Jump to content
GIGN Forum

Kas Ko Kraaj ?


jazi
 Share

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest darek

Es kraju cs muvikus smile.gif principa, rakstu diskos, jo majas cietais shvaks! Un tas filminjas man ir kadas 200 smile.gif

EDIT: myth, lol smile.gif

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Izlietotos prezervatīvus! Visi pie sienas ar skoču pielīmēti, un pie katra preža meitenes vārds!  smile.gif

new_rofl.gif ko vēl tizlāku izdomāsi! biggrin.gif

Edīte: Krāju cs serverus!

Edited by BotE.
Link to comment
Share on other sites

Es kraju cs muvikus smile.gif principa, rakstu diskos, jo majas cietais shvaks! Un tas filminjas man ir kadas 200 smile.gif

Pavisam biju piemirsis. Man arī ir diezgan paliela CS filmu kolekcija. Lai gan daRek'a kaudzei tā nestāv klāt līdz, mazliet pāri 100 jau ir. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Kraaju gadus... Man jau 16... biggrin.gif

thumbsup.gif

  Pežas

Izlietotos prezervatīvus! Visi pie sienas ar skoču pielīmēti, un pie katra preža meitenes vārds!

Domaaju, ka sheit noveerojama pakaljtaisiishanaas.

Link to comment
Share on other sites

man negribot krajas sikie santimi..zb tada kaudzi maka negribas turet un tiek lieku 4upinja a tas maitas atri krajas...

Kuldiiga interent klubaa mp3, tur vinji kraj siikos santiimus.. biggrin.gif

Vinjiem tur kadas 4 vai 5 bundzas ir ar taam, bundzas tilpums apmeeram 4 Litri

ta bundz viena sver kadus 10 kg.. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

bija kadi 6000 gab.

Omg smile.gifthumbsup.gif

Nūū es agrāk krāju vizuļus priekš makšķeres. Nebija diezko liela kolekcija, bet nu dažiem bija atsevišķi stāsti. Vispār, ja tā godīgi, tad daudzi kolekcionē draugus iekš portāla draugiem.lv . Nūū es laikam nebūšu izņēmums happy.gif Vēl arī mēdzu krāt konfekšu papīrīšus, kad biju mazs, bet piegriezās un pametu.

Link to comment
Share on other sites

Es krāju dažādas tipa acenes! Sākot ir "Ceļojošā Bruņinieka" stila (bija tāds labais seriāls pa ltv1 ar runājošo melno mašīnu - Kitu) un beidzot ar dažādām 0ld School un funny stuff brillēm! Kopā ir savāktas kādas 24!

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...