Jump to content
GIGN Forum

Quess Whoz Back ?


xEq
 Share

Recommended Posts

neizpluudiishu garaa staastaa kaa man iet un ko es daru , kjershu taa teikt veersim pie ragiem.

nepietiek ar to ka mani publiski (pamatoti) visu laiku apsaukaa , veel lielaaks pagodinaajums skjiet ir atkal rakstiit suudziibu sheit .

Velejos tikai piemitinaat to ka lai vispirms apskatam demo (lidzko taa bus ielikta meginashu arii es ievietot) , nevis uzreiz sakam 4iter un TL , nevelos buut atkal saistiits ar shiis lietaam bet tas vnk laikam visu muuzhu naaks shim nick liidzi..

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: GIGN CS 1.6 / Pub / CD 4.31

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: xEq.

BAN] Iemesls banam: wh

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 0 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] --------------------------------------------------------------

p.s. laiks ~ 1:18 @ de_nuke . 23.06.2006.

http://www.gign.lv:81/demos/weekly-0606230104-de_nuke.zip

savadak nemaaceeshu gan wink.gif

Edited by xEq
Link to comment
Share on other sites

nu ar to ka tevi visu laiku apsaukaas tev ir jaarekjinaas kad naac ar savu slaveno niku gigna, + nebutu bijis slikti par to padomat jau tad kad 4itoji

un ta pat tu toreiz ta ari neko dizhi nepastastistji (ne taka DuH kursh visu izstastija cik biezhi ko kaa nafig chitoja), manuprat tu esi riktiiga slimiiba un chiitoshana tev ir asiniis un tu to piekop pabiezhi!

shito demo 4ota nevelk skatities, bet ja reiz spelesi gignaa tad par miiljas attieksmes trukumu tev nebuus jaasuudzaas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nukes tunelī(nu tur pie B ar atveramajām durvīm) nepatika kautkā, bet tik pat labi tas viss varētu būt ar skaņu, jo pretinieki tiešām walk'u nelietoja..... tas moments, kur T dodas uz rampu, ar tāds divdomīgs, tas hs caur kastēm....

mans slēdziens: kādam pro spēlētājam jāpalūkojas demkā... neaizņem daudz laika 5-10 min..

edited: noskatijos velreiz... man vnk ir k-kāds wh pagjopka... visas sienas ir caurspīdīgas un nevarēja īsti saprast vai caur kasti bija vai blakus kastei.....(ar kasti šajā gadijumā bija domāta siena.. un divi aizdomīgī momenti vairs nelikās tik aizdomīgi kad biju ticis pie normāla wh..)

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

darker caur kaadaam kasteem hs ? vieniigais nice moments ir Horror nogalinaashana - caur sienu eleganti , bet arii to vareeja dzirdeet . Kads cits man nick buutu nebriiniitos ka bans buutu nonjemts jau ..

p.s. ja neesi redzeejis demo stfu.gif un neko neraksti te ! violent1.gif

p.s. samuray smiliez.de_82.gif

Edited by xEq
Link to comment
Share on other sites

es spēlēju tieši tad, kad xektoru nobanoja smile.gif demku nolupiju ar wh un nekas tāds pārāk aizdomīgs tur nebija - skaņa, skaņa un tikai skaņa. pastieties kā viņš spēlē - pasīvi, neuzbrūk, bet turās vienā spotā un analizē - klausās skaņas, skatās radaru utt. tā ir ļoti vienk noteikt kur ir pretinieki, apmēram cik daudz viņi ir, ar kādiem ieročiem viņi šauj. es saprastu, ja viņs pa galvu pa kaklu testos uz priekšu un visus šautu pa labi pa kreisi, tad varētu aizdomāties - mož xeq ķēries pie vecajiem niķiem smile.gif nu hz, jebkurš pieredzējis spēlētajs šitā var nospēlēt, tik pat labi dareku jau varēja 101x nobanot, jo viņš spēlē dikti līdzīgi!

nu tas uber-krutais čīteru pazinējs, kas uzlika to banu arī varētu takā biki pakomentēt, kur likās strīdīgi momenti, kur bija redzams wh utt.

Link to comment
Share on other sites

neizpluudiishu garaa staastaa kaa man iet un ko es daru , kjershu taa teikt veersim pie ragiem.

nepietiek ar to ka mani publiski (pamatoti) visu laiku apsaukaa , veel lielaaks pagodinaajums skjiet ir atkal rakstiit suudziibu sheit .

