Jump to content
GIGN Forum

Tiesības


Recommended Posts

Gribēju palūgt, lai man noņem ban tiesības. Šodienas incidenti kaut kā galīgi nosita visu garīgo un banotgribu. Darbā jau nervus čakarē pietiekami un vēl strīdēties par "nepatiesi" uzliktiem baniem ... nemāku banot - nevajag.

Link to comment
Share on other sites

ak dies... izgulies.

vispaar tev nepieseejaas par tavu banu (tas, ka bano par nacoinalismu ir standarta lieta, un vai tu to izdariiji pareizi nemaz netika apspriests), bet par pilniigi citu lietu.

un davaj, neteelo apbizhoto.

Link to comment
Share on other sites

ak dies... izgulies.

vispaar tev nepieseejaas par tavu banu (tas, ka bano par nacoinalismu ir standarta lieta, un vai tu to izdariiji pareizi nemaz netika apspriests), bet par pilniigi citu lietu.

un davaj, neteelo apbizhoto.

es tieši gribēju rakstīt rr otro rindkopu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Labi, man pohuj, tikai šito gan ierakstīšu - r&r šļūc ar pliku dirsu pa diegu uz Maskavu. Daunis. Tavs "viedoklis" ir sūda vērts. Tajā sūdzībā man vispār nezinu par ko piepisās. Pieņem, ka no bana tiesībām atsakos, kā protestējot pret to, ka man piepisās. Apbižoto netēloju, pateikšu atklāti - mani tas izbesīja.

Link to comment
Share on other sites

Labi, man pohuj, tikai šito gan ierakstīšu - r&r šļūc ar pliku dirsu pa diegu uz Maskavu. Daunis. Tavs "viedoklis" ir sūda vērts. Tajā sūdzībā man vispār nezinu par ko piepisās. Pieņem, ka no bana tiesībām atsakos, kā protestējot pret to, ka man piepisās. Apbižoto netēloju, pateikšu atklāti - mani tas izbesīja.

Tas, ka neesi apbižots, nepadara r&r par dauni. Tavs pirmais posts tieši tā arī izklausās - it kā tu būtu apbižots.

Kas attiecas uz r&r viedokli, nez kā tad tu viņu tā vari padarīt sūda vērtu, ja pats nemaz nezini par ko tev sūdzībā piesējās. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Varbūt Tu, zinot visus apstākļus, man vari pateikt, kāpēc tad īsti un par ko Tu personīgi (pieņemu, ka nevari atbildēt citu vārdā) man piesējies? Kas bija tas, ko biju izdarījis nepareizi?

Un tieši tāpēc uzskatu to par sūda vērtu, ka uzskatu, ka man vispār nebija par ko piesieties šajā situācijā. Manuprāt, jau pietiekami labi to esmu aprakstījis un pamatojis. Tāpēc lūdzu pasaki, kas no manas puses tika darīts nepareizi (uzsveru - darīts)??

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...