Jump to content
GIGN Forum

Ehh!


xXx
 Share

Recommended Posts

demon vienkaarsi ej dirst! uz maniim tu maaki dirsties un uz citiem akal nevari! taspats ordinary! VISS KO ES DARU JUMS KRIIT UZ NERVIEM TAPEEC DIE! visi ir normali iznemot mani delj ta ka man bish mute liela KURA SAKA PATIESIBU!

VISS ES SAPRATU CLOSED!

Tada sajuuta, ka tu buutu apvainojies... Japiekrii Hive... Neesi veel dzeks, bet mazs puisiitis!

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind
demon vienkaarsi ej dirst! uz maniim tu maaki dirsties un uz citiem akal nevari! taspats ordinary! VISS KO ES DARU JUMS KRIIT UZ NERVIEM TAPEEC DIE! visi ir normali iznemot mani delj ta ka man bish mute liela KURA SAKA PATIESIBU!

VISS ES SAPRATU CLOSED!

ja tu buutu sapratis, kaapec es tev dirshu no tevis shis bezjeedziigais posts nebuutu izskaneejis.,jo es tev aplieku ar reasonu,, taapec ka tu saac shefot serverii , baigi man saka ka seeja vari man visu pateikt, nu es to gaidiishu , ja tu esi tik liels ar saviem 14 gadiem !!

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind
jodlijs ir normaals pipars, liec vinju mieraa, deemon.

nu mosh , vinjs ir normaals, bet pamatojums ir taads ka no taam vote tiesiibaam nav nekaadas jeegas, + es nejuutu ka cilveeks ar 14 gadiiga zeena domaashanu vareetu kandideet uz admina iespeejam , bet tas nav man jaizlemj es izsaku savas domas

Link to comment
Share on other sites

demon vienkaarsi ej dirst! uz maniim tu maaki dirsties un uz citiem akal nevari! taspats ordinary! VISS KO ES DARU JUMS KRIIT UZ NERVIEM TAPEEC DIE! visi ir normali iznemot mani delj ta ka man bish mute liela KURA SAKA PATIESIBU!

VISS ES SAPRATU CLOSED!

Šitā tu esi savaldīgs? Man liekas ka varētu rasties aicinājums lietot tiesības savā labā ja iegūtu - tb pie katra rīzona kur pats būtu dirsies uzliek citam gagu un ir TĒVS.

Link to comment
Share on other sites

nu mosh , vinjs ir normaals, bet pamatojums ir taads ka no taam vote tiesiibaam nav nekaadas jeegas, + es nejuutu ka cilveeks ar 14 gadiiga zeena domaashanu vareetu kandideet uz admina iespeejam , bet tas nav man jaizlemj es izsaku savas domas

Cik Tev ir gadu? 16? laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Ordinary to es uzrakstiiju speciaali un jaa ta bija savaldiishanaas! gribi lai es tev pasaku es tev arii pateiksu! neesmu nekaads te miikstais kas nevar pastaaveet pa saviem vaardiem! es ari tev pateiksu! es neteeloju nekaadu teevu neko tu vienkaarsi kritizee siikos! un pats tu esi puika! dzex tu buusi kad tev buus 18 tapeec tev veel jaagaida man vienalga cik! vienkaarsi kriit uz nerviem tu peeksni ne par ko saac dirsties vai arii tad kad es ko kaadam pajautaaju! AK TU VEEL TIZLAAKU JAUTAAJUMU NEVAREEJI PAJAUTAAT TRALJI VALJI BLJA BLJA ( tavs citeejums bljaujot ) un kad tu pats prikoleejies tad nav nekas a kad es prikoleejoshu jautaajumu uzdodu uzreiz tu esi lohs kaa tu vari tik tizlus jautaajumus un aiziet! tu vari nolikt tikai mani pie vietas ar saviem 17 gadiem un lielo augumu! so wat? un kad man buus 17 gadi un es buushu lielaaks par tevi un dirsties ar maniim negribeesi un arii sejaa atbildeet? tad tu pats buusi luuzeros jo pats saaki dirsties uz maniim! es neesmu veel izaudzis so wat? tev baigi rausta, ka man ir 14 gadi un taadeel es nevaru buut admins? tu vienkaarsi paarspiilee savaas 17 gadiigajaas smadzenees kuras " loti labi domaa " es prieks sava vecumu maaku loti logiski domaat un arii prikoleejos un arii esmu bish naivs! tapeec screw you gan hivemind un arii ordinary! ar ordinary nez kas ir vins peeksni saak dirsties neparko

es mircaa pasaku chau visiem tur chau ordinary vins uzreiz idzer indi! viens vaards.. NAHUJ???? tu iedomaajies no seviim ka esi baigais te nezin kas arii un taadeel ka man ir tikai 14 gadi uzreiz tu vari man smadzenes 4akareet! ai man zb ar jums te bojaat nervus tapeec nekontakteejaties ar maniim un nekontakteeshos ar jums! hivemind: es veel tev atbildeeshu sejaa to ko es tev apsoliiju!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...