Jump to content
GIGN Forum

Pohas


AlusDaris
 Share

Recommended Posts

Kā jau visi zinam, tad vakar bija līgo vakars.

Tapēc gribēju uzprasīt jums, kā jūs gulējāt?

Man pašam nebij pārāk labi zaban.gifzaban.gif Draugu uz slimnīcu aizveda, šis sev pirkstu riktīgi apdedzināja un tagad tup rīgā un gaida, kad būs operācija. Un pats neatceros, kas vakar notika. Kr4 jāņi kā jāņi, piedzēros, biku pavēmu un tagad galva sāp. Šī diena nebūs no labākajām... wacko.gifwacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Apdzeeros, gaaju maajaas, pa celjam viens krievs prasija cigareti, iedevu, dabuuju shnjabi no vinja palakot, noreibu, atluuzu, pamodos, paskatijos spogulii, ieraudziju ka man mati zili smile.gif

P.S. Glava saap traki !

P.S.S. Tiko forshi desas izleca man no mutes un ieripoja podaa.

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

huh.gif kas dzēra? Man mamma neļāva dzert tāpec tikai kvasu! smile.gif

es.

ar draugiem taa pa paaris pantiem nosvineejaam Saulkrastos vasarniicaa, bija veel kaartiigs viesu pulks, ugunskurs, susliki, alus, kokteilji, suns. dziedaashana un papardes zieds izpalika. pirms neilga laika atveda mani maajaas, un bija/ir labi ar 4h miegu. thumbsup.gif

p.s. neizprotu tos cilveekus, kuri iedzer un tad izliek iekshas uz paplaates.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Galva sāp, Kakls sāp - Labi ka ir Saridon thumbsup.gif

EDITED: Svinēju mierīgi. Ēdu sieru (Šveices naughty.gif ) , dzēru alu (nevis šņabi) , Dancināju meitas (yeah right) , palīdzēju cpet šašlikus (double - yeah right) . Nu karoč viss oki-poki thumbsup.gif

Edited by 3ncOunTer
Link to comment
Share on other sites

kr4. maucam uz zakumuizu, pa celam noplist geneeratora siksna(laikam) un vislaik karswejas motors. mus apdumoja, apslakstija ar 120gradigu udens fontanu, lika prasit realajai tantinai celu utt. kad nonacam gala dabujam noklausities vispareju atzinu par musu masinas parodiju, bet ari atzinu par 1500ls verto masinas skanas sistemu 10cms.gif tad visu nakti nosedejam slapja zaler ar latvijas radio 2, aliniem un nedaudz lb. nakamaja rita peldejamies un rubijam futbolu un atkal piedzeramies. devamies cela atpakal pec 3h gara masinas remonta F1 boksu stila smile.gif caur drauga maju, kura gandriz dabujam pavizinaties ar porshu, tikam lidz manai majai, kur mus sagaidija vecaki ar dushu(paldies dievam), edienu, kas nav cipsi(JEJEJJEJEJE), udenspipi un VEL aliniem. tagad es esmu pie ta drauga majas un prasu vai tiesham no rita nevares ar porshi izbraukt, bet vins saka, ka bushot problemas, jo vinam ciemos ir latvijas kriminalpolicijas augsta gala ddzeks smile.gif ta ka tagad vairs nav ta ligo svetku dala, kuras jabut aliniem keramies pie extremajiem malibu kokteiliem. es jutos netirs(ar visu dushu), nereals alkaholikis un mani ir sakodushi odi. mans izskats ir aptuveni shads -> new_silly.gif un -> zaban.gif

edit

es aizmirsu pateikt par gandriz-avariju, ko uztaisijam brauciena sakuma. braucot pakal vienam no musu jautra barina, ienesamies ilguciema rinku ar realu 180 gradu pagriezienu, kurs parvertas par par slidesanu. ta jau vienalga, ja vien pirma masina, kuru pec tam ieraudzijam, nebutu bijusi celu policijas patruklmasina laugh.gif

Edited by Hugo
Link to comment
Share on other sites

Apdzeeros, gaaju maajaas, pa celjam viens krievs prasija cigareti, iedevu

ziemā... man prasija cigareti 2 krievi... es teicu, ka nepīpēju. uzreiz sitiens pa purnu ar k-kādu mietu un otrs ar kāju....

es lecu pāri grillam =)

1. reiz izdevās, 2tro arī un 3šo gandrīz uz tā apsēdos =)

gaujā arī nopeldējos(staprcitu pirmo reizi upē.. baigi rauj iekšā...)

kad atbraucu mājās, pirmo reizi reibumā spēlēju cs'u

sajūta laba, viss pohuj... tik rašo un rašo... biggrin.gif

domāju šogad būs galīgi sūdīgi jāņi, bet viss bija norm.

Link to comment
Share on other sites

njā, man ar, kad gāju uz kalnu ar draugu, tad satikām divus tik pat apdzērušoš čubakus, šie prasa cigarets, protams, mums nebija, tad biku papļāpājām un atsveicinājāmies. kr4 normāli veči. psc tos krievus, ko šie iedomājās te lv sist? bļin...

Link to comment
Share on other sites

NOLADETIE alkani ,kas notiek ar Latvieshu tautu ,alkans alkans un velreiz alkans! !!

nu tad tu esi atstumts pedinnss vienkaarssi, ja tev nav ar ko normaali nosvineet jaannus, jo bez dzerssanas un alus jau jaannni nav iedomaajami.. nu un ka latviessi dzer? smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

Svinēju pie Abavas. Taisījām piramīdu no alus pudelēm, bet tā sanāca ka štimmi no alus vien ir grūti dabūt, tad izpeldēja bonaparti. Vēlāk aizgājām uz balli (bij vēl kaste ar aliem palikusi), pamodos pie vienas meitenes un tad sešos no rīta aizvilkos mājās...

Link to comment
Share on other sites

2 jaukas dienas, kuru laikā tik pievarēts ļoti daudz alus, jāņu zāle visu laiku kūpēja, tāpēc pohu nebija smile.gif kas bija pats interesantākais, ka vienu dienu (23.) pavadīju ar vieniem čomiem, otru (24.) mazākā bariņā ar otru blici. 24. punktu pieliku ballēšanai 8ņos (20:00), jo izdomāju ka 1/4 vajagot izpīpēt caur spaini... āmen. axe.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...