Jump to content
GIGN Forum

O Chau Dambo Kaa Tu ?


cilveeks
 Share

Recommended Posts

1:0 shakataa fuj1 taka butu klusejis  naughty.gif ! bet nu katraa zinjaa neieshu vairs ne luugt lai nonjem banu ne ko... pilniibaa piekriitu ka pats vien to esmu panaacis ar savu riiciibu un pats viens esmu vainiigs taakaa gl..  un katraa zinjaa nightmerry sorry par tiem personiskajiem uzbraucieniem... un katraa zinjaa bija jautri smile.gif tad jau maybe peec 2 gadiem smile.gif cya all ;]

luudzu tik neizdzeest niku un nenobanot no foruma smile.gif

lai te veel kaut ko samazinaatu... 36.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pulkvedi lai nukursh te buutu komenteejis... gribeetu redzeeet kaada reakcija buutu ja tevbuutu liidziiga situaacija.. manliekas tevi atbalstiitu tikai aldis&co

Es atbildu edited atbalstiitu, domaaju ka vinjsh atbild par vaardiem , nevis kaa dazhs labs meetaajas pa kreisi, un vispar ko tu sheit vele meklee? - LASIES

pats veel piekodinaaji ka var banu nenjemt nost slap.gif

Edited by jerrico
Link to comment
Share on other sites

manuprt jāļauj dzekam laboties. An par viņu ir pilnīgs pofig, es parasti viņam xg liku tikko ieraudzīju, bet nu mēs kā labi cilvēki varētu izskolot nabaga lauķi.

Iesaku uzlikt banu uz mēnesi, protams, ja pats cilv. solās laboties pēc tā mēnešā, jo pretējā gadījumā viņš te nav vispār nahuj vajadzīgs. Un tad jau redzēs pēc tam. Ja neko nebūs pa to mēnesi sapratis, tad var uzlikt vēl uz mēnesi, nav tak problēmu uzrakstīt xb, ne?

es tik iesaku kā variantu...

Link to comment
Share on other sites

Es tikai gribēju pateikt, ka arī man ar cilveeku nav nekādu problēmu. Varbūt tapēc, ka neesmu kritusi vinja nežēlastībā smile.gif. Eniivei, vienmēr jau var viņam vienkārši aizvērt muti un viss. Vispār jau man dažreiz ir pat nedaudz jautri par to, ko viņs tur runā rolleyes.gif

P.s Un es neesmu ar viņu pazīstama.

edit: Alwiiti, bet parādi man mirkli, kad serverī nav denja (un viņam tak tagad ir tiesības thumbsup.gif ). Neapvainojies denjuci, tas tik jociņš smile.gif

Edited by big_shit
Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka adminiem jau nav ar viņu nekādas problēmas, bet viņš jau virina muti vai spaida pogas tikai tad, kad nav admini uz nevainīgajiem jēriņiem, kas nevar viņam xb vai xg iešķiebt smile.gif.

Link to comment
Share on other sites

neluugshu lai samazina banu un neluugshos lai te mani shausmiigi apzeeelo vienkaarshi saku kaa izlemsiet taa arii buus un cik vien speeeshu tik arii laboshos kad bana vairs nebuuus ja nebuus...

bisk jeeli jerrico... kur bija posts par fuj1 un mani kad mani atbalstiija nebildi nevienu vaardu bet nu kad te man bruuk virsuu viss komjunitiijs gign gandriiz tad tu esi VARENS

Edited by cilveeks
Link to comment
Share on other sites

neluugshu lai samazina banu un neluugshos lai te mani shausmiigi apzeeelo vienkaarshi saku kaa izlemsiet taa arii buus un cik vien speeeshu tik arii laboshos kad bana vairs nebuuus ja nebuus...

bisk jeeli jerrico... kur bija posts par fuj1 un mani kad mani atbalstiija nebildi nevienu vaardu bet nu kad te man bruuk virsuu viss komjunitiijs gign gandriiz tad tu esi VARENS

man tachu vienalga tavas domas jampampinj

manas domas - tev bishkinj pa daudz galvaa sakaapis, uj nee meloju - ritiigi galvaa sakaapis

Link to comment
Share on other sites

jerrico baigais shamanis, es gribeetu zinaat kas es pa cilveeku - ljauns vai labs?

tu esi normaals, bet ka tev paveraas ciet shiiberiitis, tad tev piemetaas daunju sindroms

nenjem ljaunaa es tikai atbildeeju uz tavu jautaajumu

Link to comment
Share on other sites

Guest blody
laugh.gif lai taa buutu , bet atgriezjoties pie teemas es domaaju , ka bana terminju vareetu arii biki samazinaat lai stimuleetu cilveeki labiem darbiem atbildett ar taadiem pashiem labiem darbiem tb nedirst tik daudz...
Link to comment
Share on other sites

oj chtota kautko sajaucu smile.gif

tu tagad taisies uz visas vasaras reekjina te postus sakraat? (driiksti neatbildeet, negribu tev ar postiem paliidzeet).

serveros no savas serveru listes neesmu vinju maniijis - probleemas nav bijushas. piekriitu, ka 2 gadi ir par daudz.

Link to comment
Share on other sites

cilvēk, nekad ar mani vs tu nav bijušu problēmu ... ok es saprotu , es piedzeros, un mēdzu muti palaist , bet ne jau tā kā tu ... es saprotu, cik ir tas grūi , paturēt muti ciet , un neatbildēt uz kādu stulbu izlecienu,bet saņemies...

principā , šobrīd es esmu nosvēries vairāk par apžēlošanos nekā uz sodu... saņemies...

p.s. ja nu atkal norausies tomēr tad permanent wink.gif

Link to comment
Share on other sites

ar cilveku man ir bijusas taa saukt normalas atiecibas jau no sakta gala. Es vel nebiju admins vispar nekas. Un tad jau mums bij itkaa ok. Nedirsa vins man es nedirsu vinam. Un taa arii tas ir bijis visu laiku, bet ir nacies redzeet kad dirs uz citiem. Tam ir izdomata komanda xg,xllama. Ja mes liktu visiem banus pa 2g. kas palaiz muti te lielaka dala butu jau atvalinajumaa...smile.gif taj skaitaa es pats! 18.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...