Jump to content
GIGN Forum

Pārdodu...


FBI.Informant
 Share

Recommended Posts

Es pardodu ... Es netiisham no eco acc uztaisiiju postu un floorboolu speleeju 4 gadus tongue.gif

Edited by .instinkt
Link to comment
Share on other sites

pardodu savu florbola kiveri - vina ir 5gadu veca, joprojam smird ka viens liels sasvidis kamielis un vinai sanos vairs nav polsteru smile.gif

vel savu veco vartsarga komplektu - nemazgatu kops(hm) laikam 2004 gada LV bernu un jauniesu vasaras olimpiades apbalvosanas, nobruzhatu un ja tev trapis pa roku virs elkona sapes loti, jo planais materials grauzhas ada ja trapa bumbina rolleyes.gif

vel 2 nujas - vienu lidz gurnam garuma, canadien, laikam, AREO lapstina, BET ar sito var uzmest bumbinu lidz zales griestiem stavot 20cm no vartiem un merkejot augseja sturi(ticiet man, ar citam ta nevar). otra normalaka uz kadu 175 cm augumu ar tadu, ka lai saka, nodrochitu gripteipu un apaksa sagraizitu uzlimiti fat pipe smile.gif aa jaa 2tajai ir otrajai taja laika lapstina maksaja 35ls ta ka ta ir nemama thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

pardodu savu florbola kiveri - vina ir 5gadu veca, joprojam smird ka viens liels sasvidis kamielis un vinai sanos vairs nav polsteru smile.gif

vel savu veco vartsarga komplektu - nemazgatu kops(hm) laikam 2004 gada LV bernu un jauniesu vasaras olimpiades apbalvosanas, nobruzhatu un ja tev trapis pa roku virs elkona sapes loti, jo planais materials grauzhas ada ja trapa bumbina rolleyes.gif

laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Ja tu izmazgaasi kjiverei polsterus, un ieliksi bildi, tad padomaashu! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Šitas topics - eBay paveids happy.gifthumbsup.gif tikai visi jau sen aizmirsa, ka ecology pirmais gribēja pārdot savu mantu, bet Fak Jū. Nājsik. Izmanto citu topicus naughty.gifsmiliez.de_2523.gif (mana seja nav tik dusmīga kā smailijā, bet uzraksts gan ir tāds, kādu es domāju happy.gif )

Link to comment
Share on other sites

bet kaapeec lai ar foruma paliidziibu kauko nepaardotu vai nenopirktu.. wink.gif bet nu florbols man galiigi neintresee

tas jau ir pierādīts. ali ar savu pēc istabas tīrīšanas izpārdošanu, tad vēl uyinaatros mx518.. ejoš tirgus te ir smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...