Jump to content
GIGN Forum

N1gg4z Aka [em]ziepiite


slow hands
 Share

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tad jau nevienu kaut cik ar galu draudzeejoshos chiiteri nevar nokjert, skaties demo un uzgriez volume uz max, gan jau kkaadus soljus sadzirdeesi.

Vēl jau var nolīgt privātdetektīvu, kas seko iekš real life vai viņam nav čīti naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Spēlē no 1.1 versijas? Dalabi tikai nevajag skaidri var redzēt ka džeks slēdz iekšā un ārā WH. Kad WH ir ieslēgts tad kā tāds bots pa stūriem vien tusējas (loti labi to varēja redzēt pie durvīm kur augšā ct sēž) un arī labi var redzēt to ka nepārbauda tās vietas kur neviena nav. Ai nav ko rakstīt sh jau tāpatās visu uzrakstija.

skatijos demku bez WH

Edited by WolfBlade
Link to comment
Share on other sites

aha vot etot moment udivil kogda on prigal pered dverju s dimom..a potom ne proveriv ne odin ugol ( hotja esli on takoj pro i znaet 4to v 70% tam kto-to sedit,to mog bi kone4no i priveritj) hotja ne isklju4aju togo 4to ostavalsja 1 CT i ego bilo sli6no...togda eti ugli ne nado proverjatj huh.gif

Link to comment
Share on other sites

nezinu, jūs visi esat biki ieņēmuši galvā, ka viņš ir kkāds mēmākais pro vecis, padomājiet loģiski - jebkurš, kas māk normāli spēlēt - ieslēdz/izslēdz wh un spēlē tā, lai nevienam nebūtu nekāda nojauta par wh klātesamību, spilgts piemērs DuH, cik ilgi neviens neuzrāva, ka viņš ar wh spēlē? atceries mačo to adminu no wire, kuram nekādīgi nevarēja būt wh, bet tomēr bija - identisks gadījums. jūs padomājiet loģiski, cik ilgi var veikties, cik ilgi var skriet spotos, kad tur neviens nav? lai arī kāds pro būtu, jebkuru pro nošauj kāds no stūra vai rašojot kku viņu paņem uz masu. jūs redzējāt, ka viņam priekšā kādreiz būtu vairāk par 2viem, ka viņš kādreiz apjuktu un zaudētu kontroli pār situāciju? cs ir random spēle un var notikt viss un visur!

neko vairāk no viņa h2 draudziņiem jau es negaidīju, bet to, ka šeit 90% pasaka, ka nav wh, gl jums... lielai daļai no jums wh asociējas tikai un vienīgi ar naglu šaušanu caur sienām un mērķa vilkšanu līdzi pretiniekiem, man nav problēma, tagad ieiet kādā sērverī ar wh un netikt uzrautam...

gL

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

vieniigais tas moments tur augshaa likaas aizdomiigs, pareejie nezinu , buutu filma bez muuzikas , es domaaju buutu labaak, tad vareetu balstiities uz skanju

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau 1. reizē, kad es viņu ievēroju, man viņš likās tīri čīterisks, bet nu tā kā tobrīd serveris bija pilns ar adminiem, nepadomāju, ka viņš kādu no palīgprogrammām lieto un sīkāk pētīt arī bija slinkums. Noskatījos mūviku un pilnībā esmu slowhanda pusē (ne tikai dēļ mūvija).

un kur jums liekas ka es speedzu WH iekshaa un aaraa? blink.gif tapeec ka es apstaajos?

WH ieslēgšanai nevajag apstāties, pietiek ar 1 pogas nospiešanu, ko var izdarīt arī skrienot.

