Jump to content
GIGN Forum

Kā Jums Liekas, Kur Noobi Rodās?


AlusDaris
 Share

Recommended Posts

Esmu skatījies daudzos latviešu/ārzemju forumos un NEVIENĀ no tiem nēsmu redzējis tik apsistus cilvēkus kā šeit (visi nē, pat daudzi nē, bet ir neliela daļiņa)

Un tie apsistie radījumi ir hiperaktīvi tieši Counter-Strike & server mods/plugins.Daudzi ir normāli čubaki, kuri, ja vaig, tad atbild, bet citi tikai taisa topikus un tik gaida kamēr kāds cits šiem sniegs atbildi un paši neprot, pat SEARCH pogu atrast, tad ko šis vē serveri grib taisīt(Un man šķiet, ka cs serveri ir visvienkāršāk uztaisīt no visiem pārējiem..Mu...L2...etc.)

TAD KAS ĪSTI NOTIEK LATVIJĀ??Bērni tiek izlutināti un tikai domā kā nokāst vecākiem naudu un aiziet apēst kādu kārtējo hamburgeru?ŠĪ SLIMĪBA IR LIPĪGA???WTF??

Lūdzu sniedziet arī savas domas par šo...Sī varētu būt liela problēma visur...

Link to comment
Share on other sites

es domāju, ka ko šo tavu tik ļoti sasāpējušos problēmu varētu atrisināt tikai viens līdzeklis - INDE! visiem šiem mazajiem, izlutinātajiem, hamburgerus pārēdušamies, hiperaktīvajiem sērveru taisītājies ir jāizdzer inde! citus variantus es šeit vienk neredzu...

Link to comment
Share on other sites

Esmu skatījies daudzos latviešu/ārzemju forumos un NEVIENĀ no tiem nēsmu redzējis tik apsistus cilvēkus kā šeit (visi nē, pat daudzi nē, bet ir neliela daļiņa)

Un tie apsistie radījumi ir hiperaktīvi tieši Counter-Strike & server mods/plugins.Daudzi ir normāli čubaki, kuri, ja vaig, tad atbild, bet citi tikai taisa topikus un tik gaida kamēr kāds cits šiem sniegs atbildi un paši neprot, pat SEARCH pogu atrast, tad ko šis vē serveri grib taisīt(Un man šķiet, ka cs serveri ir visvienkāršāk uztaisīt no visiem pārējiem..Mu...L2...etc.)

TAD KAS ĪSTI NOTIEK LATVIJĀ??Bērni tiek izlutināti un tikai domā kā nokāst vecākiem naudu un aiziet apēst kādu kārtējo hamburgeru?ŠĪ SLIMĪBA IR LIPĪGA???WTF??

Lūdzu sniedziet arī savas domas par šo...Sī varētu būt liela problēma visur...

Labs teksts thumbsup.gif10cms.gif

Link to comment
Share on other sites

Tas teksts ir par taadiem, kaa tu, BIN LADEN. Tev jau atkal beidzies bana laiks? Skatos esi saacis poustot, bet nu tas jau nebuus uz ilgu laiku, vai ne? cool2.gif

ŠĪ SLIMĪBA IR LIPĪGA???WTF??

Man jau patiik shii izmisuma vieta. Un burtu virkneejumi, kaa ROFLMAO WTF OMFGSTFUNOOB man vienmeer gaajushi pie sirds happy.gif.

Link to comment
Share on other sites

Nja bana laiks man ir beidzies biggrin.gif bet es par sho laiku esmu iemaciijies daudzko smile.gif

nu ko tu esi iemācijies? Apčurāt stabu, čurāt pret vēju, kaitināt vecus cilvēkus vai ko tml.? jo savādāku izaugsmi tevī nēsmu pamanijis....

bet par tēmu.... Es domāju, ka pie visa vainīgs worms, kurš uztaisija sadaļu "Counter-Strike & server mods/plugins" un iepostoja "Kā Zem Windowsa Uztaisīt Savu Serveri?"

edited: tavs nākamais posts pierāda mana teiktā patiesību.... lab pusdienu pārtraukums beidzās... jāiet strādāt!

