Jump to content
GIGN Forum

Tiesibas


bot1k
 Share

Recommended Posts

Privet vsem ljubiteljam forumov, posle ne kotorogo otsustvija, vernuslja snova.... Hochju poprasitj komandu xk, dlja togo chtob kickatj v 1om sluchaem FF, vo 2om ne osobo odarennih player'ov thumbsup.gif

P.S. Vsem starenkim zdre smiliez.de_2021.gif4.gif

Link to comment
Share on other sites

Lai arī zinu, ka iespējams mans viedoklis te itin neko neizsaka, un tāpēc arī parasti izvairos no postošanas šeit, gribēju tomēr ieteikt šito čali.

Patiešām sakarīgs cilvēks, kurš ļoti spēcīgi draudzējas ar smadzenēm.

Jum šitais noderēs. wink.gifthumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

paskat ko es atradu komentāros par bot1k smile.gif

nonemts xk par nepamatotu meegjinaajumu mani izkickot no servera (es zem fake nicka)

sen gan tas bija. pat neatceros kas tur vairs notika.

vobšem, ja jau jūs viņu visi iesakat, tad lai jau būtu. bot1k - gluži vienkārši esi uzmanīgs ko tu kiko/bano un viss būs labi.

Link to comment
Share on other sites

paskat ko es atradu komentāros par bot1k smile.gif

nonemts xk par nepamatotu meegjinaajumu mani izkickot no servera (es zem fake nicka)

sen gan tas bija. pat neatceros kas tur vairs notika.

vobšem, ja jau jūs viņu visi iesakat, tad lai jau būtu. bot1k - gluži vienkārši esi uzmanīgs ko tu kiko/bano un viss būs labi.

tongue.gif da bilo takoe.... nick bil OOO rolleyes.gif SoRRy za tot incedent.... XD.gif4.gif

xb tozhe estj ? kak to proverjatj na kakom to ne ohoto unsure.gifhuh.gif

Link to comment
Share on other sites

Mēģināja izkickot mani pilnīgi par neko - tiko ienācu serverī un man rezūltāts bija 0:1 vai 0:2! Izskatījās, ka čalis vienkārši gribēja atbrīvot vietu kādam no saviem cilvēkiem. Pietam aizbildinoties ar pilnīgu marazmu, ka ķipa servera noteikumos ir rakstīts, ka nickā nedrīkst atkārtoties vienādi simboli. Nostādot fakta priekšā, ka nav nekāda tamlīdzīga noteikuma un ka viņš nes pilnīgu hujņu čalis apstūlba un īsti neko vairs nevarēja pateikt + pie aizrādījuma, ka tā var šķirties no tiesībām, uzvedās diezgan.. teiksim nesmuki (no sērijas "mne pohuj, snemaj"). Ja manā vietā būtu bijis pilnīgi nevainīgs cilvēks, kurš tiko ienācis paspēlēt, es domāju viņš justos draņķīgi.

Protams nekādu personisku negāciju, vnk adminam tā rīkoties nevajadzētu. Bet ok, parcik ir labas atsauksmes par bot1ku un neskaitot to epizodi nekādu kasjaku nav, tad gan jau čalis vecas kļūdas neatkārtos.

gl

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...