Jump to content
GIGN Forum

Gign


macho
 Share

Recommended Posts

Bracka - skauts - stastija par kaut kaadu afigenaako ezeru kaut kur netalu no carnikavas! wink.gif padomajiet! Ja teltiiis tad jau pofig kur, ka tik ar masinu var atbraukt!

Beefy

hm. es ne pārāk gribētu lai tur vēl kaut kādi cilvēki baigi uzturētos. pie tam, futbolu arī tur diezvai varēs spēlēt. Pie tam neizklausās pārāk pārliecinoši.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hm. es ne pārāk gribētu lai tur vēl kaut kādi cilvēki baigi uzturētos. pie tam, futbolu arī tur diezvai varēs spēlēt. Pie tam neizklausās pārāk pārliecinoši.

Futbols buus jaspele, bet ko tu saki par peintbolu???

Link to comment
Share on other sites

A par taam vietaam runaajot, visticamaak tiks izveeleeti varianti tuvaak Riigai un ar bildeem smile.gif. Jaagaida nedeeljas nogalee sarazhotaas bildes.

Vispār nē. Pagājušo gad bija tuvu Rīgai, bet kopumā tā vieta bija sliktāka par to kas bija gadu pirms tam - tālu baigi - pie Kuldīgas, toties vieta reāli kruta. Ja tur nebūtu tik megaanāla nokļūšana, varētu braukt vēlreiz, jo ideālāku vietu man grūti iedomāties.

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Pag, tad man ir/nav tolks kratities, teret degvielu un taisit tiem godeljiem bildes?! Jo cik skatos, kautka ta vieta vairs neinterese...

Ja interese, telts vieta tur maksa 1 ls! un beefy, beidz vienreiz dirst, nekadas uuber cenas tur nav! Kur nu vel paceltas?! Tadas kadas ir vienmer!

EDIT: par to peintbolu, manliekas, dzilja dirsa! Ja braukshu, tad tikai, lai dzertu un vienkarshi atpustos, nevis atkal shaushanas!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Pag, tad man ir/nav tolks kratities, teret degvielu un taisit tiem godeljiem bildes?! Jo cik skatos, kautka ta vieta vairs neinterese...

nezinu gan caur kādu dirsu tu skaties. wink.gif

nu loģiski, ka interesē. Un ja ir bildes - vispār lieliski.

Link to comment
Share on other sites

darek, nemīz - es tikai nezinu, vai Tev vērts tās bildes taisīt, jo ir jau tajā bencika ieliktajā saita kaut kādas bildes. Pagaidām tas Godeļu variants liekas visreālākais (man vismaz), ja nu vienīgi jerrico vai Xeqtors nepārsteigs ar bildēm. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

nu po. domaju kadas uztaisit, pie reizes aizbraukshu nopeldeties happy.gif

Alvi, uzmanies, shas tev bus 1337 posti, busi kruts smile.gif

EDIT: lol, tagad tik apskatisjos to becika postu smile.gif tur tak ir pietiekami bildes, vairak nemaz i nevajag!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Da to peintbolu var apvienot mieriigi, no rita tiekamies visi aizbraucam uz peintbolu(vietas ir te pat apkaart Rigai), pashaudamies, un laimigi maucam talaak, buus juutams neliels nogurums, tapec vakara visi nevis dzers, bet speles kartis un dziedaas slavas dziesmas ljeninjam, worms arii buus apmierinaats, jo visi lopaa nepieedzersies biggrin.gif

esmu par godeljiem, un arii par peintbolu, ja ir cilveki un pasakums solaas buut normaals nauda nav problema man rolleyes.gif

Te ir viena vieta normala:

http://www.paintball.lv/modules.php?name=C...=showpage&pid=5

Man tur pazinja stradaa, ta ka ja brauc kaadi 15 cilveki, veel letaak sanaak smile.gif

Vins savac ar businju visus vienaa vietaa un atved atpakal...

Teiksim centraa muus savaac tiem kam nav autinju, un tad atved atpakal, tad dodamies uz vilcienu vai autobusu un mochijam talaak uz godeljiem... thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Jūs varat plānot peintballu. Es nekādu peintballu gign pasākumā spēlēt negrasos. Es gribu aizbraukt pie ezera, pačillot, iedzert alu un uzspēlēt futbolu. Viss.

Nedomāju ka tagad te vajag bāzt vēl kaut kādu peintballu iekšā. To labāk plānot atsevišķi.

btw tajos godeļos nebūs daudz cilvēku gadījumā?

Link to comment
Share on other sites

Jūs varat plānot peintballu. Es nekādu peintballu gign pasākumā spēlēt negrasos. Es gribu aizbraukt pie ezera, pačillot, iedzert alu un uzspēlēt futbolu. Viss.

Nedomāju ka tagad te vajag bāzt vēl kaut kādu peintballu iekšā. To labāk plānot atsevišķi.

btw tajos godeļos nebūs daudz cilvēku gadījumā?

Zinu, ka tu spelee futbolu.... taaa celjamies, vai atkal kriitaam... nee es to var... celjamies atkal kriitam, taaa... vai atkal kritiens, ne labaak paguleeshu.... laugh.gif

Nu tu jau esi boss tu arii izlem ko dariisim biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Par to pentballu piekritu macho. Un runajot par tiem cilvekiem, nu nez... Varu megjinat noskaidrot, tik jazina "iistie datumi"! Tad ko izvelamies, 1os vai 2os datumus?!

EDIT: mierigi varu pazvanit tai pazinjai un pajautat, lai noskaidro cik cilveku bus tajos datumos!

EDIT: Es tagad sezhu kautkada... kluba Liepaja smile.gif Kamer rakstiju sho postu, man sezh blakam kluba admins un mierigi mauc cs ar wh, un aimu happy.gif aaa, un vel tie stari!

ok, tad prasishu par tiem datumiem!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

patiesibaa peintbolam nebutu ne vainas, es kaa reizi gribetu uzvilkt kaadu forshu ieteerpu lai pasleeptu savas piesvidushaas paduses no citiem, kaa arii lai saule netiktu klaat aadai... varbut tie kostiimi ir arii siltumnecaurlaidiigi?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...