Jump to content
GIGN Forum

Sponsorejam Worma Tjuningu


worm
 Share

Recommended Posts

BLaa tu mulkji klausies ko tev cilveeki saka..

Nezinu kur tu esi maaciijies ar cilveekiem sarunaties, bet izskatas, ka taa nav tava stipraa puse...

Jebkuraa gadijumaa, filtrs uzlikts ir, tad arii kaadu laiku ar to pabraukshu, jo diemzhel no tava teksta tapat objektiva viedoklja nav... vot kad mainishu, tad arii uzlikshu attieciigi normaalu... jebkuraa gadijuma, pashreizejais variants ir noteikti 10x labaks nekaa bija pirmstam, kur gaiss vispar caur filtru nenaca bet hz no kurienes biggrin.gif

P.S.

Turbina laikam bija t26, iisti neiedziljinaajos tajaa visaa...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Un es dzilji saubos, ka tu peec gada brauksi ar citu autinu, taapeec, ka tagad tu sava mazajaa buusi sakraameejis 2000 - 3000k LS un peec gada, protams, meeginasi vinu paardot par 5000k LS vai ka taa, bet visi tevi suutiis dirst, jo visiem buus pajaat uz to, kaadu tu tur tuuningu esi sagruudis, jo vini skatisies uz tavu masinu un blakus vaagi par 2000Ls letaak un tad atceresies maksima noperkamaas logutiritaju lampinjas par 5Ls un atri savas stulbajas galvas sarekinas, ka pirkt standarta komplektaciju ir letaak un tu ari negriberesi atdot letaak, jo buusi ZB piki sagruudis ieksaa! TAA LUUK!

Tā nu tas ir šoreiz beefs ir pareizi pateicis , cilvēkiem ir poh uz naudu kuru esi iegrūdis un tu varēsi cerēt tikai uz laimi, kad kāds entuziasts kam tā ir sirdslieta viņu paņems un sapratīs, kas par darbu tur likts iekšā!

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kur tu esi maaciijies ar cilveekiem sarunaties, bet izskatas, ka taa nav tava stipraa puse...

Jebkuraa gadijumaa, filtrs uzlikts ir, tad arii kaadu laiku ar to pabraukshu, jo diemzhel no tava teksta tapat objektiva viedoklja nav... vot kad mainishu, tad arii uzlikshu attieciigi normaalu... jebkuraa gadijuma, pashreizejais variants ir noteikti 10x labaks nekaa bija pirmstam, kur gaiss vispar caur filtru nenaca bet hz no kurienes biggrin.gif

P.S.

Turbina laikam bija t26, iisti neiedziljinaajos tajaa visaa...

worm... nu neesmu nekaads dailjruniigais Rainis ... nemaku runat ar epitetiem un katra varda gala iestarpinat telainos apzimejumus. ari dzejaa nesanaak, bet ko es tev teiksu - tavs k&n filtrs ir kaa siets. Iztelojies sietu - akmenji cauri nebirst, bet smiltis izbirst. K&n filtrs ir kaa siets - pasarga motoru no akmenjiem. Ja vinu paskatas pret gaismu, var pat tos caurumus redzet. Vel bedigaks skats paveras, kad noskruve iepludes trubu un redz tas smiltis, kas ir aplipusas ap sieninjam ar elju kopa.

Toties pipercros filtri ir kaa svame, ar kuru tu mazzgajies dusa un kura sakjep tavi mati un spalvas un mammas un teeta spalvas un sunja spalvas un draudzenes mati un visaadi suudi. Taja svamee ir daudz cauruminji, bet vinji nav taisni, kaa aliena tainsa zarna - nee! vini ir kruti ar liikumiem un so on un tad, kad sliktais puteklis lido caur to eju, vinam ir lielaka inerce, ka gaisam, un vins ietriecas tunelja sieninjas, kuras ir parklatas ar lipigo elju un nabaga puteklis ir ka bezpalidziga musa, kas nolemta zirnelkja iznicigajam suucienam (zirneklji izsuuc musas sausas.. beee cik pretiigi)...

nu tipa saprat... pipercros ir uber kruta! wink.gif

BTw, tev no turbinas izskatas, ka ir pareja uz sauraku trubu un talak no saurakas trubas ta truba atkal paliek plataaka... kur points? Tu tada veida meginaaji sava veida refigeratoru izveidot izmantojot gaazes termodinamikas likumus? wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Es savam nekad dzīvē neliktu to konisko sūdu, vienīgajs ko viņš dot tā ir skaņa + varbut vel vienu ponija spēku smile.gif

p.s. pārdot būs grūti par tādu pašu cenu kādu esi iegūldijis viņā. Entuziasti gatavu nepērk ,viņi paši to visu taisa. VIenīgais kas gribetu pirkt tie būtu 18 - 20 gadīgi džeki kas ir ieraudzujuši konisko gaisa filtru un dzirdējuši to pss pss , bet ir viena problēma tādiem nav naudas wink.gif

p.s.s mans ieteikums - vainu liec apakaļ stoka filtru sistēmu vainu to ko ieteica 0xDEAD BEEF