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

man liekas dzheks ir tiirs, cik shodien runaaju ar fuj1 vinjs teica ka shis chells esot viens no vecajiem bukiem , tad gan jau nav chitoors, GL ziepe

Link to comment
Share on other sites

viņš var būt vecs buks - vismaz pēc spēlēšanas stila es to nu nekādi nevaru pateikt - varbūt tas, ka viņš vispār nelieto granātas, kas ir ļoti svarīgas csā, otrs, kas man iekrita acīs - viņš netaisīja nekur prostrelus, nevienā no zināmajām vietā viņš nešāva, lab' varbūt viņam tāds spēlēšnas stils, šaut pa sienām un kastēm tikai tad, kad 100proc redz, ka tur kāds pretinieks ir. fiņa fenomenālā veiksme - vienmēr ieskriet iekšā spotā, kad tur neviena nav, iespējams, viņam vajadzētu pieteikties kādā ārzemju komandā un tad pirms raunda pateikt, kur ir jāiet un kur nebūs neviens pretinieks (viņa fenomenālā veiksme). šaušana viņam ne tuvu nav ideāla, vienk viņš fenomenāli uzmin kur ir pretinieki un nav tā, ka viņam nejauši mērķis pārlektu pāri pretiniekam - vienmēr stroga virsū un tik gasē nost, sākumā viņš tur kko muģijās, bet pēc kāda 3. raunda sāka bombīt...

jūs vienk normāli čakarē viens klauns, kas uzdodas par baigo oldschool pro veci...

Link to comment
Share on other sites

tu nēsi biki smadzene? nax man jāka4ā citas demkas, ka es šīnī demkā redzu, ka tu ar wh bombī, nu un, ka tu iespējams citās demkās bez wh spēlē, kas man tagad noskatīties demku kur tu bez wh spēlē un pateikt: "ā, sore veči, tomēr wh nav, viņš citā demkā nevienu nošaut nevarēja", tā man darīt?

...

Link to comment
Share on other sites

neko vairāk no viņa h2 draudziņiem jau es negaidīju, bet to, ka šeit 90% pasaka, ka nav wh, gl jums... lielai daļai no jums wh asociējas tikai un vienīgi ar naglu šaušanu caur sienām un mērķa vilkšanu līdzi pretiniekiem, man nav problēma, tagad ieiet kādā sērverī ar wh un netikt uzrautam...

gL

vou vou lenak.... pirmkart man tiesi liekas ka tev ir problemas ar skanas atpazisanu kaut vai taja momenta uz klints. otrkart vina H2 "draugeli" nav vienkarsi pateikusi: smiliez.de_2428.gif kads wh smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2551.gif bet gan pamatojusi savu viedokli un atspekojusi lidz sim gandriz visus tavus apvainojumus iznemot tadus ka "mega sara ka ieskrien tuksa spota"

Link to comment
Share on other sites

Pats interesantākais ir tas ka vinš nevienā postā nav pateicis "Es 4ītus nelietoju"  smile.gif

Tu teiksim varētu nozvērēt pie savas dzīvības ka tu nelietoji palīgprogrammas tajā kartē

Kaut ko liidziigu gribeeju rakstiit, ka vinjsh uzvedaas, kaa chiiteris tiiri no psihologjiskaa viedoklja. Bet visumaa - slinkums iedziljinaaties.

Link to comment
Share on other sites

tu nēsi biki smadzene? nax man jāka4ā citas demkas, ka es šīnī demkā redzu, ka tu ar wh bombī, nu un, ka tu iespējams citās demkās bez wh spēlē, kas man tagad noskatīties demku kur tu bez wh spēlē un pateikt: "ā, sore veči, tomēr wh nav, viņš citā demkā nevienu nošaut nevarēja", tā man darīt?

...

slow hands. Vienīgais ko tu vari pateikt ir "šariski ieskrēja spotā" un "tur mērķi kur uznāk pretinieks". Nekādi pierādījumi par wh tie nav. Šodien vēl ar viņu spēlēju. Līdz wh tur ļoti tālu bija. Tu man liekas esi vienkārši ieņēmis galvā, ka viņš čīto un neesi spējīgs vairs racionāli padomāt.

Link to comment
Share on other sites

Pats interesantākais ir tas ka vinš nevienā postā nav pateicis "Es 4ītus nelietoju"  smile.gif

Tu teiksim varētu nozvērēt pie savas dzīvības ka tu nelietoji palīgprogrammas tajā kartē

emmm, kapeec man jaasaka ka es 4iitus nelietoju ja tas tur taa pat ir redzams? smiliez.de_2428.gif

piedod man, neesmu es taa izbadeejies kaa citi lai blautu es 4iitus nelietoju

jaa alwi, mana profesija ir 4iiteris smiliez.de_2125.gif

Edited by n1gg4z a.k.a ziepiite
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...