Jump to content
GIGN Forum

Ieieshanas Gljuks


Recommended Posts

Tikko pats uztaisiiju serveri, kad meeginu piekonekteeties 1)man raada ka nosaukus ir Half life?!?!?! 2) man izlec pazinjojums: VALVE validation rejected!

1) kā tad lai nomaina sho nosaukumu? (slēdzu serveri caur konsoli)

2) kā lai tiek galā ar to validation?

Link to comment
Share on other sites

Ja godiigi tad nezinu tongue.gif jo lieku adminus uz ip bet palasot users.ini mani piesaistiija:

; Password:

; Add to your autoexec.cfg: setinfo _pw "<password>"

; Change _pw to the value of amx_password_field

ja tas ir pareizais variants tad tev jaaraksta setinfo _pw "parole"

EDIT:un laikam to vietu par _pw var nomainiit amxx.cfg

amx_password_field "_pw"

Edited by RavenHolm
Link to comment
Share on other sites

naakoshais gljuks.

Man nekaadiigi nesanaak pievienot amxx pluginus! Pierakstiju vinjus taja failaa plugins.ini un *.amxx failus ieliku plugins mapee un *.sma failus arii ieliku mapee. kapeec man sleedzot serveri paraadaas invalid plugin <plugina nosaukums>

Link to comment
Share on other sites

1.server.cfg (atrodas servera cstrike mape) nomaini servera nosaukumu un restarte sereri!

2.no shortcuta dzes ara 6ito rindinu +sv_lan 1, zinu ka daudzi tagad teiks ka bus serveris tikai lan, bet pats izmeginaju un ar to krakoto swds.dll man iet bez 6itas lan rindas.

Link to comment
Share on other sites

1.server.cfg (atrodas servera cstrike mape) nomaini servera nosaukumu un restarte sereri!

2.no shortcuta dzes ara 6ito rindinu +sv_lan 1, zinu ka daudzi tagad teiks ka bus serveris tikai lan, bet pats izmeginaju un ar to krakoto swds.dll man iet bez 6itas lan rindas.

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif man vnk nav ko teikt vari pastaastiit kaa tas vareetu paliidzeet???

Un kaadaa tolkaa nemt nost to lan ja tas neko nemaina???

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif man vnk nav ko teikt vari pastaastiit kaa tas vareetu paliidzeet???

Un kaadaa tolkaa nemt nost to lan ja tas neko nemaina???

man ari leca ara ta figna par valvi, kad izdzesu to lan no shortcuta vis aizgaja smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...