Edited by WolfBlade
Link to comment
Share on other sites

Es savam nekad dzīvē neliktu to konisko sūdu, vienīgajs ko viņš dot tā ir skaņa + varbut vel vienu ponija spēku smile.gif

p.s. pārdot būs grūti par tādu pašu cenu kādu esi iegūldijis viņā. Entuziasti gatavu nepērk ,viņi paši to visu taisa. VIenīgais kas gribetu pirkt tie būtu 18 - 20 gadīgi džeki kas ir ieraudzujuši konisko gaisa filtru un dzirdējuši to pss pss , bet ir viena problēma tādiem nav naudas wink.gif

p.s.s mans ieteikums - vainu liec apakaļ stoka filtru sistēmu vainu to ko ieteica 0xDEAD BEEF

He he thumbsup.gif niice pateici par 18 gadigiem dzekiem, kuri ieraudzijusi konisko filtru... BEt patiesiba 18 gadigi dzeki skatas tikai uz virsbuvi - ja nebuus logutiritaju lampinjas - pimpis garaaks neaug!

Es tacu jau teicu, ciksas neredz to, kas ir zem parsega - unles motora parsegs ir no stikla!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

koniskam filtram nav nekada sakara ar pssss skanju... to skanju rada blow offs (bildee redzems taads zils verkjiitis)

kas attiecas uz filtru, tad kaa jau teicu, negribu mest araa pilnigi svaigi uzliktu drankji, pabraukshu kaadu briidi un nomainiishu, pirms tam gan parbaudishu tavas gudraas spriedeleshanas par filtru kvalitaati smile.gif

par trubaam - uz shitaas turbinas tapat lielakas trubas neprasaas, vel lagot saaks njebosj... man jau taa dzjeki shaubijaas vai jeega likt lielo interkuuleri, jo tas arii var lagu veicinaat, bet vrodji iet godam, nesuudzos

Link to comment
Share on other sites

nu bet ~200 lopiem jau jaabuut smile.gif un turbo ljurbo arii ir, taa ka vienalga interesanti jaabuut smile.gif par supru man vieniigaa lieta, kas dzen shokaa ir ka par ~94 gada mashiinu jaatdod tikpat naudas cik par sho smile.gif bet nu tur atkal ir taaaaaaaaaaaaaaaadi varianti ka apsadirsties var. kaadus 500 lopus bez probleemaam var aaraa dabuut + tas viss ir uz pakaljeejiem ritenjiem. man liekas, ka tad vieteejie ziidainju vecaaki mani nosistu uz vietas biggrin.gif tagad jau luur ar neapmierinaataam sejaam biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

uzlikt pakaljejos velkoshos nemaz nav tik daargi, man jau piedavaja diferenciali iemonteet... pa nieka 300ls...

Ko? Tiesham? Paga.. a 4wd vinji ari par 300Ls var uztaisiit? wink.gif

Prosta ir sen zinaama patiesiiba, ja masiinai ir vairak par 250 hp tad prasas 4wd, jo savadak nav to jaudu kur likt (lasi izspolee... wink.gif).

Hmm worm, a kads tavai masinai motorinjs ir? Itka jau turbina un intercoolers = 2x vairaak zirga speeku.

Koniskajam filtram (tam, kuram iet cauri visi puteklji) ir taada siicosha skanja, ko var labi dzirdet, ja attaisa motora parsegu un uzgaze. Vinsh mazliet svilpo.. nu diezgan patikami .. taads pssshshs... drosvien tas ir ari delj tam aluminjia trubam, kuras varetu mazliet rezonet! smile.gif

Un vel viena uber patiesiba - realakais ka kunet motoru ir palielinat apgriezienus. Ka jus domajat, kapec r6 ar 600cc motoru ir 130hp? tapec, ka vins to izspiez pie 17k rpm! smile.gif neslikti, ne? wink.gif

Un vispar worm.. tu teici, ka tavai masinitei 200 cik tur hp, bet tas laikam ir nozelojami, jo lebsters no audi foruma sakas, ka no 2l atmosferiska dzineja var izpiest visus 300hp. Jaa.. lebsetrs ir baigais malacis - vajag varstus palielinat un uzlabot iepludes/izpludes kanalus - bet motorinjam uzreizu vieglak elpot! smile.gif

Ja tu palielini motora apgriezienus, tad iesaku TIKAI sintetisko motorelju!

nu tas taa.. wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

0xDEAD BEEF ,pareizi .

Noliktu man prieksha R6 vai R1 -neshauboties nemtu R6.

Kadreiz bija tada doma ,bet rokas pa isam sad.gif

Un pravas vel piss pratu .

Edited by Jem
Link to comment
Share on other sites

0xDEAD BEEF ,pareizi .

Noliktu man prieksha R6 vai R1 -neshauboties nemtu R6.

