Jump to content
GIGN Forum

Mekleeju


Piika
 Share

Recommended Posts

jo vairaak meitenju jo labaak

pavisaam buutu jauki ja juus veel pierunaatu savas draudzenes, maasas lai saak speeleet cs smile.gif

cerams ka sho topicu arii ieraudziis taas kuraam es neemsu aizsuutiijusi zinju un cerams ka kaada pievienosies klanam

Link to comment
Share on other sites

No šī piedāvājuma es atteikšos.

Edit: btw man neliekas, ka pret meitenēm nav respekta. Arī nekādu diskrimināciju neredzu. Nu vismaz gignā, jo nekur citur nespēlēju. Es domāju, ja kāda meitene spēlētu tikpat labi kā kāds pro puisis, tad neviens viņu nediskriminētu dēļ dzimuma.

Edited by big_shit
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

WTF? DiamonD nav meitene????? blink.gif EBAL ACĪ! Kam tad visu laiku centos piesist kanti???? wacko.gifwacko.gif TRAUMA UZ MŪŽU! Bet par tēmu. Pilnīgi atbalstu jaunās CS censones. Ja vajag kādu help, PM me... 4.gif

P.S. Piika negribi iepzīties??? rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Serverii ar nesaistoshu nosaukumu es vienu ar niku Piika ljoti viegli noshaavu, vareetu teikt noshaavu katraa raundaa, kas tikai liecina par to cik neprofesionaali es speeleeju.

P.S. Piika negribi iepzīties?

yay.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Es domāju, ja kāda meitene spēlētu tikpat labi kā kāds pro puisis,

Starpcitu, wcg(world cyber games) ir specjala disciplina - cs meitenem! Kura ir tik pat liela balva ka virieshiem! Cik tur bija? Kadi 40 000?!

edit: aa, pat eswc ir meitenem shi disciplina!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

nez kaapeec dziivee vinja ir piecreiz smukaaka nekaa tu?

ahaha un tu esi sastapies? dziivee? okei! cik man visi teica vina ir dzex jo izklausiijaas peec 12 gadiiga dzeka vai veel tur bija citi iemesli!

te iet runa par smuku? vai par dzimumu?

Link to comment
Share on other sites

Es ar zinu paris meitenes, kas cs spelee, bet tas uz wire servera. Kad bija wire 3x3 kaps, sanaca meitenju komanda - GirlPower - bija jautri, jo spelejam prieks fun. Forsak butu uzspelet Lan kupaa (bija tada doma uz pirmo wire lan-kapu), bet savakt 5 meitenes nebija tik viegli atrumaa... Bet mosh uz nakamo izdosies rolleyes.gif

Bet doma par meitenju klanu laba, cerams jums izdosies ko sakarigu izveidot.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu tad beidzot arii es varu atbildeet uz sho topiku -

paldies, bet nee.

Pm sanjeemu krietnu laicinju atpakalj, bet biju Latvijaa un nebija iistas veeleeshanaas atbildeet, taa kaa luudzu atvaino smile.gif. Noveelu jums veiksmi tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...