Jump to content
GIGN Forum

Mūziciņa


Celsijs
 Share

Recommended Posts

uztaisi entitty ambient_generic tad uzspied tajaa atvērta'jā logā |flags| tur atkjeksee ku tu gribi lai skan , bet kad palaid mapi un ieej iekshaa un aiziej tur , nosākuma uzreiz neskanās vajag vienu reizi sevi nokillot tad nākošajā raundā skanēs! man vens drugs taa pateica un ir!!!! cerams oderees mans posts traffic tev ar biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

uztaisi entitty ambient_generic tad uzspied tajaa atvērta'jā logā |flags| tur atkjeksee ku tu gribi lai skan , bet kad palaid mapi un ieej iekshaa un aiziej tur , nosākuma uzreiz neskanās vajag vienu reizi sevi nokillot tad nākošajā raundā skanēs! man vens drugs taa pateica un ir!!!! cerams oderees mans posts traffic tev ar biggrin.gif

Karo4 shito es izdariiju , tikai nepalaidu mapi . Kā tagad man jāpārveido tā dziesma un kur jāliek ?

Link to comment
Share on other sites

KAD TU UZ TAA ENTITY_AMBIENT uzspied path fail > un atd izveelies *.wav formāta melodiju vai dziesmu neisaku būt ļoti garai jo *.wav ļoti daudz aizņem tāpēc ieliec kādu mazāku gabalu un pie flags atķeksē kā gribi lai skan un viss tad palaid mapi kill sevi un aizej tajā vietaa kur ir ielikta meodija un tad redzēsi ka skan!!

Link to comment
Share on other sites

Tātad tā : es gribēju pajautāt kā savā mapē var ielikt mūziku - vienu dziesmiņu .

Vai varētu pateikt kā jātaisa un kādā failā un mapē jāieliek ?

*.wav melodijas jaaliec <mod dir.>/cstrike/sounds te ieliec !!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...