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

nu ko tu esi iemācijies? Apčurāt stabu, čurāt pret vēju, kaitināt vecus cilvēkus vai ko tml.? jo savādāku izaugsmi tevī nēsmu pamanijis

bet par tēmu.... Es domāju ka pie visa vainīgs worms, kurš uztaisija sadaļu "Counter-Strike & server mods/plugins" un iepostoja "Kā Zem Windowsa Uztaisīt Savu Serveri?"

laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

es domāju, ka worms nav vainīgs, ka uztaisīja to sadaļu. ir vainīgi tie, kuri tur uzdot tos stulbos jautājumus. Vispār nesaprotu LiL_Netii šis tur tik raksta un raksta.. un skatos, ka viņu tur jau sāk uzskatīt kā dievu vai ko tml. Bet nu šim laikam laba dvēselīte. Taču skatoties uz Norikzz postiem...Tas gan saprot, kas īsti notiek un nebeidz vien atkārtot cik visi tie ir stulbi biggrin.gif

P.S. bļin, pa kuru laiku man kāds vārnas pielipinājis?

Link to comment
Share on other sites

njāāāāā....... tas ir nožēlojami sad.gif . Jo cik reizes neesmu redzējis , ka kāds taisa jaunu topiku , lai pajautātu : '' Kur var nokačāt eminem dziesmas ?'' . Nu doma tāda , ka uzdod tik stulbus jautājumus , ka vēlētos autoram ielaist lodi pierē . Lasot tādus idiotiskus jautājumus uz kuriem atbildi pavisam elementāri varētu atrast google.lv vai DC++ , rodas sajūta , ka autoram ir ne vairāk par 8 gadiem un viņš ir kā minimums 3 reizes bērnībā nokritis pa kāpnēm !

Link to comment
Share on other sites

njāāāāā....... tas ir nožēlojami sad.gif . Jo cik reizes neesmu redzējis , ka kāds taisa jaunu topiku , lai pajautātu : '' Kur var nokačāt eminem dziesmas ?'' . Nu doma tāda , ka uzdod tik stulbus jautājumus , ka vēlētos autoram ielaist lodi pierē . Lasot tādus idiotiskus jautājumus uz kuriem atbildi pavisam elementāri varētu atrast google.lv vai DC++ , rodas sajūta , ka autoram ir ne vairāk par 8 gadiem un viņš ir kā minimums 3 reizes bērnībā nokritis pa kāpnēm !

3 reizes būtu par maz, lai būtu tik STULBS! biggrin.gif es domāju, ka vairāk reizes...

Link to comment
Share on other sites

bin ladens ir iemacijies luk so:

Piss dirst !!!!! Blad kaa juus nesaprotat krievi ir tootaaali loxi!!!

un zin visu par dareku smile.gif

100 proc 4iteris tas spray visu izsaka tas mazias valve spray ir tikai 4itiem !!!!

vins ir mainijies tik uz labo pusi

VISI KAS IR ADMINI GIGN IR DRO4IIITAJI SEZH TIK PIE PC UN DRO4I BLA DAUNJU BARS I VSJO !!!!!

ta es varetu visu dienu turpinat

Link to comment
Share on other sites

Es tur esmu iemetis 3 topick pa visu muuzhu tas bija man negaaja serveris nossakuma neviens neatbildeeja otro reizi pateica ka jaaizsleedz firewall nu viss aizgaaaja a treeshais bija kas par probleemu ka met aara dont send erroru man vins ta ir zb nee tagad vairs nemet pamainiju amxmodx..... bet par tiem spameriem tiesham ne iipashi pasam ari gadas atraut kaadu varnu piemeram bin laden ir pilniiigs idiots man vins taa besi visos topick spamo ne pateemu pasaka pameigini to un to pats nezinot par ko iet runa....... smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

AlusDaris -nu jaa tavs niks vien norāda ka esi krietni augstāk stāvošs par ikvienu ko varētu dēvēt par noobu, laigan esi aizmirsis tās dienas, kad čurāji biksēs un slapināji gultā, jo no lietas ko visi dēvē iet uz poda nebiji apguvis (tip NOOBS) , tagad izaudzis par baigo veci un apguvis lielo klaviatūras pasmi (Laigan pats nemaz neatceras kā sākumā ar vienu pirkstu ik pa 5 min mēklējis kur atrodas "T" vai "H" taustiņš) drukā reālos textus par to cik pārējie ir niecīgi un noobiski, jo tagad tak pats prot aizšnorēt kurpes un noraut ūdeni toletē (laigan vanojoties muguras mazgāšanas prasmes ir diezgan noobiskas), tagad viņš ir daudz spēcīgāks (uzkačājis skillu dzīves skolā) un varenāks, pat iemācījies pateikt IDIŅŠ un izpratis dziļo noslēpumu, kas ir LOL un WTF, JAA TAGAD VAR DROŠI APGALVOT, KA ALUSDARIS nav noobs, viņš jau ir nākošā līmenī...

