Jump to content
GIGN Forum

Liela Probleema


*venceso
 Share

Recommended Posts

Es gribu pirkt jaunu datoru, bet probleema taada, ka nezinu kaadu pirkt. Negribas pirk paaraak daargu. Kaads pasak man kaadu pirkt. Es domaaju prasiibas.

P.S. Es kompi gribu pirkt lai tureetu CS serveri!!!

sorry ka uzdodu biski debiilu jautaajumu! biggrin.gif

Edited by *venceso
Link to comment
Share on other sites

ali ar 3000 man liekas ka vinjsh jau pats uz taa kompja varees speeleet ne? wink.gif katraa zinjaa zinu serveri kurs ar 8 cilv online tur uz 1.7 ghz... taatad no 1.7 ghz taalaak reekjini pats, aa jaa rams kaa min 1 gb smile.gif un vai tad tieshaam netam jaabuut tik aatram??? (es nezinu taapeec prasu)

Edited by one 'lil AnimaL
Link to comment
Share on other sites

nu procesors man buus vismaz 3 Ghz, RAM 1 Gb vai 2 Gb un neta aatrumu veel nezinu!

P.S. a kaads nezin kaadu labu maatesplati lai kura man pavilks??! laugh.gif

EDITED: un protams es pats arii gribeeshu speeleet no taa kompja!! biggrin.gif

Edited by *venceso
Link to comment
Share on other sites

P.S. a kaads nezin kaadu labu maajasplati lai kura man pavilks??!

Pavilks taa kas pavilks to ko tu kompii liec... varu vnk pateikt ar kaadiem shitiem jaabuut... ti jaatbalsta - ddr2, SATAII, PCI-e - tas tad ja vajag labu video... un buutiibaa viss... aa... 350W vai atseviskji jaapeerk 400 w baroklis prieksh 2 cietjiem cd-romam labai video un 2 gb atminjai... patiesiibaa tam iespeejams pat ar 400 vareetu nepietikt.... GALVENAIS kaada video...

aa ja gribeesi speeleet.. laugh.gif tad laikam ka 1.5 gb ram 400-450w baroklis...

Edited by one 'lil AnimaL
Link to comment
Share on other sites

nu procesors man buus vismaz 3 Ghz, RAM 1 Gb vai 2 Gb un neta aatrumu veel nezinu!

P.S. a kaads nezin kaadu labu maajasplati lai kura man pavilks??! laugh.gif

EDITED: un protams es pats arii gribeeshu speeleet no taa kompja!! biggrin.gif

omg rofl wtf is maajasplate? biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

tad varbuut vel prucesors un vegeo karte kaa arii sietais disks?

Link to comment
Share on other sites

nu eniivei galvenais nopeerc maati, proci un video labus.. paareejo var peec tam piepirkt.. bet diezgan anaali buus, ja panjemsi teixim vairaak rama, bet nevilks vid vai procis..

anaali ir tas ka es savu kompi pirku pirms 10 meeneshiem tad skaitiijaas veel normaals un videejaam video ramu utt... un anaalaa dalja - domaaju tgad jaunu video, ramu nu... vnk updatot... jaa kaa tad.... maates plate tik VECA ka pusi no shitiem jaaliek sliktaaki nekaa par to pashu cenu ja maates plate buutu 3 meeneshus veca... wink.gif vnk... MURGs ar tiem dzelzhiem ilgaak par 2 gadiem neviana detalja nav normaala.... taapeec PEERCIET tik taalaak elkoros datorus par 500 ls ar 5 gadu garantiju laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

NU noteikti ka vinjiem visiem ir baigaa taisniiba, bet es vairaak ticu, ka svariigs ir internets. Ar saviem 500mb ram, 2.6ghz, super suudiigu video karti, esmu palaidis prastaako hlds serveri uz 16 cilveekiem, pats veel tur speeleeju un vispaar nelagoja. Ienaaca 2 ar savu maajas dsl smile.gif un vinjiem arii lagoja... paareejiem-fastnetieshiem, micieshiem un pat dazhiem vaacieshiem vispaar nelagoja... Taa ka nets ir svariigaakais, manupraat.

Link to comment
Share on other sites

ali neesi jucis ??? 1gb RAM 10mb nets un 3000Mhz un jauns kompis tur buutu 50sloti tew vajag kaadu 1gb RAM 3Ghz un netu izveelies pats .... man tagad ir 512RAM un 3Ghzun MDSL turbo man pavelk ap 15 slotiem ja viss ar kompi kaatriiba bet nu esmu sapisis un man uz 9 slotiem ja runaasi pa skype jau lago ... sad.gif bet man buus 1000 RAM un viss buus 4iki briki

Link to comment
Share on other sites

Zin aizej uz veikalu m79 un paprasi ko gribi izspiest un tev normāli saliks, arī nebūs elkora 75ls uzcenojums(salīdzināju vienādus kompjus elkor maksā 550ls m79 maksā 460ls)

Ā nu ja gribi lētāk tad arī obligāti ņem AMD proci, jo tas ir labs un pie vienādas jaudas ar intel lētāks ir AMD

Cietais nu es domāju labi ja nav samsungs jo tie esot sūdi, ņemtu maxtor vai Western digital

Atmiņa ņemtu dārgāk bet uzticamāk Kingston

Video viennozīmīgi nVidia

Tas baroklis jāliek ar kādiem 400 W kā minimums, labāk vairāk

Mātes platei svarīgi lai būtu PCIexpress un SATA, vēl jau lai viņa var pavilkt visus tos pārējos dzelžus ar maksimālu atdevi. Tobiš ja atmiņai ir liels ātrums bet mātene nevelk tad nav nozīmes no labās atmiņas.

Bet nu veikalā gan jau visu saliks,

P.S. Iesaku tapēc ka pats pirku savējo tur

Link to comment
Share on other sites

nu es jau taa domaaju ka vajadzees prasiit veikalaa lai saliek!!

ieprieksheejais serveris man bija uz taada kompja- RAM 512 Mb, procesors Pentium 4 3Ghz, un nets bija 1 Mb!! un tas man pat pavilka 18 slotus,kaadam varbuut bija lagi!:D

P.S. a vispaar kas ir labaaks Intel Pentium 4 vai AMD 64 ?? man teica ka pentiums esot daargaaks..smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Pentiums ownz ! Atlonz smird ! Taapat kaa atlonz, smird arii makintosh un paareejie toshi, kaa aabols un citi amerikaanju vai kjienieshu briinumi. Dzeks nopirka pa 1100 jevro makinkaku, vinju nelaizhot e-mailaa biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif jo www.e-mails.lv vai kas tur vinjam bija, galiigi nesuporto tos portus un progas ko izmanto neintels.. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

nu lai varetu zuturet normalu servu deretu video karte nav sini zina tik svarigi bet nu piem geforce 6600 serijas ram 1 gb cpu:intel ne mazak ka 2,5 ghz nu var arii nopirkt amd 3000+ vismaz cena zemaka nu sitas vis tikai pac system bloks maxatu ap 400 LS +dvd rw ka parasti un HDD ap 80 gb

Link to comment
Share on other sites

shis nav iistais forums shaadaai teemaai iesaku palasiit boot.lv forumu tur taamliidziigus postus atradiisi

MOLDER par to ka athlon sux pilniigi nepiekriitu, athlon 64 testos ir paraadiijis ka ir paaraaks par P4 un visspar pats intels atzinaka, ka p4 ir izgaashnaas

vieniiigi core 2 duo...vo taaa ir manta ganriiz visos testos uzstaada jaunus rekordus un cena arii sapraatiiga doma taadu panjemt

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...