Jump to content
GIGN Forum

Gign


macho
 Share

Recommended Posts

Guest darek

Es tikko uzrakstiju "tai" smile.gif meitenei sms, ka jasatiekas un tad ari visu sarunasim, cerams, ka rit ari varesim satiktikties un uz visiem jautajumiem atbildes dabushu!

Tad 18-20 ir iistie datumi, ja?! Ja kads vel ko grib zinat, rakstiet tagad, jo velak bus par velu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest darek

1. Telshu vieta - 1ls + 1ls no cilveka.

2. Maza majinja - 8ls + 2ls no cilveka.(gultas vietas un galdinjsh)

3. Liela majinja - 25ls + 5ls no cilveka.(tur ir viss, kas ir normala maja smile.gif vel tikai dzhakuzi )

4. Kvadracikli, Godeljpola - liidz 15 ls

5. Gajiens pa trosem - 4ls(ar kuru parasti visi esot ar izkaaartaam meeleem)

6. Galds kur pasedet ar mazu jumtinju(t.i 10 cilv.) - 5ls(ir ar elektribu)

7. Brauciena ar laivam, katamaraniem - 1ls/h

Man teica, ka cilveki esot pietiekami, jo ka neka pieprasits kempings, mums ar to domashanu iisteniba ir japasteidzas! Jo, it sevishkji, majinjas izkjerot nenormali! Ja brauksim, es domaju njemt vienu mazinjo majinju, jo visas telts padarishas jau apnikushas! Un par tam telts vietam varot neuztraukties, jo esot daudz vietas, tikai ar tam majinjam esot ta pashvakak!

Kas man nepatik, ja velas rezervet majinju, tad javeic priekshapmaksa banka, itka, sudigi, bet godigi! Un, laikam, ne tikai par majinjam, bet ari par tiem galdinjiem!

Tuvakais veikals esot tikai Spare, t.i, ~ 5km attaluma! Ta nav problema! Jo alkaholu un paiku varesim mierigi sapirkt satikshanas vieta - Talsos!

Pff, kas vel?! Itka, viss ir! Ja ir vel kadi jautajumi - rakstiet sheit - varu uzzinat paris stunzhu laika! Man ir tada sajuta, ka butu kautko aizmirsis smile.gif Bet ko?!

aaa un pedejais ko vinja man teica, t.i, piekodinaja - domajiet aatri! smile.gif

EDIT: Tas bankas rekvizitus, uzzinat varu kaut tulinj, bet tas jau nav galvenais. Tagad merkjis nosprausts uz izlemshanu smile.gif

p.s pavisam jauki butu, ja zinatu aptuveno brauceju skaitu!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Es šito visu atbalstu, bet vēl tagad jāgaida visu pārējo domas. Nebūtu slikti, ja tas viss tiktu nolemts tā savlaicīgi, lai mēs ar dareku paspējam dabūt kādu mājiņu rolleyes.gif , kaut gan man jau patīk gulēt arī teltiņā!

Kaut ko vēl gribēju teikt, bet aizmirsu. Vēlāk mosh atcerēšos.

Link to comment
Share on other sites

Nu var tak braukt arī ar stopiem smile.gif

P.s Un šitie visi naudas taupītāji varētu paši ieteikt kaut ko tuvāk Rīgai. Pagaidām liekas, ka jūs gaidāt, kad kāds cits visu izdarī jūsu vietā! mad.gif

Edited by big_shit
Link to comment
Share on other sites

Guest darek

pain, meegjinashu noskaidrot tuvakaja laika! smile.gif

EDIT:

Mazajas majinjas - 5 vietas!

Lielaja - 8, bet par papildus vietam jamaksa, bet mazak. Un Kitija man teica, ja jau atlust tad jau nekas nav jamaksa, jo to neviens neredz smile.gif Un kursh nu tur ies skaitit!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

lol, flashblakts spaarda

aber par buushanu/nebuushanu - hz kaa peec atvaljinaajuma buus ar laiku/naudu. tb, ja buushu, maksaashu kaadam (bigshitei?) par guleeshanu uz griidas

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

duh, nee, bus vien tev janjem telts! Iisteniba, es ar saku apsvert domu par telti smile.gif Ilze, ko doma?!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Man ir tāda aizdoma, ka man būs vienalga kur izrubīties smile.gif . Darek, to, kur mēs gulēsim, varētu izdomāt tu pats, jo es varu gulēt gan mājiņā, gan teltī. Neesmu tak snobs laugh.gif

P.s. Duh, ja tu tā vēlies, vari maksāt arī man smile.gif (lieks piķis ko nodzert nenāks par ļaunu)

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

nu tad telti, es negribu lieki chakareties ar tam bankam!

(lieks piķis ko nodzert nenāks par ļaunu)
76.gif Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...