Jump to content
GIGN Forum

Slap&slay


Recommended Posts

FreeLancer Posted on Jul 28 2006, 18:04

nu kamooon, kaa vish var nebuut pelnijis tiesiibas..

Labaak pasaki man ka vinsh var buut pelniijis tiesiibas ja nospeeleejis tikai ~130h uz gign servera??? Moshk vinsh tavs draugs un tu vinju tikai atbalsti.... Tjipa tas ka norm dzeks un maak speleet, noziimee to, ka pelniijis tiesiibas??? Tad jau visiem tadiem var dot tas tiesiibas, kas to grib...

Link to comment
Share on other sites

FreeLancer Posted on Jul 28 2006, 18:04

nu kamooon, kaa vish var nebuut pelnijis tiesiibas..

Labaak pasaki man ka vinsh var buut pelniijis tiesiibas ja nospeeleejis tikai ~130h uz gign servera??? Moshk vinsh tavs draugs un tu vinju tikai atbalsti.... Tjipa tas ka norm dzeks un maak speleet, noziimee to, ka pelniijis tiesiibas??? Tad jau visiem tadiem var dot tas tiesiibas, kas to grib...

Tu laikam vinju nedaudz parprati... vins vienkarshi neredz citu iespeju kaa vien iedot iedot, daaaa dzeks ar skujamo rokaas, par to vien jau xslay jadod... un speelee maita labi Mmm...., biezhi mani noshauj... ai nepatiic tu man nevajag tev tiesibas biggrin.gif:D:D

Link to comment
Share on other sites

Liekas funt1ks diezgan sakarīgs, bet nu k-kā īsti neatbalstu viņu uz prasītajām komandām, jo domāju, šīs komandas viņam nepienākas! (ņemot vērā mazo online time)

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

Liekas funt1ks diezgan sakarīgs, bet nu k-kā īsti neatbalstu viņu uz prasītajām komandām, jo domāju, ka ar xb viņam diezgan pietiek! (ņemot vērā mazo online time)

tu bishkinj sajauci, xb ir bot1kam nevis funt1kam wink.gif

Link to comment
Share on other sites

ko lai saka pa 6o 4ali - aims vinjam ir,bet man tik un taa labaaks!! biggrin.gif labi tas taa tuvaa lietai

kex ir okey tas nekas ka vins naf speeleejis pietiekamu laiku uz gign iedosiet vinjam tiesiibas vins speelees 24h neatejot no PC!!

P.S taas ir tikai manas domas!! biggrin.gifsmiliez.de_2125.gif

Edited by DeaDly
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...