Kadreiz bija tada doma ,bet rokas pa isam sad.gif

Un pravas vel piss pratu .

jaa.. un r6 normaals sakas ar 2003 ta kaa arii naudinjas vareetu buut par iiisaam ne? wink.gif Bet R1 LE 2006 gada ir interesants motocikls. ohlins suspension. magnezija diski, 173kg svars un 200+ HP!!! smile.gifhttp://www.yamaha-motor.com/sport/products...499/0/home.aspx

Tikai saku uzreizu - moci nav joka lieta. Iemacities normali bremzet ar moci var prasti vairakus menesus, bet kamer to nemaak - ta ir dzive uz robezas, jo mocis attista atrumu dahuja atraak ka bremzejas (ja nemak bremzet)!

To es saku no savas pieredzes un pec tam, kad biju uz bikernieku trasi pavizinaties ar savu mo. smile.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Biki jau ir tas pieredzites .

16 gados bija suzuki GS400 (Japanis) ,nav nekads spridzeklis ,bet prieksh pirma mocha nav ne vainas(Biju krutakais sava sadza biggrin.gif) .Ar laiku jaudas saka trukt un iecelu Banditu ,bija diezgan smags kritiens un ar to viss beidzas.

Runajot par tam bremzem ,loti biezi gadijas ,ka pa centru nododot ugunus uz prieksheja bremzu diska vareja udeni tejai uzvarit smile.gif

Edited by Jem
Link to comment
Share on other sites

Biki jau ir tas pieredzites .

16 gados bija suzuki GS400 (Japanis) ,nav nekads spridzeklis ,bet prieksh pirma mocha nav ne vainas(Biju krutakais sava sadza biggrin.gif) .Ar laiku jaudas saka trukt un iecelu Banditu ,bija diezgan smags kritiens un ar to viss beidzas.

Runajot par tam bremzem ,loti biezi gadijas ,ka pa centru nododot ugunus uz prieksheja bremzu diska vareja udeni tejai uzvarit smile.gif

Ja ja! smile.gif bremzzes sakarst atri - tas nu fakts! smile.gif Tad jau tu pro - vari prikt r6 smile.gif Ljauj minet - liikuma akmetniji un smiltis uz celja bija? wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

imho bullshits. par mochiem vispaar nerunaasim. a par atmosferiskajiem dzineejiem - tu man paraadi kaut vienu taadu r6 kam buutu 3 gados lielaaks nobraukums par 40-50k un tas jau ir dafiga. shogad kex panjeema jaunu moci pavasarii un tiko dabrauca 5k, ieskaitot visus tusinjus utt. nu nevar uztaisiit motoru ar resursu 300k kursh griezh liidz 17k aborotiem. taas pashas rotornieces mazdas - resurss 100k apmeeram, peec tam iesaalies un taisi kapitalku. un beztolks ir NE turbo motoram maukt virsuu turbiinu, suudi tikai buus.

Link to comment
Share on other sites

imho bullshits. par mochiem vispaar nerunaasim. a par atmosferiskajiem dzineejiem - tu man paraadi kaut vienu taadu r6 kam buutu 3 gados lielaaks nobraukums par 40-50k un tas jau ir dafiga. shogad kex panjeema jaunu moci pavasarii un tiko dabrauca 5k, ieskaitot visus tusinjus utt. nu nevar uztaisiit motoru ar resursu 300k kursh griezh liidz 17k aborotiem. taas pashas rotornieces mazdas - resurss 100k apmeeram, peec tam iesaalies un taisi kapitalku. un beztolks ir NE turbo motoram maukt virsuu turbiinu, suudi tikai buus.

Aha 100 % piekriitu, shitas viss tuning kas salikts 1.8l motoriitim... Nu tad jau redzees cik ilgi pavilks confused.gif

Protams kaadu laiku jau buus kruta, un ja es buutu worm vietaa gan jau arii tapat dariitu, bet shis motors nav gluzhi tam domaats...

Link to comment
Share on other sites

veelvienas muljkjiibas - ja ir bijis turbo ljurbo motorsun ir paluureets ka nekas nav izdilis, tadvar veesaa mieraa dariit to ko worms dara, iipashi nesaspringstot ka kaukas notiksies. vienkaarshi ir stulbi un daargi no atmosferiskaa motora meegjinaat uztaisiit turbo motoru.

P.S man klavai space chakareejas sad.gif

Edited by Barclay
Link to comment
Share on other sites

imho bullshits. par mochiem vispaar nerunaasim. a par atmosferiskajiem dzineejiem - tu man paraadi kaut vienu taadu r6 kam buutu 3 gados lielaaks nobraukums par 40-50k un tas jau ir dafiga. shogad kex panjeema jaunu moci pavasarii un tiko dabrauca 5k, ieskaitot visus tusinjus utt. nu nevar uztaisiit motoru ar resursu 300k kursh griezh liidz 17k aborotiem. taas pashas rotornieces mazdas - resurss 100k apmeeram, peec tam iesaalies un taisi kapitalku. un beztolks ir NE turbo motoram maukt virsuu turbiinu, suudi tikai buus.

viena lieta ir uztaisit ,bet otra ka tu ar vinu brauc.

Protams nerunasim ar tiem kuri visu laiku zinge ar 1 lidz 16 stukam apgriezienu.

Edited by Jem
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...