Jump to content
GIGN Forum

Ka Uzlikt Ssc Anticitu Savam Serverim!


Recommended Posts

sorry vecais bet esmu redzejis

tavus topikus kur uzdod vel stulbakus jautajumus!

taka ja nezini atbildi! neposto! loxs smiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gif

ooo tu te mums īstais gudrulis atradies..es arī esmu redzējis tavējos! un..man šķiet tu pārāk neatšķiries no pārējās masas...tu tik domā būsi kruts, ka kādam stulbi uzdirsīsi, bet džekiņ..tu rūkti maldies....

Link to comment
Share on other sites

ooo tu te mums īstais gudrulis atradies..es arī esmu redzējis tavējos! un..man šķiet tu pārāk neatšķiries no pārējās masas...tu tik domā būsi kruts, ka kādam stulbi uzdirsīsi, bet džekiņ..tu rūkti maldies....

HAHa! tu jau vispar gudritis atradies!

Varu deret es par datoriem rubiju daudz labak neka

tu! smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Rekur tev ir http://forum.tushino.com smer****. Šajā forumā ir viss sīki un skaidri aprakstīts kas, ko un kā jādara, bet kur tieši neteikšu. Pierādi, ka tu esi tik varēns kā izliecies, un pateikšu priekša izmantojot "Поиск" atrodi to postu, un ieliec te linku, vot tad tu būsi pierādijus, ka meklēt tu māki. Laiks tev ir līdz rītdienas 12:00 ja neatradīsi, nu tad sorry. Tu būsu nūģu, lolu, botu u.t.t. karalis. biggrin.gif

Edited by White_Eagle
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...