Velejos tikai piemitinaat to ka lai vispirms apskatam demo (lidzko taa bus ielikta meginashu arii es ievietot) , nevis uzreiz sakam 4iter un TL , nevelos buut atkal saistiits ar shiis lietaam bet tas vnk laikam visu muuzhu naaks shim nick liidzi..

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: GIGN CS 1.6 / Pub / CD 4.31

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: xEq.

BAN] Iemesls banam: wh

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 0 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] --------------------------------------------------------------

p.s. laiks ~ 1:18 @ de_nuke . 23.06.2006.

http://www.gign.lv:81/demos/weekly-0606230104-de_nuke.zip

savadak nemaaceeshu gan wink.gif

nosaktiijos demku: NEREDZEEJU NEVIENU MOMENTU KUR BUUTU JAAIZDOMAAJAS PAR WH

Link to comment
Share on other sites

nezinu kaa jums bet man nuke ramp 2 cilveeki pazudshi , tb raadas ka kill bet neraadaas kur un kaa - kjipa noraustas .

un Horror kills ir vnk elegants .. naijs rolleyes.gif

p.s. laizham jaanjos !! cool2.gif

Edited by xEq
Link to comment
Share on other sites

vieniigais nice moments ir Horror nogalinaashana - caur sienu eleganti , bet arii to vareeja dzirdeet .

interesanti zinaat, kuraa vietaa vinju vareeja dzirdeet?! 36.gif

paareejiem iesaku noskatiities inferno, kura bija paaris kartes atpakalj!

Link to comment
Share on other sites

Vispār kādā sakarā viņam neliek banu? Ja ir čitojis visi zin, ka viņš čitoju, tad ko viņš vispār serverī dara? PO kā viņš tagad spēlēja, viņš čitoja, un ja naglo nāk ar to pašu niku, tad banu viņam evilmad.gif

Link to comment
Share on other sites

paskatieties veel de_dust2 un veel daudzas kartes .. takaa banned no rcon bija , tad intereseetu shii admina domas par sho , tas ir deelj aizdomaam par wh , vai vnk tapec ka atkal esmu atpakalj un veel neesmu maksaajis neko par reg nick ?

blink.gif

p.s. Set (atvainojos) pidar tu zajebal , teicu lai raksti par teemu tikai kad esi noskatiijies demo , savu nepatiku pret mani raksti man mirc , man tieshaam ir patiikami tavus neloogiskos tekstus lasiit ! huh.gif

Edited by xEq
Link to comment
Share on other sites

kel looool ... tu vispār kādu mīļu brīdi esi pavadījis uz gigna ? ko tu vari te pļerkstēt visu laiku, ja te nespēlē ? vai arī vienk postus krāj ???

personīgi es , neko te nerakstīju, jo gribējās pavērot , kā tas viss te norisināsies....

no mana viedokļa skatoties , xek sasmērējās, un kad viņu pieķēra, viņš pateica , ka ja negrib viņu te redzēt viars- tad lai bano un visu izdzēš kas ar viņu saistīts, viņš turpina spēlēt... tātad- grēki tika piedoti ... tev set vajadzētu mazliet atdziest ...

un šaubos vai xeq būtu ķēries pie tā paša salmiņa, šaubos ... demo noskatīšos vēlāk ...

p.s. cilvēka posts bija pa tēmu ...

Link to comment
Share on other sites

es zinu, ka es neesmu skatiijies to demku un xeqs luudz nerakstiit.

esi nesaprotu, kapec pret vinju ir tada attieksme, vinsh ir piekjerts visnekrietnaakaakaa veidaa izmantojot chiitus - speeleejot cup`aa. tas ir daudzreiz nopietnaak, nekaa chiitot pubaa, un tomeer vinjam ljauj speeleet sheit. vienkarshi nesaprotu! un varbuut tas bans nemaz nebija domaats par to attieciigo karti, bet vispar par to, ka agrak chitoja.

Link to comment
Share on other sites

es jau ieprieksh shaadu domu piemineeju .. tie kuri tur rakstiija bezteemaa paluugshu pashiem sevi sodiit.

Saprotu ka visiem praataa veel jaanji etc .. bet nu jaattiet buutu - 5 dienas skjiet jau buus ! huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...