Jump to content
GIGN Forum

Sponsorejam Worma Tjuningu


worm
 Share

Recommended Posts

Shodien piebraucu ciemos uz Source Motorsports un parunajos ar kaadu cilveku, kas man ljoti labi apskaidroja kas un kaa notiekas ar manu forsho vaagji. Visaa visumaa, pashreiz zem kapota ir sameraa liels haoss, jaamaina ir iepluude/izpluude, jaliek klaat interkuuleris, jamaina visa veida trubas (kas ir vienkarshi LOL, tur liela dalja izskatas ka ir vairak kanalizacijas trubas nekaa kaut kadas normalas), kaa arii visbeidzot jamaina borta kompis, jo pashreizejais nav programmejams. Rezultataa sola pamatigu jaudas palielinajumu, kaa arii degvielas paterinja samazinashanos uz pusi (!!). Pedejaa lieta patiesibaa ir diezgan vitaali svariiga, jo pie pashreizejaam degvielas cenaam ar 20L uz 100km ipashi taalu neaizbrauksi...

Ko es ar sho visu gribeju pateikt? Visam shim tjuningam ir sameraa labas izmaksas (kas noapaljojas pavisam aptuveni uz kaadu 1kLs), ko es taa uzreiz nevaru pavilkt, tapec griezhos pec palidzibas pie muusu jaukaas GIGN komuunas. Pasaakums laikam ir ljoti lidziigs kaa naudas vakshana par serveri, kur ljaudis var brivpratigi palidzeet. Vienigaa atskiriiba ir taa, ka es pienjemu jebkaadas summas, nevis konstantus 10ls, kaa ir ar nika registreshanu, pretii piedavaajot respektu manaas aciis. Daasnaakos ziedotajus varbut arii paarsteigshu ar kaut ko interesantu smile.gif

Ja nu tu, kas lasa sho postu, neesi vienaldziigs par augstaak rakstiito penteri un esi gatavs izpalidzeet gruutaa briidi, tad zemaak noraadu konta numuru, kur var ieskaitiit kaadu kapeiku.

Tiiri taa ieskatam ko varetu piedavaat, ja sirds zhmiedzas kaut ko dabuut pretii:

* tiem kas piechuku noziedos, varetu piedavat domainu tavsvaards.gign.lv

* tiem kas noziedo ceneri, varetu piedavat vietu uz web servera majas lapas hosteshanai uz gadu

* tiem kas nenozhelo dvacaaru, varetu ne tikai vietu, bet arii ekstras, kaa piemeram mysql, kaa arii lielaaku vietu majas lapai uz servera uz gadu

Gaidu vel kaadus ieteikumus (tikai ludzu bez nekadaam genialajaam idejaam, ka piemeram nohosteet CS serveri, tas nav reaali, jo servera resursi to vienkarshi neljauj)

Un nevajag domaat, ka vot gan jau citi saziedos, es paskatishos no malas. Tieshi TAVS ziedojums ir vajadziigs, jo TU jau esi tie citi, kas var palidzeet. Tapec nenodzer vienu dienu chilli picaa piechuku, bet gan izdari labu darbu smile.gif

Jau ieprieksh izsaku pateicibu tiem, kas atbalstiis mani...

Konts: LV67HABA0551011003752

Sanjemeejs: Kaspars Kučers

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kur atrodas tuvaaka banka, kas atrodas netaalu no LU? blink.gif

Nu, tik precīzi nezinu, kur ir tuvākā, bet nu netālu ir "Unibanka" pie MC (Mac Donalds)! Nav ne jausmas vai tā ir tuvākā, bet nu atbilde - precīza/neprecīza ir dota uz tavu jautājumu! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

visadaa zinjaa tjuunings notiks ar vai bez ziedojumiem, tik ar ziedojumiem visticamak es vareshu nakamo menesi dziivot kaa cilveeks, nevis eest maizi ar uudeni biggrin.gif

enivei, kad sataisiis zem haubes visu kartibaa, ielikshu bildes smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Kaut kaa negribaas riskeet gaazi likt... ja nekvalitativi uzliks, tad vareesi blje ar gazmasku salonaa sedeet...

Par to paterina nogrieshanu uz pusi - tas attiecas uz videejo pilsetaa, braucos pusliidz mieriigi. Solija, ka noregulees uz kaadiem 8 - 9L/100km (pashreiz man ir 15-16 braucot mieriigi smile.gif )

Visaadaa zinjaa pirmaa iemaksa jau veikta ir, nakam 5dien braucu ciemos uz servisu.

Link to comment
Share on other sites

dry.gif nu bazars normaals, bet cik saprotu, tad suudi ir tikai tad, ja ir ljoti nopietns darbs ap autinju, piemeram, kad motors jacelj laukaa... manaa gadijumaa es mainu tikai trubas, lieku interkuleri un izpludes sistemu, cerams nebuus darbs uz 8 meneshiem biggrin.gif

Katraa zinjaa atpakaljcelja vairs nav, jo pikjis ir jau iemaxaats, un ja man radisies problemas, tad grieziishos pie musu jurista DiamonD, kas noteikti izvilks thumbsup.gif

No otras puses skatoties, tapat man ipashi variantu nebija un shis bija vienigais kantoris kas pa sapratigu naudu piedavaja izdariit to, ko man vajag. Es nomeklejos 2 meneshus nesekmigi mekledams iestadijumu, kas man trubu no turbinas lidz gaisa filtram uztaisiis smile.gif kur nu vel interkuleri uzlikt...

Link to comment
Share on other sites

nu man jau arii nav nekaadas pieredzes ar to kantori, pagaidaam mani regulaari uz peso aplaupa bensons ^^. vieniigais kas man liekas ahuuna diivaini ir samazinaat degvielas pateerinju nereaali, tajaa pashaa laikaa solot jaudu. kaut kaa nelogjiski - ja jau nedod eest tad tak nav no kurienes to jaudu dabuut, vismaz parasti taa ir ^^. bet nu vienalga, galvenais lai izdodas un ne astonjos meeneshos ^^.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...