Jump to content
GIGN Forum

Quess Whos Back?


XekToR
 Share

Recommended Posts

esmu bijis banots par wh uz shi servera , veletos iegut galvenokart ban tiesibas jo speleju praktiski tikai par naktim un kad nav adm ir speletaji ar wh ..

zinams uz servera esmu ar nick xEq. , esmu nospelejis pec bana kuru ieguvu gandriiz 100h.

par reciem alinsh no manis gign balle cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Allworth, bet tas jau taka vairak principa jautajums! Man ar vinjsh liekas tiri normals cilveks un par to nemaz i neshaubos... Bet par tam tiesibam, vinjam jabut pateicigam, ka vel var spelet uz gign! Tas prieksh vinja bus, vairak vai mazak, bet tiesibas. Cik chiteru uz gign ir nobanoti?! Vismaz 2k, ne? Ja ne vairak! Taka, no offence, bet neatbalstu!

Link to comment
Share on other sites

nu bet piemēram para taisīja topiku, lai noņem banu un atļauj spēlēt serverī. a xektors neko tādu nav darījis. viņam vnk nomainījās IP un turpina spēlēt. esmu pret. u nvispār hektor, tev angļu valoda pieklibo smile.gif "quess"

Link to comment
Share on other sites

vispar pa naktiim darbojas daudzi ar vajadzigajam tiesibam - aToss,denja,jerrico,kr0p3z (nezinu vai jau ir dabujis prasitas tiesibas )... labak vaig kadam iedot kas parasti spele no ritiem no 7.00-12.00

Edited by mersy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...