums man ir zems visu dienu, bet velas naktis tas ir

normals, kaa arii visu dienu tas pingo saakot no 100ms liidz pat 300

> Luuk mans i-neta aatrums dienas laika 409.20 kbit/s jeb 51.15

KB/sek TO JUUS UZSKATIET PAR AATRUMU? PAR KO ES MAKSAAJU.

> ILGAAK VAIRS NEVARU TO IZTUREET ESMU CIETIES JAU 9 MEENESHUS

> MAN VIENALGA VAI JUSU KAUT KO LABOJIET VAI KO CITU DARIET, BET LAI

MANS I-NETA AATRUMS BUUTU KAARTIIBAA. ESMU NO BAUSKAS

> GAIDU ATBILDI.

UN rekur vinju atbilde

Mēs piekrītam,ka Pilsētas interneta pašreizējais ātrums nav pārāk

liels līdz 160Kbit/s.

Bet tagad ir plānots līdz šī gada beigām, esošiem klientiem,

palielināt Pilsētas Interneta ātrumu līdz 2Mbit/s.

Ja Jūs neapmierina arī šis ātrums tad varam Jums ieteikt pāriet uz

Mājas dsl ,kura ātrums ir līdz 512Kbit/s un

ir plānots to palielināt līdz 5Mbit/s.Vai arī ja nevēlaties

gaidīt,kamēr tiks palielināts ātrums varam Jums ieteikt kādu no

Mājas Komplektiem,kur ātrums automātiski tiek pārslēgts uz

lielāku-vai nu līdz 2Mbit/s vai līdz 5Mbit/s,

atkarīgs no tā kuru komplektu Jūs izvēlaties.Tāpat arī Mājas

Komplektiem ir vienota abonēšanas

maksa,tas nozīmē,ka par telefona līnijas abonēšanu vairs nebūs

jāmaksā atseviški.Un sarunas Lattelecom tīklā

ir bez maksas,tas ir tādā gadījumā,ja piesakat Mājas Komplektu.Tuvāku

informāciju varat iegūt zvanot uz Lattelecom

Klientu apokalpošanas dienesta diennakts bezmaksas tālruni 800 80 40.

PS - kam ir pdsl ieejiet luduz ieksha www.speedtest.lv un izmeeriet savu atrumu, un sheit arii http://liepaja.ezernet.lv

Edited by jerrico
Link to comment
Share on other sites

nu pārej uz mdsl un beigta balle.

nevajag man to mdsl, es jau taagd maxaaju par divreiz suudiigaaku inetu lielu naudu, ja paarieshu uz mdsl tad iznaaks taa, ka es maxaashu par normaalu pdsl aatrumu mdsl cenu, tad labaak es apollo izvaroju dupsii un lai sataisa man netu = maxaaju pdsl cenu

Link to comment
Share on other sites

jerrico man liekas mums ar to pdsl k-kas līdzīgs ir vai kas. Jo kad es skatos ka tev pings liels ta man arī uzreiz. Labi vismaz ka pa brīvdienām bij normāls.

tev shodien uz aivakar bija pings? man normaali ideaals aatrusm taads kaadam vajadzeetu buut

Link to comment
Share on other sites

Kadam ir majas komplekts ? ?? ( ka vinsh uzvedas? )

man 31 augustaa buus itkaa..

blood, es nevaru, man jau 2. dienu nets njirdzaas nost, ik pa laikam pazuud aktivitaate, kaadu sist gribu, neko tak padariit nevar. kko vinji tur krukjii.. peed dirsas vnk.

Link to comment
Share on other sites

Benčik a tu neesi mēģinājis skatīties šeit ?? www.mits.lv

Erix, tu domaa es neesmu meginajis visas iespeejas smile.gif Es to Lattelekom ieniidu un zvereeju, ka nekad nesleegshu, redzi es dzivoju tada interesantaa vietaa, starp Unijas un Ieriku ielu, tur ir taads privato maaju rajons, kam apkaart iet lielaas 9stavenes, un la ies atvilktu netu no kaadas no shim majaam man min ir 250m javelk. Suudi saakas kur - signals kluust vajs ik peec laika, man vajag likt pastiprinataajus, un kur vinus likt?

Beigaas pats aizbraucu uz mits offisu, vini raustiija plecus un teica:''Apsveicu tu dzivo taada vietaa kur netu veel kaadu laiku no mums neredzeet'' Protams vins teica ir varianti, kas aizgaja 4 ciparu summas...

Ta ka dzivoju ar savu ienistamo biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, vismaz tagad es jūtos vēl labāk zinādams, ka man ir labāks nets nekā daudziem šejieniešiem, tagad es varu mirt mierīgs 4.gif

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, vismaz tagad es jūtos vēl labāk zinādams, ka man ir labāks nets nekā daudziem šejieniešiem, tagad es varu mirt mierīgs 4.gif

Nemiiz driiz Latelekom sola pariet no mdls uz idsl kaut kaadu, vot tad nets mums buus ka mits(nu taa sola)

Link to comment
Share on other sites

Who's your daddy! Apollo ieksheejaa tiiklaa 174.70 kbit/s - 21.84 KB/sek downloads 18.gif))) un publiskajaa 50.1 kbps 18.gif)))

mhm no ip adreses nekaadiigi nevar pings atkaraaties?

un ja es uz diska raxtiishu ar vienakarshu floomiiti vai markjieri nevis speciaalu disku shmaakji tad diskam nekas nenotiks? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...