Jump to content
GIGN Forum

Ja Nu Kaadam Interesee...


Teddy
 Share

Recommended Posts

Pats procesors troksni netaisa, troksni taisa ventilatфri.

piekrоtu.

kad PC bija bez manis pieliktiem kыleriem, kluss kв pelоte, tagad pateicoties vienam kыlajam kыlerim, kuram ir 8nieks evil6.gif, kompis rыc (vismaz neoniniтр ^&^ ).

Link to comment
Share on other sites

piekrītu.

kad PC bija bez manis pieliktiem kūleriem, kluss kā pelīte, tagad pateicoties vienam kūlajam kūlerim, kuram ir 8nieks evil6.gif, kompis rūc (vismaz neoniniņš ^&^ ).

Mana kaste jau arii ruuc.

Es papeetiiju datori.lv "Datoru Arhitekts", kur uzraavu taadu lietu kaa maajas dators un spēļu dators. Bet maajas datoriem procesoru ghz krietni paarsniedz speelju datoru procesorus, vai tad speeleem jaudiigs procesors nav tik ljoti vajadziigs, kaa RAM upd? Kam tad vispaar vinjsh ir vajadziigs? huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Nemiiz kaami! smile.gif

Tagad fucking videokartes ietver sevii tik daudz fucking 3d vektoru un citu 2d textuuru apstrades funkcijas, ka gandriz visi sarezgitie aprekini tiek vienkarsi nogrusti uz videokarti. Videokartes pienakumos jau sen vairs neietilpst tikai paradit uz monitora pixelamapu un textmode, bet ari sarezgitas fucking geometrijas funkcijas. Tad nu taa sanaak, ka jaunaas krutas videokartes panem visu sito steli uz saviem pleciem un pasam procesoram vien paliek taadi vienkarsi geometrijas uzdevuminji ka aprekinat headshotu (bet varbut pat to aprekina videokarte ar saviem vektoru suudiem).

Toties kad runa iet par sapuvosu excel vai word, kuri vienkarsi ir sapuvusi suudi un netiek gala pat ar 1mb failinju - WOT tad videokarte daudz paliidzeet nespeej... sad.gif

Tu tacu zini meerfija likumu. Katru pusotru gadu softs paliek uz pusi leenaaks! smile.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

NU BLED JA IEINTERESEEJA TAD NJEMAT CIET ! nav ko vaardus veejaa kaisiit - 4iki briki hujak6 un uz priekshu , vai atkal kraajam postus?

fly un flashback es ari juus miilu un tie gagi ko liek flashbacks ir vismiiljaakie - zjeel ka pats varu nonjemt nost sad.gif

Link to comment
Share on other sites

He ar to silent pipe nepietiks, pats zinu jo man tāda uz 6600 GeForca stāv, troksni rada arī tas mazais sūds uz plates ko par chipsetu sauc(lamā arī par mikroshēmu komplektu) un tam ir mazs riebīgs ventilators, nemaz nerunājot par CPU cooleri un barokļa bloka.\

Tāpēc uzgriežu mūziku un neklausos kas ārdās zem galda.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...