Jump to content
GIGN Forum

Tekken 3


Mahmeds
 Share

Recommended Posts

kr4 divi jautajumi:

1) Vai ir tada iespeja kaut kada veidaa iecept PC diskaa PS1 games un, tad rukat uz PS1. Izklausas diezgan nereali, bet visadi brinumi ir datoru pasaulee.

2) Varbut kadam majas metajas Tekken 3 game uz PS1 nevajadzigs un var atdod/pardot/vai iemainit pret donaldinjiem vai kaa tamlidzigi man ?

Esmu dabujis dziesmaa savu veco aparatu un arprata gribas uzraut sho veco geimu bet nav iespeju dabut vinju. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

1) Vai ir tada iespeja kaut kada veidaa iecept PC diskaa PS1 games un, tad rukat uz PS1. Izklausas diezgan nereali, bet visadi brinumi ir datoru pasaulee.

a kaada shkjirba diskiem, tukshi diski jau vienaadi, raxti ko gribi wink.gif

Link to comment
Share on other sites

jautajums ir par to vai pec tam, kad bushu iecepis PS1 geimu ieksh pc diska vai vinsh ies pec tam uz PS1 mashinas !?

ja buusi visus failus iecepis tad jaa, taapeec vislabaak kopeet pa taisno no iso (vai arii cita formaata, vai cita cd) wink.gif

Link to comment
Share on other sites

kr4 divi jautajumi:

1) Vai ir tada iespeja kaut kada veidaa iecept PC diskaa PS1 games un, tad rukat uz PS1. Izklausas diezgan nereali, bet visadi brinumi ir datoru pasaulee.

2) Varbut kadam majas metajas Tekken 3 game uz PS1 nevajadzigs un var atdod/pardot/vai iemainit pret donaldinjiem vai kaa tamlidzigi man ?

Esmu dabujis dziesmaa savu veco aparatu un arprata gribas uzraut sho veco geimu bet nav iespeju dabut vinju. sad.gif

1. var

2. Nav. Man tikkai THPS 2 un 3.

Link to comment
Share on other sites

PS2 speles ir raxtiitas diskos un rukaa, domaju ka jarukaa arii PS1 smile.gif

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif Nu tu lol ka jau saprati uz PS1 neiet DVD diski neizdosies vajag parveidot failus un formatu diskam tad varbut iznaks esu meginajis bet nekas nesanacaa bet vispar cakars

Link to comment
Share on other sites

Toties es atceros tos labos laikus, kad tik tikko bija iznācis PS2, un man ( laukos ) pirmajam bija tā štelle. Biju pats krutākais geks visā pagastā. laugh.gifcool2.gif

Visi nāca pie manis igrāt manus DEMO diskus, un bija pārlaimīgā starā. Za to, kad nopirku pirmo īsto disku, kuru pasūtiju no kaut kāda kataloga biju vnk 10cms.gif . Spēlēju dienu un nakti.

Tad pienāca diena, kad man nodega māja un disks kaut kur pazuda. crybaby.gif Vismaz PS2 stāvēja istabas vidū tikai mazliet paskrambātu korpusu. smile.gif

END !

nebūtu man tas disks pazudis tājā visā pelnu čupā varētu atdot, jo šobrīd mans PS2 mētājas pie vienas paziņas, jo pats es viņu neesmu lietojis kādu pusgadu stabili.

Link to comment
Share on other sites

Kautkad sen arī man kautkas aizlienēja tekken 3 un tad mēs ar draugu baigi rukājām, tur padaudz reizes ar visādiem čuvakiem izgājām un skatījāmies, kāda katram filmiņa beigās. That was fun. Bet tā mans favorīts ir X-Men 2, ko es gribētu dabūt uz datora, jo

1) Playstation ir pārāk liels čakars

2) Disks ir papisies

3) Dators rulz, jo džoistiks dažreiz nenoreaģē, kad baigi ātri spiež kombenēs bultiņas smile.gif

Bet vakar nevarēju dc++ atrast, tā ka nāksies laikam vien gremdēties atmiņās sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Kautkad sen arī man kautkas aizlienēja tekken 3 un tad mēs ar draugu baigi rukājām, tur padaudz reizes ar visādiem čuvakiem izgājām un skatījāmies, kāda katram filmiņa beigās. That was fun. Bet tā mans favorīts ir X-Men 2, ko es gribētu dabūt uz datora, jo

1) Playstation ir pārāk liels čakars

2) Disks ir papisies

3) Dators rulz, jo džoistiks dažreiz nenoreaģē, kad baigi ātri spiež kombenēs bultiņas smile.gif

Bet vakar nevarēju dc++ atrast, tā ka nāksies laikam vien gremdēties atmiņās sad.gif

Pameklee torrentos! blink.gif

Link to comment
Share on other sites

outlaw.lv vienkārši vari pamēģināt caur PM palūgt, lai ieliek, jo REQ izpilda tik reti, ka slinkums pat taisīt to stulbo piedāvājumu.

ps - putin lūdzu neattacho tādus mēslus - es tikko tikai paēdu.. blink.gif mazliet pretīgi paliek. confused.gif

pss - kad bithack.lv atkal būs UP uztaisīšu REQ tur. Maybe paveicas.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...