Jump to content
GIGN Forum

Ehh!


xXx
 Share

Recommended Posts

Nu hmm, daudz nerakstisu! Gribetu dabut access uz voti...

Iemesli: votekick, kad ir kaads kas lieto sausmiigos lamu vaardus un nav adminu ( tas parasti notiek ap 3iem naktii, kad ir kaada normaala karte un saakaas rasistu apsaukaasanaas )

votemap: kaa piemeeram shad tad naktii uzkaraas servers un ir azctec, un pat ir gadiijumi, ka peec taa pasha aztec izspeeleeshanas akal restarteejas un ir jaaspeelee no jauna, taapeec vareetu samainiit uz kaadu citu cilveekiem griboshu karti..

Nu cik es zinu man pietiks! GIGN serverii uzturos biezi!

Ceru uz atsauciibu! smile.gif

P.S Zinu, ka ir jau daudz adminu, bet vinji visi nevar vislaik speeleet! smile.gif

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

jā, muti mēdz palaist, tāds fakts ir...

ja nemaldos, tad šitam nebija 13 gadi?

katrā ziņā šoreiz domāju varētu mierīgi teikt, ka admini ir daudz un ir kas izkiko tos, kas lamājas (tevi tajā skaita), ir kas uzliek voti par karti, ir, ir, ir...

domāju mierīgi vari iztikt, ne?

Link to comment
Share on other sites

psc kas jums ir ar tiem 13 gadiem! nav man 13 man ir 14 un ta ir starpiba! par vienu limenu labak domaaju komon! jaa dazreiz palaizu muti, jo parasti ir taads plikais kas speciaali mani panjem un taa shausmiigi nokaitina! Ordinary tu jau pats pie taa esi vainiigs! nevaig vislaik dirsties uz mani nekas pretii tev uzreiz nebuus! esmu pretii runaataajs!! bet parasti naktii kad es esmu iegaajis arii meedz buut taa ka nav adminu un gribas norm paspeeleet!

Link to comment
Share on other sites

psc kas jums ir ar tiem 13 gadiem! nav man 13 man ir 14 un ta ir starpiba! par vienu limenu labak domaaju komon! jaa dazreiz palaizu muti, jo parasti ir taads plikais kas speciaali mani panjem un taa shausmiigi nokaitina! Ordinary tu jau pats pie taa esi vainiigs! nevaig vislaik dirsties uz mani nekas pretii tev uzreiz nebuus! esmu pretii runaataajs!! bet parasti naktii kad es esmu iegaajis arii meedz buut taa ka nav adminu un gribas norm paspeeleet!

smiliez.de_2523.gif

Jaa nepatiik man ari tas Plikais, ban vinju vai arii vismaz neljaut iekshaa ar to niku... sad.gif

Edited by Nak3D
Link to comment
Share on other sites

jā, muti mēdz palaist, tāds fakts ir...

ja nemaldos, tad šitam nebija 13 gadi?

katrā ziņā šoreiz domāju varētu mierīgi teikt, ka admini ir daudz un ir kas izkiko tos, kas lamājas (tevi tajā skaita), ir kas uzliek voti par karti, ir, ir, ir...

domāju mierīgi vari iztikt, ne?

ja piekritu redzu xXx biezi un muti ari palaiz diezgan biezi!! dry.gif

Link to comment
Share on other sites

14 gadi!? domāju, ka tu esi vecāks... nu it kā jau tīri sakarīgs, itsevišķi ņemot vērā vecumu, var jau būt, ka var iedot, bet no otras puses, es negribētu vairāk cilvēkus ar votenēm, tā jau besī, ka kāds uzliek voteni, kad iet kāda forša karte...

Link to comment
Share on other sites

14 gadi!? domāju, ka tu esi vecāks... nu it kā jau tīri sakarīgs, itsevišķi ņemot vērā vecumu, var jau būt, ka var iedot, bet no otras puses, es negribētu vairāk cilvēkus ar votenēm, tā jau besī, ka kāds uzliek voteni, kad iet kāda forša karte...

It sevishi,kad kaada no neatspeletaam mapeem, kaa vostok, vertigo un blin kads uzliek atkal vote uz dd2, vai inferno...

Izraisa vnk!!!!! smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu hmm, daudz nerakstisu! Gribetu dabut access uz voti...

Iemesli: votekick, kad ir kaads kas lieto sausmiigos lamu vaardus un nav adminu ( tas parasti notiek ap 3iem naktii, kad ir kaada normaala karte un saakaas rasistu apsaukaasanaas )

votemap: kaa piemeeram shad tad naktii uzkaraas servers un ir azctec, un pat ir gadiijumi, ka peec taa pasha aztec izspeeleeshanas akal restarteejas un ir jaaspeelee no jauna, taapeec vareetu samainiit uz kaadu citu cilveekiem griboshu karti..

Nu cik es zinu man pietiks! GIGN serverii uzturos biezi!

Ceru uz atsauciibu! smile.gif

P.S Zinu, ka ir jau daudz adminu, bet vinji visi nevar vislaik speeleet! smile.gif

Man liekas vote tiesibas vin'am netraucetu jo spelejot dazreiz l'oti vajg uzlikt citu mapi wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Anti. Nedomaju, ka tew xXx shii vote buutu paraak nepiecieshama, un gag ar nepiekriitu, jo tew taa gruuti to mutiiti savaldiit, esmu manijis! Bet parejaa zinjaa normals dzeks.... thumbsup.gif Labaak spelee serveri un lai votes liek kads cits.

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

vinja intelektuaali jautaajumi serverii man ir apnikushi, vinjam pasham vareetu uzdavinat pernamento gagu.. esu redzeejis dziivee dzheku (puisi dzheks veel neesi) , baigi visiem brauc auguma, karo4 papa @ gign , dziive siiks puisiitis, man liekas slow handa ideja ir pareiza un strikta (es neziepeejos tev klaat, bet atbalstu shaaja momentaa)

Link to comment
Share on other sites

demon vienkaarsi ej dirst! uz maniim tu maaki dirsties un uz citiem akal nevari! taspats ordinary! VISS KO ES DARU JUMS KRIIT UZ NERVIEM TAPEEC DIE! visi ir normali iznemot mani delj ta ka man bish mute liela KURA SAKA PATIESIBU!

VISS ES SAPRATU CLOSED!

Link to comment
Share on other sites

Pinky tapec, jo vinju ir pietiekoshi daudz!!! Varbuut tapec? Visi te stasta, ka viniem biezi gadaas, ka pilns ar 4iteriem un adminu naw, ka tad!!! Pats speleju pietiekoshi biezi un tadas situaacijas ir loti maz!!!! Admini savu darbu dara labi thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...