Jump to content
GIGN Forum

Ew Help Please...


Recommended Posts

Luudzu paliidziet man atrisinaat sho probleemu - man ir savs serveris, kad es to iesleedzu caur vizuaalo palaishanu tad viss ir kaartiibaa un visi var ieiet, viss straadaa, javascript:emoticon('B)') bet ja es to iesleedzu caur console tad, kad es eju speelee un pie Favorite servers gribu ieiet manaa serverii man izmet uzrakstu: "VALVE validation rejected" sad.gif

Ko tas noziimee un kas ir jaadara lai es serveri vareetu laist caur console? Please help!!! unsure.gif

Edited by Laurinho10
Link to comment
Share on other sites

ew bet par to +sv_lan 1 pamaaciibaa kaa uztaisiit sereris bija teikts ka tas ir jaaraxta obligaati. ko vispaar tas +sv_lan 1 noziimee??? biggrin.gif

+sv_lan 1 (šim ir jābūt OBLIGĀTI, ja vien serveris nav domāts priekš legālajiem klientiem)

wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Paldies par padomiem bet es jau pats atrisinaaju savu probleemu: nokachaaju jau gatavu(nocrackotu) swds.dll failu un viss ir kaartiibaa!!! laugh.gif Pirms tam domaaju kataa crackoshana nav vajadziiga un man nemaz liidz galam neizdevaas to swds.dll nocrackot! Pats biju vainiigs... rolleyes.gifsmiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...