Jump to content
GIGN Forum

Iechekojiet Sho Te...


pwnz0r
 Share

Recommended Posts

labāk esmu piem. reperis nekā kkāds apdolbīts metālists, kas izskatās pēc miroņa un kuram uz visu ir pohuj dry.gif

Interesants pasniegšanas veids.

A tu labāk negribētu būt metālists nekā kaut kāds apdolbījies reperis, kas izskatās pēc pussprāguša papagaiļa un kurš dikti par visu uztaucas? Vai tik dieviņš tev smadzenes dodot nav nejauši viņas uz atvilktas granātas uzmetis?

smiliez.de_2428.gif

bet tie kas izskatās vienādi arī reāli man besī laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tagad jau visi "Individuālie" arī ir vienādi. Sākumā parādījās, kā baigie izlecēji uz citu fona, tagad jau viņi ir tik daudz, ka veido veselu grupu, kur no "individuālisma" ne smakas vairs nav. Bet pokereperi labie džeki. Gribētu dzirdēt dzīvajā testa minēto džeku sarunu cool2.gif .

P.S. darba laiks nemanot beidzies, jāšauj mājup.

Link to comment
Share on other sites

varbūt man tā tikai liekas, bet saģērbties kā reperi to dara (vai vismaz debīli censties tā ģērbties, kā ir vairākumos gadījumu) ir visvienkāršāk. aizej uz to pašu moss veikalu (ja es pareizi sapratu) nopērc bikses, T-kreklu, keponu, kedas un uzreiz sāc atgādināt reperi. nav nemaz jāpiedomā pie tā, ko pērc, lai varētu izskatīties "labi" un līdzīgi kādam no saviem elkiem. turklāt tas varētu būt arī lēti, pat neko nemaksāt. tiem jaunākiem indivīdiem viss, kas ir vajadzīgs, ir paķert tēva bikses, T-kreklu un uz priekšu.

atzīšos - tādi pidiņi kretinē arī mani. es ļoti gaidu to brīdi, kad būšu labi iedzēris un, staigājoties pa rīgas ielām, sastapšu kādu no šiem "reperiem". tad es varēšu viņiem pienākt klāt un pateikt: "eu, klau, džekiņ, man liekas tev bikses ir palielu/bikses ir vaļā/šķībi uzlikt kepons" un tā tālāk. ideju sapratāt smile.gif

Link to comment
Share on other sites

76.gif sitais jau sen radas pa mtv.

bet nav jau tā ka visi ir vainu reperi, vai metalisti.. ir jau ari pa vidu normalie, forshie, izglitotie, smukie, jaukie pacani tongue.gif tadi kā es 40.gif25.gif

Ka tu to biji domājis? laugh.gif

tu gribi pateikt ka ir tādi pavidu? vai tu domāji Newmettal? Es tā domāju kad bija man kādi 11 gadi.... laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Ka tu to biji domājis? laugh.gif

tu gribi pateikt ka ir tādi pavidu? vai tu domāji Newmettal? Es tā domāju kad bija man kādi 11 gadi.... laugh.gif

ne es domaju, ka visur, kurtiek apspriesti šie divi stili reperi un metalisti, visi raksta tā itkā nebūtu citu stila pārstāvji tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Reperu cieniitaajiem spiest te >>>>> smile.gif

Metalistu cieniitaajiem te >>>>> smile.gif

nezinu, peec manaam domaam tas vsp nebija nekas reperu cieniigs. tas bija totaalaakais bullshits

p.s. gribeju pateikt tikai to , ka atsevishkji gadijumi (gan metalisti, gan reperi ) ir tiri sakarigi, bet es personigi esmu vairak saskaries ar metalistiem, kuri gandriz vispar nedoma, kuriem viss ir poh**

labi man pie dirsas... neesmu pokereperis ,bet ikdienaa man vnk ir piedraazt uz taadiem, galvenais ka ktcik normals cilveks un ktcik sakarigi doma.

ai pilnigu sviestu sarakstiju wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

nav mazliet stuulbi sheit par to tagad runaat?

katrs staigaa kaa velas, kaadaa sakaraa otrs cilveeks vareetu par vinju peec taa izdariit kaut kaadus secinaajumus, nepaziistot to cilveeku personiigi un man liekas, ka tiem cilveekiem, kas taa dara, kaut kas iekshaa mazliet skauzh, bet, kas, tieshaam nevaru iedomaaties.

p.s. (prieksh speciaaliem daunjiem) tie mtv video ne buut nav domaati "nopietni", tas vairaak ir taads kaa pieduuriens. es domaaju, ja ir redzeeti paareejie(lietuvieshu un igaunju) video, tad viss top skaidrs.

