Jump to content
GIGN Forum

Te Taads Piedaavaajums


Recommended Posts

kadeelj nekas vairs nenotiek par velti!? Hehmz tureetu es kompi 24/7 es par velti uzlikshu CS serveri, tomer pasham ari ir kkads gandariijums, nejau visam vajg nest naudu vai kko tada garaa... Un saubos vai kaads par to ka tu gribu tereet serveri, tev iipashi maksaas!

Bet tik un taa, pc parametrus vareetu uzrakstiit cool2.gif

Edited by martinshs-
Link to comment
Share on other sites

Es jau tad par baltu velti varu piedavat savu kompi cool2.gif protams portu 27016

Pentium 4 3.3ghz ram 2048mb Inet 5mib/sec Vismaz liguma ta ^^. Parejas fiskas sarunat privati varetu wink.gif

P.S Up 24/7 ja provaiders inetu neatrubi remonta laika smile.gif

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

Kapec tu doma ka apniks. Serveris dzivo no popularitates skaita. Ja 0% menesa laika speletaju=close Ja kaut 20 menesi paspele ir verts turpinat. p.s 500 konekti diena

nu man ir diena ap 1000 konektiem tas ir maz... tas ir videjais jo vnk paris dienas serv bija izsleedzies... a ta dazudien ir pie 2000 konektiem tas ar maz...

Link to comment
Share on other sites

da lai taisiitu norm cw servu vaig vismaz 1 gm ram un cpu 2 ghz butu labi intel ne amd

un nets min 1 mb/s

ko tu vispaar saproti

kas tur raxtiija par to velti: tu lajkam neesi veel no mates brunchiem izliidis, nezini kaa ir ka pasham nauda jaapelna un jaamaxa avisi reekjini, elektriiba , gaaze, siltais uudenis. Tev tas liekas elementaari "pff zhiids gruuti par velti uztaisiit"

2 coldmember, varbuut veelaak vareetu kaadu projektu sarunaat man arii bija doma kko saakt dariities

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...