Jump to content
GIGN Forum

N1gg4z Aka [em]ziepiite


slow hands
 Share

Recommended Posts

šodien iegāju uzspēlēt gignā, zem feik nika gan, bet lietas būtību tas nemaina smile.gif

kā bijis kā ne - serverī arī bija pro paciks [em]ziepiite jebšu vēl zināms kā n1gg4z! jā, trašu viņš runā daudz, to nevar noliegt, bet man ir pamatotas aizdomas par to, ka šis cilvēks spēlē ar WH! OMFG pr0 n1gg4z ar wh? no way!

karte bija nuke un redzēju, ka ziepiite (kad es ienācu serverī karte jau gāja uz beigām un viņš bija nomainījis niku) krušī pa tabulas augšdaļu un baigi sparīgi čatā nolika dr.cox smile.gif

pēc katras nāves īpaši necentos pievērst viņam uzmanību, vienk neienāca tāda doma galvā, ka mož viņš ar wh spēlē... nakošo karti nedaudz uzspēlēju un tur viņš neko tādu pārāk krutu nedemonstrēja, izdomāju, ka jānovelk demka un jānoskatās, domāts darīts!

demku pievienošu apraksta beigās, bet tagad aprakstīšus dažus, manuprāt, aizdomīgus momentus:

sākšu ar to, ka viņš ļoti bieži spēlējot mēdza apstāties uz kādām 3-5sec, cik zinu, tad skrienot čītus ir grūti regulēt, tapēc ir jāapstājas, lai to pietiekoši labi un ātri izdarītu. visi teikt - jā, bet ir 100 lietas, ko var darīt spēlējot cs un apstājoties, ir gan - jā, bet ko cs apstājoties uz 5sec var izdarīt IRL?

5. raunds - viņš ierašo mājā un nostājas pie vienas no lūkām, sagaida, kad ct skries caur būdiņu un poxodu 2 nošauj, tad nošauj vēl 2vus ct, bet pastieties kā viņš nošauj to, kas ir pie otras lūkas, cik precīzi viņš to izdara! nu mož uz šaru, ej tu sazini...

7min50sec - kā viņš sašauj ct, kurš slēpjas aiz sieniņas, nu vienk perfekti - bez 2lodēm nāve tam ct tur bija, bet viņš pamanījās aizbēgt un noslēpties pie dzeltenās kastes + kā viņš nošauj nākošo kontru, kas ir pie sarkanā konteinera (vienā vārdā - OMFG - iedod man arī tādu reakciju!), pēc tam ko viņš dara next - parvietojas uz priekšu, lai nošautu to, kuru pirms tam savainoja caur sienu, bet, bet, bet - STOP, viņš ierauga, ka augšā ir kontra (un to tikai varēja ieraudzīt ar WH) un ja viņš līdīs tik daudz ārā, lai redzētu to ct pie kastes, tad viņu ieraudzīs tā kontra augšā - viņš pagaida un tikai tad iet. rodas jautājums, kkādi pārdabiski spēki viņam pateica, lai viņš neiet uz priekšu, kas lika viņam apstāties, ja viņš jau bija sācis kustību?

9min10sec - ie4ekojiet kā viņš nošauj ct, kas ir augšā - laimīga sagadīšanas? viņš šauj precīzi pa ct skriešanas trajektoriju, lodes lido vienk tieši tur, kur ct skrien. bļa, mani vienmēr ir fascinējuši nereālie sienu un objektu cauršāvēji, viņi tik labi jūt kur ir pretinieks pat to neredzot, gribētu es arī tā...

11min - nevienu nenošauj, bet zato cik labi zin kur ir visi ct - niseg!

13min - uz klints, OMFG atkal viņš pilnīgi perfekti zin kur ir visi CT, kas atrodas uz ielas, kā viņš izvairās/atkāpjās un kā šauj pa CT, vienk kolosāli + pārlecot no klints uz jumtiņa - nesmu daudzus redzējis, kas tā lektu (lecos skatās uz leju, var uzmest ātru skatienu, tas jā, bet nu lekt un skatīties precīzi uz turieni kur sēž kontra, diezgan dīvaini...)