Tikai rodas jautājums!!! VAi nākošais līmenis nav UBERnoobs??

AlusDaris Posted on: Jun 29 2006, 12:12

es domāju, ka tas nenosaka kurš te ir kruts un kurš nē!

kruts tu te NEKAD NEbūsi, jo visi te viens otru noliek. (kā man tas patīk )

Un cilvēks brīnās un nesaprot, nu kur, NU KUR GAN var būt tais forumos tik stulbi cilvēki!!!!!!!!!!!!!!

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

AlusDaris -nu jaa tavs niks vien norāda ka esi krietni augstāk stāvošs par ikvienu ko varētu dēvēt par noobu, laigan esi aizmirsis tās dienas, kad čurāji biksēs un slapināji gultā, jo no lietas ko visi dēvē iet uz poda nebiji apguvis (tip NOOBS) , tagad izaudzis par baigo veci un apguvis lielo klaviatūras pasmi (Laigan pats nemaz neatceras kā sākumā ar vienu pirkstu ik pa 5 min mēklējis kur atrodas "T" vai "H" taustiņš) drukā reālos textus par to cik pārējie ir niecīgi un noobiski, jo tagad tak pats prot aizšnorēt kurpes un noraut ūdeni toletē (laigan vanojoties muguras mazgāšanas prasmes ir diezgan noobiskas), tagad viņš ir daudz spēcīgāks (uzkačājis skillu dzīves skolā) un varenāks, pat iemācījies pateikt IDIŅŠ un izpratis dziļo noslēpumu, kas ir LOL un WTF, JAA TAGAD VAR DROŠI APGALVOT, KA ALUSDARIS nav noobs, viņš jau ir nākošā līmenī...

Tikai rodas jautājums!!! VAi nākošais līmenis nav UBERnoobs??

Un cilvēks brīnās un nesaprot, nu kur, NU KUR GAN var būt tais forumos tik stulbi cilvēki!!!!!!!!!!!!!!

ēm džekiņ...

1. tu man šķiet tajā garajā runā par bērnu(kā viņi attīstās utt.)

2. šeit nebiju domājis, ka noob=iesācējs vai kautkā tā... es domāju, ka noob ir stulbs cilvēks, kurš uzdod daudz lieku jaut. un prot tikai spamot....un neko sakarīgu nepateikt.

3. kas vainas manam nikam?kas tur noobisks?

Link to comment
Share on other sites

ēm džekiņ...

1. tu man šķiet tajā garajā runā par bērnu(kā viņi attīstās utt.)

2. šeit nebiju domājis, ka noob=iesācējs vai kautkā tā... es domāju, ka noob ir stulbs cilvēks, kurš uzdod daudz lieku jaut. un prot tikai spamot....un neko sakarīgu nepateikt.

3. kas vainas manam nikam?kas tur noobisks?

Nu pagaidaam visi punkti pilniibaa atbilst tev, nee, tomeer 1. es nesaprotu takaa atbilst tikai peedeejie.

p.s. manupraat, tas, ka tu nikaa piemini alu, iisto latvieshu dzeerienu, noraada uz to, ka tu centies radiit par sevi lielaa zeena iespaidu. Un ja jau tu vinju pat razho, tad jau nu diendienaa bez vinja nekaadi.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

ēm džekiņ...

1. tu man šķiet tajā garajā runā par bērnu(kā viņi attīstās utt.)

2. šeit nebiju domājis, ka noob=iesācējs vai kautkā tā... es domāju, ka noob ir stulbs cilvēks, kurš uzdod daudz lieku jaut. un prot tikai spamot....un neko sakarīgu nepateikt.

3. kas vainas manam nikam?kas tur noobisks?

Vot man liekas ka tev nepielec, tos topick raxta jeb postus mazaki vecuma ka pac biji mazaks tad nebiji ari labaks... mes esam visi piedzivojushi berniibu vai tev neipielec nav tolka dusmoties ja nebuutu taadu "NOOOBU" tad jau nebuutu cilveku visi novecotu nosspragtu un visi cilveki izmirtu sparoti tu biji ari siicis tad varbut vnk ka biji tik siiks nezinaji kas ir forums un nemaz neliidi vai ari vispar neseedeeji pie kompja......

p.s man liekas ka vinjam ir maz gadu vinsh tik meigina buut tipa vecaks par visiem pienaks diena Alusdari kad tev gribesies buut jaunaakam....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...