Jump to content
GIGN Forum

Ieteikums Par Vote


Koshkers
 Share

Recommended Posts

Viss, man ir apnikushi tie debiilie nuubi ar savaam vote kakaam.

Manupraat vajadzeetu ierobezhot nuubu pieejamiibu pie balsoshanu taisiishanas forumaa. Teiksim ir nepiecieshami 200 posti, lai vareetu taisiit votes. Ja nemaldos foruma setingos bija taada ficha, ar kuru to vaisu var sareguleet.

Link to comment
Share on other sites

dry.gif Tad kada vispar jega tiem no foruma kuri dzenas tik ljoti pec katra stulba pousta, vai ar tadi kuri katru milju dienu liek stulbus votus, man shitais ir piegriezies, es domaju, ka forums ir prieksh tam lai palidzetu nevis apspriestu kadas zekes tu rit vilksi vai spamotu, beztam ja gribat 4atot ejat mirca un jutieties tu ka virca, hei stop that man shirmis iet ciet jo reps man galva skan
Link to comment
Share on other sites

dry.gif Tad kada vispar jega tiem no foruma kuri dzenas tik ljoti pec katra stulba pousta, vai ar tadi kuri katru milju dienu liek stulbus votus, man shitais ir piegriezies, es domaju, ka forums ir prieksh tam lai palidzetu nevis apspriestu kadas zekes tu rit vilksi vai spamotu, beztam ja gribat 4atot ejat mirca un jutieties tu ka virca, hei stop that man shirmis iet ciet jo reps man galva skan

nu tu ar saviem postiim vispaar izcelies kaa mullkkis.. (paskati savu postu sseit) domaaju ka vienkaarssi taadiem kas taisa beztolka votes un topikus, jaadzeess aaraa un jaabano no foruma zaban.gif moderatoru taccu ir pietiekami

Link to comment
Share on other sites

pašam ~30 biggrin.gif  smiliez.de_2125.gif  smiliez.de_2125.gif

Nu luuk te jau tu esi izdarijis savu NOOBISMU! smile.gif

Man liekas tie kas speele piemeram cs parsvara tiem ir maz postu ( jo vinji parsvara speelee cs un neko citu pat forumu reti apmekle) parasti vinji posto sudzibas un tiesibas.....

LOL LOL LOL LOL LOL kaa parecu ehh 4ista tu esi n00bs to tu tiko velreiz paradiji tu pat nerubi tu domaa ka es ta teicu paskaties kas raxta topick, idiots vel te sauc kadu par noobu pats uz sevim paskaties un tad vel vari pieraxtiit, ka pats esi noobs, "man besii nuubi es arii esmu n00bs liidz ar to es eju karties" ( tas bija domats alus dara teksts )

smiliez.de_2125.gif

Edited by BlackDrake
Link to comment
Share on other sites

Nu luuk te jau tu esi izdarijis savu NOOBISMU! smile.gif

Man liekas tie kas speele piemeram cs parsvara tiem ir maz postu ( jo vinji parsvara speelee cs un neko citu pat forumu reti apmekle) parasti vinji posto sudzibas un tiesibas.....

da man tač vienalga, ko tu dari, vnk pats teici, ka vajag lai ir ap 200....

Link to comment
Share on other sites

alusdaris tu esi gejs pasties kad atamsn registrejas un kad tu registreejie un pasties uz vina postu skaitu un uz savejo , tas vien jau norada ka tu esi spameris +gejs jo tavi posti lielaka dala ir pilniigi nevajadziigi!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...