Link to comment
Share on other sites

ja tev ar pensionaaru ir vienaadi uzskati, tad apsveicu tevi, vecozeen, varu vieniigi pachuksteet, ka vinsh dziivoja mazliet citos laikos, un tikai un vieniigi tapeec vinjam tas nav saprotams.

un forshi ir spriest par cilveeku jebko, vinju nepaziistot.

neiet(neklaajas) runa par to, ka tu peec izskata izSPRIED tik daudz vai attieciigais cilveeks ir puisis vai meitene, vinja vecumu, vai nodarboshanos, bet iet(klaajas) runa par to, ka spriest par cilveeku, ka vinsh ir debiils/daunis/stuulbs/utt tikai tapeec, ka vinsh ir iekaapis plataas biksees ar uzrakstu mass dnm un nagjeni skjiibi pagriezies, ir debiili.

Link to comment
Share on other sites

Saproti WolfBlade, tas ko Bijach grib pateikt ir sekojoši - ja čalītis pastaigājas ar krekliņu uz kura uzrakstīts "Es esmu visgudrākais pasaulē, visi pārējie ir dauņi", tad tu nekādus secinājumus par viņu izdarīt NEDRĪKSTI, jo tu viņu nepazīsti wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Personīgi man uz tiem, kas valkā mass utt ir pilnīgi poh. Ja pazīstu cilvēku man ir vienalga kādam mūzikas stilam viņš atbilstoši mēģina ģērbties. Protams vienmēr jau ir tādi, kuri saģēbsies, lai "pasmīdinātu citus".

Link to comment
Share on other sites

daudzi no vieņiem jau arī pērk tās reperu šmotkas, jo nevēlas atpalikt no saviem vienaudžiem, pasarg dies' atnākt uz skolu apspīlētās džinsenēs (kā tāda čikse) un ko domās tie krutie paciki, kas sēž platajās biksēs pēdējā solā un uzliek visam mīksto? sak' iepirkšos "strītžopā" (tā tas veikals saucās?) un būšu svojaks smile.gif rodas tikai jautājums, ja viņiem piesienas, piemēram, skinhedi un ir jābēg ko kājas nes, vai viņiem tās bikses skrienot nekrīt nost? būtu prikolīgs skats smile.gif

Link to comment
Share on other sites

daudzi no vieņiem jau arī pērk tās reperu šmotkas, jo nevēlas atpalikt no saviem vienaudžiem, pasarg dies' atnākt uz skolu apspīlētās džinsenēs (kā tāda čikse) un ko domās tie krutie paciki, kas sēž platajās biksēs pēdējā solā un uzliek visam mīksto? sak' iepirkšos "strītžopā" (tā tas veikals saucās?) un būšu svojaks smile.gif rodas tikai jautājums, ja viņiem piesienas, piemēram, skinhedi un ir jābēg ko kājas nes, vai viņiem tās bikses skrienot nekrīt nost? būtu prikolīgs skats smile.gif

tas ir iemesls, kapēc reperi nestaigā vieni leb.gif, viņi vienmwer ņem talkā bitas vai kedes un sitaas ar skiniem tongue.gif baigi labs skats vienreiz pie centralas stacija pasta kadi 4 repas vs 6 skins.. mm..

Link to comment
Share on other sites

Jā es sapratu viņa dziļo domu, bet dzīvē tā reaali nenotiek. Un staigaat ar krekliņu uz kura uzrakstīts "visi pārējie ir dauņi" būtu apmēram tas pats kā ieiet melnādaino cilvēku rajonā ar uzrakstu ienīstu nēģerus smile.gif

p.s. esu redzējis ka tagad ir modē lielo biksu galus sabāzt zeķēs smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...