14min15sec - kā viņš sašauj caur kasti, katrā ziņā viņš tur netrāpija 1 vai 2 lodes uz šaru caur kasti, bet normāli atņēma 1 ct hp un vēl trāpija tālakajam ct, šara? pēc tam es domāju - jebkurš no mums būtu atkāpies, lai pārlādētos, bet viņs pox skrien uz priekšu, jo BĻA zin, ka 2 ct atkāpās un tālumā ir viens - bet iespējams tam tālumā ir emka, bet nexuja - tam tāluma ir awp un viņš atraujas ar awp...

21min25sec - ieskrien butkā un tālākais cik precīzi viņš zin, kur ir kontras (skaņa? nedomāju, tur apkārt bija tik daudz šāvienu trokšņi, bet viņš perfekti orientējās un kā viņš nošauj to kontru, kas nolec no butkas - are you f**king kiding me?)

mans rezumējums - ko es tur redzu viņa izpildījumā ir WH! pavērojiet viņa spēlēšanas stilu - viņš visu laiku skrien, tikai dažreiz iet walkā, kad tas ir vitāli nepieciešams. viņš pārvietojas tikai pa tiem mapes rajoniem, kur ir maz pretinieki vai viņi nav vispār, viņš vienmēr tiek cauri kkādai noteiktais vietai, nu piemēram - iela, viņš skrien pa ielu un tur kārtējo reizi neviena nav un tad viņam paveras iespējas rīkoties tālāk - apvākt pretiniekus no muguras utt. pavērojiet situācijas, kad viņš sāk skrien, piemēram, rampa un pēķšņi apstājas, gaida un atkāpjas, kapēc? kapēc tad viņš neskrien uz priekšu? nobijās no viena smoke vai flaša ko ct uzmeta? nē, viņš vienk redz, ka priekšā ir vairāk par 3 ct un nelien tur - viņš pabakstas, nošauj vienu un atkāpjas, bet viņš to dara tikai tik, lai viņu redzētu tas viens un pārējie nemaz nenojaustu, ka viņš tur ir.

spotus viņš ieņem vienk ideāli, kad nav neviena pretinieka tuvumā vienk poxujā plēš iekšā spotā un tad domā ko darīt talāk, kad ir priekšā pretinieki, tad pagaida, lai savējo kko tur novāc vai arī izdomā citu veidu kā ieiet spotā, piemēram, no būdiņas, kad viņš redzēja, ka augšā ir, tad viņš līda caur lodziņu ārā lol, tas ir 5x bīstamāk nekā vienk izskriet caur durvīm, kamēr tu izkārpies pa to lodziņu paiet savas 5sec...

protams, nav tā ka viņš paliek uz 0 - viņu arī nošauj, bet to es norakstu uz tēlošanu, bieži viņš zin, ka aiz sienas ir pretinieks bet notēlo, jo tas jau būtu pārāk aizdomīgi...

katrā ziņā es viņa izpildījumā redzu tikai un vienīgi wh neko citu, tā samākslotā spēlēšana un pilnīgi perfektā zināšana kur ir pretinieki, vienk neticās + pastieties cik daudz reizes viņš pārbauda stūrus - 1nu, 2vas? viņs vienk tranzītā iet uz priekšu un brīnumainā kārtā izdzīvo...

karoče ceru, ka kāds admins noskatīsies demo un izteiks savu viedokli, piebildīšu, ka demo skatījos ar wh un daudzi var teikt - skatoties ar wh vienmēr liekas, ka citiem ir wh, tā var likties, bet tikai ne tad, kad čels vienk perfekti zin, kur visi, perfekti izvēlās laiku, kad parādīties, kad atkāpties un perfekti šauj krūtīs/galvā, protams, ne tanīs situācijas, kad pretinieks ir tālumā, tad viņš vispār nevienam trāpīt nevarēja...

http://www.gign.lv:81/demos/weekly-0607161448-de_nuke.zip

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vinja interesantaa shaushana taa mazaak ( bet arii ) , bet vissvairaak patiik kaa vinsh iet spotos kaa jau SH teica , vnk interesants demo .. manas domas ka vinsh spele ar wh !

p.s. nu buus joki ja vinjam buus arii wh XD.gif

Edited by XekToR
Link to comment
Share on other sites

mekleju vinu roka lai vins pats paskaidro situacjias. tikmer pats paskatisos

taa par piekto raundu jasaka ka tur neka nav vispar neka japaklausas un viss. tas pie otras luukas - nesmidini paskaties momentu ieprieks ir redzama galva kur ct palecas vai ari fiksu pietupienu uztaisa ta ka neka megaproiiga tur nebija. kaut gan jasaka ka ta apstasanas budka uz sekundem 2am par neko labu nevesta wacko.gif

7.50 uz ielas ari nebija neka pardabiska ja tu butu paskatijies ko darija calis kurs bija augsa un BIJA redzams nevis ka tu saki tikai ar wh pamanams. vins ne tikai bija redzams kad izlida uz sekundem bet ari uzsava kadas 5as lodes pa ziepi un tapec ari vins atkapas. caur sienu salika smuki tam freefly(laikam) bet nu ja del ta uzreiz ir wh tad nezinu nezinu... BET vins atkal apstajas tiesi pec tam kad bija tik smuki salicis caur kasti tam chalim.

