Jump to content
GIGN Forum

Tekstūru Izveidošana Ar Wally


Oddish
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Es gribēju paprasīt vai ir vēl kādas sky tekstūras un kur tās atrodas?

Vēl : es vēlos tādas liānas kā ,piemēram, mapē de_piranessi? Kā vinas pievienot?

Sky textūra ir tikai lai norādītu ka tas ir sky, un tikai viena. Lai piemestu kādas debesis gribi, ej uz map->map properties -> skyname norādi attiecīgo sky textūru no gfx/env/ mapes(norādi bez tiem beigu burtiem, resp. tur ir faili morningdewbk, morningdewdn, morningdewft, morningdewlf, morningdewrf, morningdewup, bet tev jāraksta tikai morningdew !

BTW: piranessi lieto skyname "cx" !

Edited by vincister
Link to comment
Share on other sites

Un tās liānas kur var dabūt?

nu tās nemaz naw liānas ie ir zari ar lapām, kk krūmi nu tas lai karte izskatītos glīšāka! naughty.gif

Ko tādu? Pasaki piemēru kādā defaultajā kartē!

P.S. Pacenties rakstīt bez kļūdām, a to padomāt var ka nenormāli steidzies.

Link to comment
Share on other sites

Ir tādas textūras kurām pirms nosaukuma ir "{" un tas nozīmē ka tās ir pilnīgi vai daļēji transparent(caurspīdīgas). Šāda textūra jāpiešķir attiecīgajam objektam un pašu objektu jāuztaisa par 'func_illusionary' entity, lai varētu iziet cauri(ķipa nebūtu collision). Kā arī jānorāda 'render mode=solid' un 'FX amount=255'

BTW: Tās ir domātas vīnstīgas un tāds crap, tapēc es nesapratu kas par 'liānām' biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
es ar wally uztaisu teksturu uzlieku visus citus shitus iekaimpailoju karti viss okey kad eju cs man izmet erroru "WARNING: couldn't open program fil.wad" pliiz help!!! smile.gif

Nu un kur tavā gadījumā atrodas šis wad fails? Pieļauju ka ne tur kur viņam jābūt, tapēc arī saka ka nevar atrast!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
nu psc...

kā uzlikt to?man parādās šitāds shits-Dimensions of C:\Documents and Settings\Janis\My Documents\My Pictures\Bratva\gr33n d4y.bmp are not evenly divisible by 16.

WTF? zaban.gifzaban.gifzaban.gif

EDIT: man rezolūcija ir 110x 120 tai bildei smiliez.de_2477.gif

uztaisi vinju 112x 128

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...