9.10 par to dzeku augsa - es gribu redzet cilveku kurs necentisies saut tapat ka vins. pat ja tur butu wh vinam nav TIK laba reakcija lai precizi izsekotu blanche skrejienam kurs starp citu bija nemainiga atruma un virziena ta ka uzminet kur skries tiesam nebija gruti

11.00 nemaz tik labi nezin wink.gif ja vinam ir cdhacks kas ir pats iecienitakais tad kkads pavecs jo jaunajam kads ir man radas stari no cilvekiem uz kurieni vini skatas. sitaja gadijuma hell jau nu toch nebutu tik labi vinam ticis klat, bet atkal ir viena lieta kas man nepatik - ka vins ar savu prasmigo speli ar skanu nepamanija ka hell sasava teru ziepem aiz muguras un pec tam vel savaca ieroci smiliez.de_2538.gif

13.00 slow tagad man ar jasaka OMFG tu skanas vispar neklausies? ka pirmais skan saviens awp iela var dzirdet pa labi - vins izlien ierauga otru cilveku kurs ir BEZ awp un nosauj abus. tiesi pirms leciena noskan beefya emkas saviens precizi zem ziepes kajam un vins paskatas uz leju ierauga un nosauj beefyu. precizi taja bridi akd vins nolec no klints var dzirdet emku pa kreisi pie angara ieejas un to gan nenoliek(OUGH ><)

14.15 visi jau redzeja ka vins ir fragers. tapec ari vins skreja pakal beefyam gloku ka ari(atzistos ka esmu fragers) es butu darijis+ seit ir janem vera ka vins ir loti ilgi spelejis H2 serveri kas ir kaut kas pavisam cits ka gign. tas ari varbut paradas manu gign statu un manu H2 statu atskiriba. tapec nevar tik drosi runat par "mums visiem" - daudzi cilveki no citiem serveriem ar citu spelesanas stilu ka gigniesi ari butu vinam skrejusi pakal

21.25 tiesam ir aizdomigs kadrs. del ta eksena kurs apkart notikas nezinu ka vins zinaja ka calis noleca no budkas augsas(es smile.gif ) un tam nekadu atmazku iznemot skana nevaru pateikt kaut gan ja skatas no mana punkta nav tik gruti nemaz iedomaties ka mani sadzirdeja: he budkaa skrejiens pa skalo malinu augsa un 2 lecieni leja. BET atkal pauzite raunda sakuma soreiz gan pietiekami gara lai kko pateiktu irc skype utt. piem ok vai ari davai 18.00

Edited by Hugo
Link to comment
Share on other sites

nu hz demku poka ne smotrel..no kak-to vsegda podozreval etogo igroka v 4iterstve. bilo mnogo mamontov kogda ja e6e ne uspeval vijti (walkom) iz-za ugla kak pulja letela mne uzhe v golovu blink.gif ...nado demo posmotretj...a inogda mne prosto kazhetsja 4to v kazhdoj mape kazhdij denj na cs.gign.lv 20-30% igrokov i grajut s wh..nu eto tak 4isto moje mnenie...i polovina etih novih talantov nado proverjatj...neuzheli ne mogut pridumatj kakoj nibudj anti chit, kotorij bi vseh 4iterov lovil..pomnju goda 3-4 nazad ne odnogo 4itera ne bilo,a 6as na kazhdom servere...posmotretj dazhe na statistiku banov na servere..etozhe psc polnij...skazhite mne za4em igratj s 4itami ? dlja statistiki ? ili mozhet dlja uvazhenija ? igrajte radi udovoljstvija..a esli hotite uvazhenie to neispoljzujte 4iti a ulu46ajte svoj skill,v iigrivajte 4empionati (hotjabi mestnie..v tovojem rodnom gorode) i budet uvazhenie. GL

Link to comment
Share on other sites

Es arii esmu skatiijies ka vinsh spelee un vienmeer licies, ka naw tiirs... To demku da daljeeji noskatiijos, lidz man pc parstartejaas (man ta medz gadiities). Lai nu kaa, daudz kas atbist Slova teiktajam... Ko es ar to gribu teikt? Saku ka WH.... smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

piedur piedur biggrin.gif

gign serveris nav pirmais kur speeleeju, esmu te registreejies kaa tikko paraadiijaas registraacija, tb esmu taas 1majaa lapaspusee

pienjemu ka dalja gign speeleetaaju zin ka ne4iitoju

esmu H2 servera pub admins, tur visi galvos ka neesmu 4iiters

speeleeju cs no v1.1 un nedirs te ka esmu jaunais talants

pulkvedi biggrin.gif jaa, esmu tevi nolicis caur vaartiem 2 reizes aztecaa, no manaam ~80 nospeeleetajaam stundaam tik daudz ne? biggrin.gif

nu kadri savaakushies

Link to comment
Share on other sites

Džeks ir tīrs. Mani gan izbrīnīja kā viņš pirmajā raundā precīzi dzirdēja ka čalis no jumtiņa nolec, bet dzirdēt to varēja tā ka...

slow hand, nu nav tur nekā. Skatoties bez wh lieliski redzams, ka visi prostreli ir dabīgi un nekāda wh tur nav. Man te slinkums visus tavus momentus atspēkot, bet tur daudzi bija norakstāmi uz reakciju. Teiksim tas CT kas nolec 21:25 - nu viņš tur vienkārši skatījās un noreaģēja. Čalis arī māk izmantot radaru. Viņam nav arī tipiski wh prikols "oo es zinu ka tur daudzi ir, neiešu".

pat ne viens īsti aizdomīgs moments sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Sodien 16.j pa dienu kur 14:00 + speleju ari un n1gg4z vai zipiite uzvedas ka lops + speciali tk mani jo vel bija 40sek lidz rounda beigam un man bija bumba kuru leni uzmanigi nogadaju uz spotu .. vinam bija pa lenu ta ka uzreiz TK mani un nejutas vainigs mapa bija de_nuke demku slinkums meklet :/ ! dry.gif

Edited by drcox
Link to comment
Share on other sites

Sodien 16.j pa dienu kur 14:00 + speleju ari un n1gg4z vai zipiite uzvedas ka lops + speciali tk mani jo vel bija 40sek lidz rounda beigam un man bija bumba kuru leni uzmanigi nogadaju uz spotu .. vinam bija pa lenu ta ka uzreiz TK mani un nejutas vainigs mapa bija de_nuke demku slinkums meklet :/ ! dry.gif

Teema nav par taviem TA/TK , te ir runa parkautko citu !!!

par teemu : demo noskatiijos , jaa es arii neko uuberaizdomiigu neredzu. Nav pamata stresot rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Sodien 16.j pa dienu kur 14:00 + speleju ari un n1gg4z vai zipiite uzvedas ka lops + speciali tk mani jo vel bija 40sek lidz rounda beigam un man bija bumba kuru leni uzmanigi nogadaju uz spotu .. vinam bija pa lenu ta ka uzreiz TK mani un nejutas vainigs mapa bija de_nuke demku slinkums meklet :/ !  dry.gif

tu vispār daunis esi. wink.gif

jā, es redzēju to epizodi

Link to comment
Share on other sites

kāds closed? rīt vēl mūviku zamuķīšu, takā nekādu close netaisiet!

diemzel parasti citeru muvikos skanas nav vai ari muzons pari, bet taisi vien jo lielakajai dalai sejienes citeru atpazineju skana laikam nav vajadziga zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

kāds closed? rīt vēl mūviku zamuķīšu, takā nekādu close netaisiet!

tak izbeidz. Viss ko tu izdarīsi ir uztaisīsi mūviku par vietām kur viņš taisa prostrelus, lai "varētu redzēt", ka viņam ir wh. Tas nekas, ka ideja šaut tajās vietās ir tāda, ka kādu var nošaut. Un ja tur kāds ir tad automātiski wh...

šaubos arī ka tu ieliksi tos entos kadrus, kur viņš nezināja kur ir pretinieks un kur pāris reizes lieliski varēja redzēt, ka viņam nekādu čītu nav.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...